České akademické hry 2012

Přehled účastníků ČAH


Studenti pro registraci musí dodat tyto údaje:
Jméno, trvalé bydliště, číslo OP nebo pasu, stát, datum narození, škola, e-mail, sporty s disciplínami.

Škola:
Funkce:
Pohlaví:
Ubytování od:
Sport:
Hledat osobu:
Počet záznamů na stránce:
Vyberte položky, které chcete zobrazit
ročník:
funkce:
pohlaví:
škola:
ubytování:
discipliny:

 
 
Počet záznamů: 2211
jméno sport
Světlík Tomáš florbal - muži
Světloňová Lucie orientační běh
orientační běh
Svítek Jiří karate
Svítek Jiří karate
Svoboda Jan badminton
badminton
Svoboda Václav futsal - muži
Svoboda Martin basketbal - muži
Svoboda Martin fotbal - muži
Svoboda Radek volejbal - muži
SVOBODA Václav šachy - 4členná družstva rapid
Svoboda Milan cyklistika - horská kola
Svoboda Matouš Tenis
Svobodová Martina florbal - ženy
Svobodová Marie florbal - ženy
Svobodová Jana florbal - ženy
Svobodová Eva basketbal - ženy
Svobodová Jitka basketbal - ženy
Svobodová Lenka frisbee - ultimate
Svobodová Jitka softbal - ženy
Svojanovská Michaela atletika
atletika
atletika
Svozil Zbyněk plavání
plavání s ploutvemi
Svozilová Zuzana plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání
Svozilová Markéta plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání
Sýkora Peter házená - muži
Sýkora Stanislav stolní tenis
Sýkora Jan nohejbal - muži
Syrůčková Helena volejbal - ženy
Szotkowská Lucie florbal - ženy
Šafránek Štěpán Tenis
Tenis
Tenis
Tenis
Šafránková Kateřina atletika
Šajnarová Štěpánka karate
Šajnarová Štěpánka karate
Šálek Jan házená - muži
Šamal Kamil házená - ženy
Šámalová Ludmila orientační běh
orientační běh
Šárka Zubercová malá kopaná - ženy
Šarounová Aneta badminton
badminton
badminton
Šaršonová Michaela atletika
atletika
Šatníková Zuzana atletika
Šatníková Zuzana florbal - ženy
malá kopaná - ženy
Ščotka Filip frisbee - ultimate
Šebek Vojtěch plážový volejbal
Šeděnka Richard judo
Šedivý martin judo
Šefl Jan plavání
plavání
Šenkýř Jan judo
Šenkýř Martin nohejbal - muži
nohejbal - muži
Šenkýř Michal nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
Šenkýř Martin nohejbal - muži
nohejbal - muži
Šetek Štěpán plavání
plavání
plavání
plavání
Šetelík Martin házená - muži
Ševeček Jan cyklistika - horská kola
Šída Mirko badminton
badminton
badminton
Šikulová Markéta florbal - ženy
Šimáčková Olga florbal - ženy
Šiman Marek judo
Šimáně David nohejbal - muži
nohejbal - muži
Šimík Vladimír atletika
atletika
Šimůnek Ondřej házená - muži
Šindelář Lukáš basketbal - muži
Šindelek David fotbal - muži
Šípková Jitka softbal - ženy
Širůčková Jana malá kopaná - ženy
Širůčková Anna plážový volejbal
Šiška Michal futsal - muži
Šišma Vojtěch florbal - muži
Šívrová Markéta basketbal - ženy
Šívrová Monika basketbal - ženy
Škoda Tomáš atletika
atletika
Škopcová Lucie softbal - ženy
Škopek Petr badminton
badminton
badminton
Škorvánková Aneta volejbal - ženy
Škrampalová Tereza volejbal - ženy
Šlachtová Markéta softbal - ženy
Šlamborová Petra basketbal - ženy
Šlechta Pavel volejbal - muži
Šlenc Jiří florbal - muži
Šmahelová Kateřina frisbee - ultimate
Šmajcl Filip karate
karate
Šmehlík Eduard orientační běh
orientační běh
Šmíd Roman softbal - muži
baseball - muži
Šmíd Vojtěch nohejbal - muži
Šmídová Andrea volejbal - ženy
Šmídová Tereza florbal - ženy
Šnajdr Jakub cyklistika - horská kola
Šnajdrová Monika stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Šnebergerová Lucie kuželky
Špacír Jan orientační běh
orientační běh
Špicar Petr orientační běh
orientační běh
Šplíchal Jakub kuželky
Špůrek David házená - muži
Šrejtrová Eva basketbal - ženy
Šrut Martin baseball - muži
Štáblová Veronika kuželky
kuželky
kuželky
kuželky
Štanc Daniel plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Štanc Daniel plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Štarhová Marie frisbee - ultimate
Šťastná Veronika atletika
Šťastná Štěpánka plážový volejbal
Šťastný Petr cyklistika - horská kola
Šťastný Petr basketbal - muži
Šťastný Jan in-line - krátká trať
Štefániková Dominika florbal - ženy
Šteglová Dominika florbal - ženy
Štembírek David házená - muži
Štencel Martin plavání
plavání
plavání
plavání
Štěpánek Pavel futsal - muži
Štěpánek Petr florbal - muži
Štěpánek Ivan frisbee - ultimate
Štěpař Ladislav nohejbal - muži
nohejbal - muži
štěrba adam florbal - muži
Štofka Filip stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Štochlová Karolína Tenis
Štourač Jakub fotbal - muži
Šťovíček Michal fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Štrajt Michal futsal - muži
Štulrajterová Tereza volejbal - ženy
Štumbauer Oldřich baseball - muži
Šubrtová Barbora atletika
atletika
Šůcha Matěj baseball - muži
softbal - muži
Šulková Veronika softbal - ženy
Šupej David Tenis
Tenis
Šusta Petr baseball - muži
Šustáčková Simona malá kopaná - ženy
Šustík Filip atletika
atletika
atletika
Šutko David florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
Šutovský Jan basketbal - muži
Švec Martin futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
Švecová Jana florbal - ženy
Švrčina Jakub fotbal - muži
Švubová Renata aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Tabaček Jaroslav nohejbal - muži
nohejbal - muži
Táborská Hana atletika
atletika
atletika
Talaš Martin frisbee - ultimate
TAUBER Jan atletika
Taušová Jana florbal - ženy
Taušová Jana florbal - ženy
Tejchman Jakub atletika
Tesař Jan atletika
atletika
Těšitelová Kateřina aerobik
aerobik
Therová Nikola volejbal - ženy
Theuerová Iveta florbal - ženy
Thiel Dan plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Tišnovský Martin cyklistika - horská kola
Tlach Martin házená - muži
Tochylin Michael softbal - muži
baseball - muži
Tokoš Matin florbal - muži
Tolarová Eliška malá kopaná - ženy
Tomajko Dušan
Tomalová Kateřina badminton
badminton
badminton
Toman Lukáš cyklistika - horská kola
TOMAN Jan šachy - 4členná družstva rapid
Tomáš Melich volejbal - muži
Tomášek Martin bouldering
Tomášek Martin plavání
plavání
plavání
plavání
Tomašík Milan florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
florbal - muži
Tomašík Milan florbal - muži
Tomečková Veronika florbal - ženy
Tomek Eduard kuželky
Tomek Jiří futsal - muži
Tomková Johana plavání
Tomková Johana plavání
Tomšíková Vendula malá kopaná - ženy
Tošnarová Jana karate
Tošnarová Jana karate
Toth Richard plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání
plavání
plavání
Tóth Ladislav basketbal - muži
Totkovičová Lucia plavání
plavání
plavání
plavání
TREPKA Jan šachy - 4členná družstva rapid
Trnková Lucie karate
Trnovec Martin plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Tročilová Kateřina volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
Trojanová Lenka florbal - ženy
Trojek Jan frisbee - ultimate
Troup Tomáš fotbal - muži
Trubák Zdeněk nohejbal - muži
nohejbal - muži
Trunečková Lenka aerobik
Truong Dihn Hung bouldering
Tržilová Iva atletika
Tržilová Monika aerobik
TŘÍSKA David plážový volejbal
Třísková Pavlína aerobik
aerobik
Tučný Štefan frisbee - ultimate
Tunka Ondřej vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
Turčík Karel softbal - muži
baseball - muži
Turek Jindřich judo
Turek Roman fotbal - muži
Turek Matěj baseball - muži
softbal - muži
Turek Tomáš frisbee - ultimate
Turnová Štěpánka plavání
plavání
plavání
plavání
Tyl Jiří futsal - muži
Tylová Naďa plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Tymkivová Lucie lukostřelba
Ubr Roman plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Uher Václav frisbee - ultimate
uherek ivan florbal - muži
Ulrychová Hana stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Unger Petr házená - muži
Urbánek Jakub fotbal - muži
Uvizlová Martina atletika
atletika

 

ČAH
ČAUS