České akademické hry 2012

Přehled účastníků ČAH


Studenti pro registraci musí dodat tyto údaje:
Jméno, trvalé bydliště, číslo OP nebo pasu, stát, datum narození, škola, e-mail, sporty s disciplínami.

Škola:
Funkce:
Pohlaví:
Ubytování od:
Sport:
Hledat osobu:
Počet záznamů na stránce:
Vyberte položky, které chcete zobrazit
ročník:
funkce:
pohlaví:
škola:
ubytování:
discipliny:

 
 
Počet záznamů: 2211
jméno sport
Rosolová Anna házená - ženy
ROŠKO Luboš šachy - 4členná družstva rapid
Rotrekl Jan basketbal - muži
Roubalík Jakub šachy - 4členná družstva rapid
Rozehnal Karel baseball - muži
Rozhoň Martin fotbal - muži
Rozkydálková Pavla plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
Rozsypal Rudolf vodní slalom a sjezd - sprint
Rozsypalová Iva florbal - ženy
Rubeš Ondřej cyklistika - horská kola
Rullová Michaela florbal - ženy
Tenis
Tenis
Rutarová Eva volejbal - ženy
Ruzikova Maria bouldering
Růžička Petr plavání
plavání
Růžičková Denisa házená - ženy
Růžičková Petra bouldering
Rybková Michaela basketbal - ženy
Rychlý Svatopluk judo
Rychna Lukáš házená - muži
Rychtařík Martin nohejbal - muži
nohejbal - muži
Rylich Jan baseball - muži
softbal - muži
Ryšánek Pavel fotbal - muži
Ryšavý Martin házená - muži
Ryzáková Lenka atletika
atletika
Řeháčková Karolína plážový volejbal
Řehák Jakub plavání
plavání
plavání
plavání
Řeháková Barbora plavání
plavání
plavání
plavání
Řehulka Filip florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
Řezanina Lukáš florbal - muži
Řezníková Ivana frisbee - ultimate
Říčan Michal nohejbal - muži
nohejbal - muži
Řidič1. Pan
Řidič2. Pan
Říha Petr plážový volejbal
Římský Jakub fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Sáblíková Martina in-line - krátká trať
cyklistika - horská kola
Sadák Ondřej basketbal - muži
Sahánková Ivana badminton
badminton
Sahánková Jana badminton
badminton
badminton
Sahánková Barbora florbal - ženy
Sahula Matěj plavání
plavání
plavání
Salava Jiří florbal - muži
salava Tomáš plážový volejbal
Salava Tomáš plážový volejbal
Samcová Adéla házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
Samek Matěj baseball - muži
softbal - muži
Samková Barbora softbal - ženy
Samková Petra plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Samsonková hana malá kopaná - ženy
Samuelis Peter atletika
atletika
Seďa Jakub stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Sedláček Josef
Sedláček Jakub malá kopaná - ženy
Sedláček Marek basketbal - muži
Sedláček Peter basketbal - muži
Sedlák Václav
Sedlář Jaroslav kuželky
Sedlář Jiří frisbee - ultimate
Sedmidubský Václav judo
Segeťa Petr Tenis
Tenis
Seidlová Vendula softbal - ženy
Seiner Michal florbal - muži
Seiner Michal florbal - muži
Sekanina Tomáš atletika
atletika
Selucká Dominika házená - ženy
Semerád Michal basketbal - muži
Setínková Jana volejbal - ženy
Severová Michaela stolní tenis
Severová Nela atletika
atletika
Severová Lucie házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
Severová Lucie házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
Shanc Vaclav baseball - muži
softbal - muži
Schams Vít házená - muži
Schauerová Lenka atletika
atletika
Scheibová Vendula aerobik
aerobik
Schinerová Veronika basketbal - ženy
Schmejkal Jakub baseball - muži
softbal - muži
Schmidová Martina atletika
atletika
atletika
Schmidt Filip florbal - muži
Schön Michal fotbal - muži
Schonbauer Jan basketbal - muži
Schoval František atletika
atletika
atletika
Schwarz Jakub plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání
Sibová Andrea softbal - ženy
Sigmundová Lenka karate
karate
karate
Sikora Lukáš atletika
atletika
Sitarčík Luboš futsal - muži
Sitková Martina frisbee - ultimate
Sitková Martina florbal - ženy
Sitková Martina softbal - ženy
softbal - ženy
softbal - ženy
softbal - ženy
Sitková Martina softbal - ženy
Sixtová Alena malá kopaná - ženy
Skácel Dan Tenis
Tenis
Skálová Lucie basketbal - ženy
Skálová Terezia basketbal - ženy
Skálová Petra malá kopaná - ženy
Skálová Tereza florbal - ženy
florbal - ženy
florbal - ženy
florbal - ženy
Skálová Tereza florbal - ženy
Skládanková Tereza orientační běh
orientační běh
Sklenár Michal karate
Sklenářová Radka orientační běh
orientační běh
Sklenářová Alena aerobik
Sklenářová Lenka plážový volejbal
Sklenářová Lenka volejbal - ženy
Skoblová Petra frisbee - ultimate
Skočil Miroslav házená - muži
Skoupý Ondřej fotbal - muži
Skutilová Kateřina softbal - ženy
Skyba Martin stolní tenis
stolní tenis
Slabá Petra aerobik
Slabá Veronika plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Slaboch Michal frisbee - ultimate
Slabý Otto badminton
badminton
badminton
Sládečková Barbora plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Sládečková Barbora plavání
plavání
SLÁDEK Tomáš futsal - muži
Sládková Kateřina softbal - ženy
Sláma Martin florbal - muži
Sláma Karel fotbal - muži
Sláma Tomáš fotbal - muži
Sláma David volejbal - muži
Slavíček Michal házená - muži
Slažanský Martin šachy - 4členná družstva rapid
Slepica Karel vodní slalom a sjezd - sprint
Slezák Jiří orientační běh
orientační běh
Sloupová Vanda volejbal - ženy
Slováková Petra vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
Slučiková Lucia vodní slalom a sjezd - sprint
Slunečko Marek basketbal - muži
Sluťáková Simona aerobik
Smetana Ondřej plavání
plavání
plavání
plavání
Smetana Lukáš fotbal - muži
Smetana Ondřej plavání
plavání
plavání
plavání
Smiková Jana plavání
plavání
plavání
plavání
Smolík Petr plavání s ploutvemi
Smrčka Richard judo
Snášelová Karolína stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Sobek Jakub plážový volejbal
Sodomková Andrea judo
Sochor Jan orientační běh
orientační běh
Sochor Jakub fotbal - muži
Sochorcová Alexandra volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
Sochovský Ivo basketbal - muži
Sokolík Ivan Tenis
Tenis
Solánská Michaela bouldering
Soudek Ján basketbal - muži
Soukup Tomáš házená - muži
Soukupová Lucie orientační běh
orientační běh
Soušková Kateřina aerobik
Sovadinová Kristýna plavání
plavání
plavání
Spáčilová Kamila plážový volejbal
Splítek Jan frisbee - ultimate
Spurný Michal plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Spurný Daniel futsal - muži
Srba Patrik nohejbal - muži
nohejbal - muži
Srbová Ivana frisbee - ultimate
Sremaňák Slavomír šachy - 4členná družstva rapid
Stach Jakub fotbal - muži
Staněk Milan fotbal - muži
Staník DAmian házená - muži
Stanislav Štěpán fotbal - muži
Staňková Romana plážový volejbal
Stará Michaela basketbal - ženy
Starečková Ivana florbal - ženy
Starý Petr fotbal - muži
Stehlík Petr plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Stehlíková Sandra házená - ženy
Stehlíková Jana basketbal - ženy
Steinbachová Dominika florbal - ženy
Stejskal Petr florbal - ženy
Stejskalová Barbora házená - ženy
Stepková Veronika plavání
plavání
plavání
Stieber Filip fotbal - muži
Stočková Lenka aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Stočková Lenka malá kopaná - ženy
Stolařík Jaroslav Tenis
Stračánek Pavel frisbee - ultimate
Straková Markéta aerobik
aerobik
Stránská Karolína kuželky
Strapková Markéta plavání
plavání
plavání
plavání
Strašková Michaela aerobik
Straškrába Stanislav baseball - muži
Strejcová Tereza malá kopaná - ženy
Strejčková Anna aerobik
Strejčková Tereza atletika
Strohová Aneta plavání
plavání
plavání
plavání
Strouhalová Kristýna kuželky
Stříbný Jan frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
Stříbný Jan frisbee - ultimate
Stuchl Ondřej házená - muži
Suchánek Marcel florbal - muži
Suchánek Patrik florbal - muži
Suchánek Jan volejbal - muži
Suchánková Kateřina softbal - ženy
Suchý Ondřej in-line - krátká trať
Suchý Petr florbal - muži
Sůrová Marie malá kopaná - ženy
Suslov Sergey orientační běh
orientační běh
Svatoš Jiří frisbee - ultimate
Svědíková Martina atletika

 

ČAH
ČAUS