České akademické hry 2012

Přehled účastníků ČAH


Studenti pro registraci musí dodat tyto údaje:
Jméno, trvalé bydliště, číslo OP nebo pasu, stát, datum narození, škola, e-mail, sporty s disciplínami.

Škola:
Funkce:
Pohlaví:
Ubytování od:
Sport:
Hledat osobu:
Počet záznamů na stránce:
Vyberte položky, které chcete zobrazit
ročník:
funkce:
pohlaví:
škola:
ubytování:
discipliny:

 
 
Počet záznamů: 2211
jméno sport
Coufalová Klára judo
Crhová Martina házená - ženy
CUHRA Martin šachy - 4členná družstva rapid
Cupák David fotbal - muži
Cvek Viktor basketbal - muži
basketbal - muži
basketbal - muži
basketbal - muži
Cvingráfová Iveta malá kopaná - ženy
Czvingerová Michaela
Čadek Ondřej atletika
Čapková Martina kuželky
Čapková Iva florbal - ženy
Čechmánek michal volejbal - muži
Čechmánek Michal plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
Čechura Adam badminton
badminton
Čechura Tomáš orientační běh
orientační běh
Čermák Filip atletika
Čermák Ondřej plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Čermák Ondřej plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Černá Tereza volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
volejbal - ženy
Černá Zuzana malá kopaná - ženy
Černohlávková Lucie softbal - ženy
Černý pavel házená - muži
házená - muži
házená - muži
házená - muži
Černý Jan lukostřelba
Černý Pavel házená - muži
Černý Pavel házená - muži
Černý Pavel atletika
atletika
Černý Jakub atletika
atletika
Černý Jakub atletika
Červenka Pavel florbal - muži
frisbee - ultimate
softbal - muži
Červín Radek plážový volejbal
Čeřovský Martin baseball - muži
Česlarová Jarmila stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Česlarová Jarmila stolní tenis
stolní tenis
Čiháková Dagmar karate
Číhalová Tereza atletika
Čizmaziová Karolína plážový volejbal
Čoček Ondřej basketbal - ženy
basketbal - ženy
basketbal - ženy
basketbal - ženy
Čuda Radek atletika
atletika
atletika
atletika
Čuhel Lubomír baseball - muži
ČUNÁT Michal atletika
Čupová Jana cyklistika - horská kola
Daňková Martina plavání
plavání
plavání
Dašek Milan florbal - muži
David Jan cyklistika - horská kola
Debrecenyi Jakub karate
DECKER Jakub atletika
Dědeček Jakub judo
Dědek Lukáš frisbee - ultimate
Dejl Lukáš fotbal - muži
Demel Jan fotbal - muži
Diviš Jakub baseball - muži
Diviš Jakub softbal - muži
Divišová Michaela kuželky
Dlabáček Vojtěch fotbal - muži
Dlabaja Tomáš orientační běh
orientační běh
Dlabal Tomáš fotbal - muži
Dlask Filip baseball - muži
softbal - muži
Dobrečevič Jovan basketbal - muži
Dočekal Aleš šachy - 4členná družstva rapid
Dočkal Lukáš atletika
Dohnal zbyněk florbal - muži
Dohnal Filip fotbal - muži
Dokoupil Petr basketbal - muži
Doláková Markéta házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
Doležal Jiří atletika
Doležal Ondřej Tenis
Tenis
Doležal Jiří atletika
Doljaková Aneta volejbal - ženy
Dorazil Milan badminton
Dostál Radek plážový volejbal
Dostál Tomáš fotbal - muži
Dostálová Veronika plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
Dostálová Martina malá kopaná - ženy
Dostálová Veronika volejbal - ženy
Došlý Petr futsal - muži
Ďoubal Ondřej bouldering
Doubravský Petr plážový volejbal
DOUCHA Karel Tenis
Dragounová Iva plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Drančák Pavel badminton
badminton
badminton
Drapač Jakub fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Drápalová Jitka florbal - ženy
Drápalová Petra florbal - ženy
Drastich Vojtěch in-line - krátká trať
Drda Jaroslav atletika
atletika
Drechsler Matěj volejbal - muži
Drga Roman fotbal - muži
Drkošová Dominika florbal - ženy
Drnec Jan bouldering
Drnovská Adéla frisbee - ultimate
Drobeček Jan karate
karate
karate
karate
Drobeček Jan karate
Drobná Lucie stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Drudík Ota badminton
badminton
badminton
Dřímal Zdeněk atletika
atletika
Dubnová Kateřina orientační běh
orientační běh
Dubový Arnošt baseball - muži
softbal - muži
Dubský Petr atletika
Dudek Petr házená - muži
Duffková Michaela softbal - ženy
Ducháč Vojta basketbal - ženy
Duchoň Tomáš bouldering
Duchová Iveta orientační běh
orientační běh
Dumková Tamara volejbal - ženy
Dunajová Kamila plavání
plavání
plavání
DUNGL Martin šachy - 4členná družstva rapid
Dupal Štěpán baseball - muži
Dupal Kryštof baseball - muži
Dupal Jiří vodní slalom a sjezd - sprint
Dupalová Dominika bouldering
Dupalová Petra atletika
Ďurďa Jakub nohejbal - muži
nohejbal - muži
Ďurišová Gabriela florbal - ženy
Dusilová Kamila malá kopaná - ženy
Duspiva Ondřej házená - muži
Dušek Petr basketbal - muži
Dušek Lukáš judo
Dvorník Dalibor kuželky
Dvorská Petra plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání
plavání
Dvorská Petra plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání
plavání s ploutvemi
Dvorský Jan plavání
plavání
plavání
plavání
Dvorský Ondřej judo
Dvořák Radim badminton
badminton
badminton
Dvořák Lukáš volejbal - muži
Dvořák Jan atletika
atletika
Dvořák Jiří fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Dvořák Pavel fotbal - muži
Dvořáková Zuzana bouldering
Dvořáková Ivana karate
Dvořáková Tereza plavání
plavání
Dvořáková Hana plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání
plavání s ploutvemi
Dymák Pavel atletika
atletika
atletika
Dyrcová Martina atletika
atletika
atletika
atletika
Eder Vladimír plážový volejbal
Effenberger Adam šachy - 4členná družstva rapid
Egermaier Jakub stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Egrt Lukáš judo
Ehrlichová Johana frisbee - ultimate
Erbenová Jana plavání
plavání
plavání
Eretová Kristýna malá kopaná - ženy
Ernestová Martina cyklistika - horská kola
Fabián Ondřej florbal - muži
Fajčáková Martina házená - ženy
Fajkus Aleš futsal - muži
Fajkus Petr florbal - muži
Farkaš Pavel házená - muži
Fejfar Ondřej atletika
atletika
Fekl Jan baseball - muži
softbal - muži
Ferenčíková Denisa florbal - ženy
florbal - ženy
florbal - ženy
florbal - ženy
Ferenčíková Denisa florbal - ženy
Fersterová Veronika basketbal - ženy
Fesslová Kateřina malá kopaná - ženy
Fetters Zdeněk florbal - muži
Fiala David futsal - muži
Fiala Václav šachy - 4členná družstva rapid
Fiala Radek basketbal - muži
basketbal - ženy
Fialová Eva házená - ženy
Fiklík Michael stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Filandr Jan frisbee - ultimate
Filip Petr nohejbal - muži
nohejbal - muži
Filip Petr nohejbal - muži
nohejbal - muži
Fischer Lukas házená - muži
Flaks Lukáš nohejbal - muži
Flašar Jan orientační běh
orientační běh
Fohler Jaromír basketbal - muži
Fojtík Petr florbal - muži
FOJTÍK Jakub futsal - muži
Fojtík Pavel fotbal - muži
Fojtík Martin frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
frisbee - ultimate
Folbrechtová Šárka orientační běh
orientační běh
Folprecht Michal volejbal - muži
Formánková Petra plavání
plavání
plavání
Formánková Petra plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Formánková Petra plavání s ploutvemi
Fořt Jíří házená - muži
Foukal Pavel vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
vodní slalom a sjezd - sprint
Fousek Přemysl fotbal - muži
Frančík Lukáš házená - muži
Franek Milan judo
Frank Boris volejbal - muži
Frei Lukáš futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
Frei Lukáš futsal - muži
Friedel Jiří frisbee - ultimate
bouldering
Friedl Martin fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Fučík Martin cyklistika - horská kola
Fujda Filip atletika
atletika
atletika
atletika
Fujda Filip atletika
atletika
atletika
atletika
Gabrielová Daniela Sára aerobik
aerobik
Gajdoš Daniel nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
Galacz Roman futsal - muži
Galek Lukáš stolní tenis
stolní tenis
Gálová Eliška plážový volejbal
Gálová Nikol softbal - ženy
softbal - ženy
softbal - ženy
softbal - ženy
Gálová Nikol softbal - ženy
Garbová Kristýna frisbee - ultimate
Gassmann Luboš kuželky
Gellnerová Zuzana malá kopaná - ženy
Girgleová Klára florbal - ženy
Godalová Tereza florbal - ženy
GÖGH Ladislav futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
futsal - muži
GÖGH Ladislav futsal - muži

 

ČAH
ČAUS