České akademické hry 2012

Přehled účastníků ČAH


Studenti pro registraci musí dodat tyto údaje:
Jméno, trvalé bydliště, číslo OP nebo pasu, stát, datum narození, škola, e-mail, sporty s disciplínami.

Škola:
Funkce:
Pohlaví:
Ubytování od:
Sport:
Hledat osobu:
Počet záznamů na stránce:
Vyberte položky, které chcete zobrazit
ročník:
funkce:
pohlaví:
škola:
ubytování:
discipliny:

 
 
Počet záznamů: 2211
jméno sport
Knybel Kamil stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Kobliha Ondřej cyklistika - horská kola
Kobylková Tereza frisbee - ultimate
Kociánová Lenka frisbee - ultimate
Kocinger Jakub atletika
atletika
Kocmanová Petra plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Kocourek Lukáš judo
Kočí Jan karate
Kočí Jan karate
Kočí Vojtěch karate
karate
Kočíb Tomáš Tenis
Tenis
Tenis
Tenis
Kočkovská Michaela atletika
Kočvara Jakub volejbal - muži
Kodeda Štěpán atletika
atletika
orientační běh
Kohlbeck Petr cyklistika - horská kola
Kohlbeck Petr cyklistika - horská kola
Kohlmann Daniel volejbal - muži
Kohout Martin florbal - muži
Kohoutek Jan lukostřelba
Kohoutová Tereza aerobik
Kohut Lukáš fotbal - muži
futsal - muži
Kokeš Radim fotbal - muži
Kokeš Lukáš softbal - muži
baseball - muži
Koláček Michal plážový volejbal
Koláčková Martina malá kopaná - ženy
Koláčný Petr plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
plážový volejbal
Kolář Pavel volejbal - muži
Kolář Pavel plážový volejbal
Kolář Ondřej fotbal - muži
Koldinský Martin volejbal - muži
Kolesár Peter frisbee - ultimate
Kolkusová Diblíková Petra softbal - ženy
Kolníková Veronika plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Kološ Petr florbal - muži
Komárek Robin plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Komárek David házená - muži
Komůrka Jiří frisbee - ultimate
Koňařík Jan atletika
atletika
Končalová Kateřina lukostřelba
Končelová Gabriela plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Konečný Jiří plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Konečný Marek futsal - muži
Konigsmarková Soňa badminton
badminton
badminton
Konopíková Alena malá kopaná - ženy
malá kopaná - ženy
malá kopaná - ženy
malá kopaná - ženy
Konopíková Alena malá kopaná - ženy
Konrádová Tereza aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Konrádová Tereza aerobik
aerobik
Konvalinka Michal plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Kopáček Jan fotbal - muži
Kopal Jaroslav judo
Kopánková Eliška florbal - ženy
Kopecká Karolína malá kopaná - ženy
Kopecká Pavla frisbee - ultimate
Kopecká Lenka frisbee - ultimate
Kopencová Linda aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Kopera Ondřej volejbal - muži
Kopřiva Ondřej badminton
Kopřiva Jiří futsal - muži
Kopřiva Jakub frisbee - ultimate
Koráb Jakub florbal - muži
Korábová Michaela softbal - ženy
Korandová Petra házená - ženy
Korbelář Pavel futsal - muži
Korejčík Michal házená - muži
Korhoňová Barbora plážový volejbal
Kořínek Jiří volejbal - muži
KOS Petr plážový volejbal
Kosík Miloš stolní tenis
Kosová Denisa orientační běh
orientační běh
kostoláni luboš volejbal - muži
Košárek Jan futsal - muži
Košík Radim fotbal - muži
Košťál Martin atletika
atletika
Košturiaková Lucia malá kopaná - ženy
Košvancová nikola florbal - ženy
Koťátková Eliška aerobik
aerobik
Kotek Lukáš volejbal - muži
Kotěrová Anežka karate
Kotěšovský Kryštof plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Kotík Libor házená - muži
Kotík Libor házená - muži
Kotrba Vojtěch frisbee - ultimate
Kotrla Lukáš frisbee - ultimate
Kotula Pavel florbal - muži
Kotyza Josef volejbal - muži
Kotyza Petr atletika
Koubová Iva basketbal - ženy
Koukalová Jana aerobik
Kourosis Epamindodas šachy - 4členná družstva rapid
Koutňáková Martina atletika
atletika
atletika
KOUTNÝ Tomáš atletika
Koutný Radim fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Kovač Jan lukostřelba
Kováčová Hana Tenis
Tenis
Kovalský David atletika
Kovář Michal fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
fotbal - muži
Kovář Kamil lukostřelba
Kovařík Jaroslav futsal - muži
Kovařík Jiří baseball - muži
softbal - muži
Kovaříková Pavla malá kopaná - ženy
Kovářová Monika stolní tenis
stolní tenis
stolní tenis
Kovářů Jakub plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Kozák Tomáš atletika
atletika
Kozáková Markéta softbal - ženy
Kozár Jakub plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Kozárek Lukáš atletika
atletika
atletika
Kozel Michal florbal - muži
Kozmíková Eva atletika
atletika
Kozojed Lukáš badminton
badminton
badminton
Kozubík Jakub basketbal - muži
Kozumplík Lukáš softbal - muži
Kožmínová Zuzana aerobik
Kracík Matěj Tenis
Tenis
Tenis
Tenis
Kračmanová Eva házená - ženy
Kračmarová Jiřina aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Krajčovič Martin orientační běh
orientační běh
Krajčovičová Kristýna florbal - ženy
Král Ondřej badminton
badminton
badminton
Král Jakub florbal - muži
Král Michael baseball - muži
softbal - muži
Králičeková Eva frisbee - ultimate
Králík Tomáš basketbal - muži
Králová Tereza softbal - ženy
Králová Tereza atletika
atletika
atletika
Kratochvíl Michal kuželky
Kratochvíl Josef šachy - 4členná družstva rapid
Kratochvíl Jiří futsal - muži
Kratochvíl Tomáš softbal - muži
Kratochvíl Vojtěch karate
karate
karate
karate
Krauz Martin badminton
badminton
Krčmář Jiří házená - muži
Krčmářová Jaroslava softbal - ženy
Krejbichová Adéla basketbal - ženy
Krejčí Žaneta aerobik
aerobik
aerobik
aerobik
Krejčí Jiří fotbal - muži
KREJČÍK Jiří stolní tenis
Krejčíř Miroslav plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
Krejčová Anna cyklistika - horská kola
Kresta Jan
Kresta Jan nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
nohejbal - muži
Kresta Jan nohejbal - muži
Krch Václav futsal - muži
Krchová Zuzana atletika
Kristýna Salčáková házená - ženy
Krivá Martina softbal - ženy
krkoška Martin florbal - muži
Krmela David judo
Kroča Ondřej plážový volejbal
Kropíková Pavla házená - ženy
Kroulík Jakub karate
karate
Kroupa Tomáš cyklistika - horská kola
Kroupa Tomáš stolní tenis
Kroutilová Lucie malá kopaná - ženy
Kroužková Kristýna atletika
atletika
atletika
Krpálková Michaela malá kopaná - ženy
Krtičková Petra cyklistika - horská kola
Kruml Petr baseball - muži
softbal - muži
Krupa Štěpán házená - muži
házená - muži
házená - muži
házená - muži
Krupa Štěpán házená - muži
házená - muži
házená - muži
házená - muži
Krupa Štěpán házená - muži
Křemen Jan plavání
plavání
plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání
Křibík Lukáš házená - muži
Křičenská Sandra frisbee - ultimate
Křivinková Tereza softbal - ženy
Kříž Ondřej karate
karate
Kříž Marek plážový volejbal
Kříž Marek volejbal - muži
Křížková Šárka badminton
badminton
Křížová Kateřina basketbal - ženy
Křížová Barbora softbal - ženy
Křížová Dana lukostřelba
Křížová Jana basketbal - ženy
Křížová Eliška florbal - ženy
Kšírl Vojtěch baseball - muži
softbal - muži
Kubáčková Tereza házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
házená - ženy
Kubalčíková Marcela plavání
plavání
plavání
plavání
Kuběnová Anna kuželky
Kubeš Petr karate
karate
karate
karate
Kubeša Kamil kuželky
Kubica Roman cyklistika - horská kola
Kubický Petra plavání
plavání
plavání
plavání
Kubický Petr plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
plavání s ploutvemi
Kubicová Zuzana atletika
atletika
atletika
Kubík Martin futsal - muži
Kubíková Lucie atletika
atletika
Kubíková Klára aerobik
Kubíková Kristýna házená - ženy
Kubíková Magda atletika
Kubinec Lukáš florbal - muži
Kubinová Veronika softbal - ženy
Kubiš Michal judo
Kuboš David plážový volejbal
Kucin Jan baseball - muži
softbal - muži
Kučera Petr bouldering
Kučera Oldřich kuželky
Kučera David atletika
atletika
Kučera Jan plavání
plavání
plavání s ploutvemi
plavání
Kučera Petr plavání
plavání
plavání
plavání
Kučera Jan plavání
plavání
plavání
plavání s ploutvemi
Kučerová Aneta aerobik

 

ČAH
ČAUS