grafika

Časový harmonogram ČAH 2013

Den Sport Místo Čas
09.6.2013 šachy - 4. členná družstva rapid UK FTVS 09:00 - 17:00
florbal - muži ČVUT Juliska 09:30 - 19:00
florbal - ženy Stadion mládeže - Kotlářka 09:30 - 19:00
 
10.6.2013 basketbal - muži ZŠ Petřiny JIH 08:00 - 20:00
basketbal - ženy Aritma Vokovice 08:00 - 20:00
beach volejbal - muži TIMEOUT ARENA Strahov 08:00 - 19:00
beach volejbal - ženy TIMEOUT ARENA Strahov 08:00 - 19:00
florbal - ženy ČVUT Juliska 09:00 - 16:00
fotbal - muži Aritma Vokovice 09:00 - 17:00
fotbal - muži UK FTVS 09:00 - 17:00
florbal - muži ČVUT Juliska 09:30 - 19:00
plavání - muži SCUK Hostivař 12:00 - 18:00
plavání - ženy SCUK Hostivař 12:00 - 18:00
plavání zrakově postižených - muži SCUK Hostivař 12:00 - 18:00
plavání zrakově postižených - ženy SCUK Hostivař 12:00 - 18:00
 
11.6.2013 beach volejbal - muži TIMEOUT ARENA Strahov 08:00 - 19:00
beach volejbal - ženy TIMEOUT ARENA Strahov 08:00 - 19:00
plavání - muži SCUK Hostivař 08:00 - 13:00
plavání - ženy SCUK Hostivař 08:00 - 13:00
plavání zrakově postižených - muži SCUK Hostivař 08:00 - 13:00
plavání zrakově postižených - ženy SCUK Hostivař 08:00 - 13:00
softball - ženy SK Jourds Praha Bohnice 08:00 - 16:00
sportovní gymnastika - muži SK Hradčany 08:00 - 12:30
sportovní gymnastika - ženy SK Hradčany 08:00 - 12:30
vodní slalom a sjezd - muži USD Praha Troja 08:30 - 16:00
vodní slalom a sjezd - ženy USD Praha Troja 08:30 - 16:00
basketbal - muži ZŠ Petřiny JIH 09:00 - 15:00
basketbal - ženy Aritma Vokovice 09:00 - 15:00
fotbal - muži UK FTVS 09:00 - 15:30
fotbal - muži Aritma Vokovice 09:00 - 15:30
házená - muži ČVUT Juliska 09:00 - 16:00
tenis - muži Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 21:00
tenis - ženy Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 21:00
softball - muži SK Jourds Praha Bohnice 09:30 - 18:00
badminton - muži STVS MO Ruzyně 10:00 - 19:00
badminton - ženy STVS MO Ruzyně 10:00 - 19:00
orientační běh - muži Stráž nad Nežárkou 13:00 - 16:00
orientační běh - ženy Stráž nad Nežárkou 13:00 - 16:00
plavání s ploutvemi - muži SCUK Hostivař 13:00 - 18:00
plavání s ploutvemi - ženy SCUK Hostivař 13:00 - 18:00
házená - ženy ČVUT Juliska 14:30 - 19:30
 
12.6.2013 kuželky - muži Kuželna Konstruktiva 08:00 - 16:00
kuželky - ženy Kuželna Konstruktiva 08:00 - 16:00
lukostřelba - muži SK Start Praha - Strahov 08:00 - 16:00
lukostřelba - ženy SK Start Praha - Strahov 08:00 - 16:00
softball - muži SK Jourds Praha Bohnice 08:00 - 17:00
softball - ženy SK Jourds Praha Bohnice 08:00 - 17:00
atletika - muži UK FTVS 09:00 - 18:00
atletika - ženy UK FTVS 09:00 - 18:00
badminton - muži STVS MO Ruzyně 09:00 - 13:00
badminton - ženy STVS MO Ruzyně 09:00 - 13:00
fotbal malá kopaná - ženy Aritma Vokovice 09:00 - 18:00
házená - ženy ČVUT Juliska 09:00 - 15:00
judo - muži Hala Na Folimance 09:00 - 17:00
judo - ženy Hala Na Folimance 09:00 - 17:00
nohejbal - muži ČZU - sportcentrum 09:00 - 16:00
squash - muži Sportcentrum Evropská 09:00 - 18:00
squash - ženy Sportcentrum Evropská 09:00 - 18:00
tenis - muži Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 21:00
tenis - ženy Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 21:00
veslování - muži Císařská louka 09:00 - 15:00
veslování - ženy Císařská louka 09:00 - 15:00
házená - muži ČVUT Juliska 10:00 - 16:00
in-line bruslení - muži Ladronka 10:00 - 14:00
in-line bruslení - ženy Ladronka 10:00 - 14:00
moderní gymnastika Tyršův dům T-1 10:00 - 15:30
pohybové skladby Tyršův dům T-1 10:00 - 15:30
skoky na trampolíně - muži Tyršův dům T-1 10:00 - 15:30
skoky na trampolíně - ženy Tyršův dům T-1 10:00 - 15:30
orientační běh - muži Stráž nad Nežárkou 11:00 - 14:00
orientační běh - ženy Stráž nad Nežárkou 11:00 - 14:00
cyklistika MTB - muži Stráž nad Nežárkou 12:00 - 18:00
cyklistika MTB - ženy Stráž nad Nežárkou 12:00 - 18:00
 
13.6.2013 frisbee - mix Aritma Vokovice 08:00 - 17:30
karate - muži SH SK Lužiny 08:00 - 17:00
karate - ženy SH SK Lužiny 08:00 - 17:00
volejbal - muži STVS MO Ruzyně 08:30 - 19:30
volejbal - ženy STVS MO Ruzyně 08:30 - 19:30
baseball - muži Eagles Praha 09:00 - 16:00
futsal - muži ČVUT Juliska 09:00 - 18:00
nohejbal - muži ČZU - sportcentrum 09:00 - 16:00
squash - muži Sportcentrum Evropská 09:00 - 16:00
squash - ženy Sportcentrum Evropská 09:00 - 16:00
stolní tenis - muži ČVUT Juliska 09:00 - 19:15
stolní tenis - ženy ČVUT Juliska 09:00 - 19:15
tenis - muži Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 16:00
tenis - ženy Tenisové dvorce Horní Měcholupy 09:00 - 16:00
terénní cyklistický závod ZP Koupaliště Džbán 09:00 - 13:00
terénní triatlon - muži Koupaliště Džbán 10:00 - 14:00
terénní triatlon - ženy Koupaliště Džbán 10:00 - 14:00
aerobik - ženy ZŠ Petřiny JIH 12:00 - 17:30
 
14.6.2013 volejbal - muži STVS MO Ruzyně 08:30 - 19:00
volejbal - ženy STVS MO Ruzyně 08:30 - 19:00
baseball - muži Eagles Praha 09:00 - 15:00
sportovní lezení - muži Lezecké centrum Smíchoff 09:00 - 18:00
sportovni lezení - ženy Lezecké centrum Smíchoff 09:00 - 18:00
stolní tenis - muži ČVUT Juliska 09:00 - 17:00
stolní tenis - ženy ČVUT Juliska 09:00 - 17:00
futsal - muži ČVUT Juliska 10:00 - 16:00


 
60. výročí
založení FTVS

Pořadatelé:

logo UK logo FTVS
 
logo ČAUS
 

Spolupořadatelé:

logo Ktv ČZU logo ÚTVS ČVUT
 
logo SU UK
 

Hlavní partner:

Joma
 

Partneři:

Certicon    Hiko
 
Bergans    Devold
 
Koupím kolo    Lenovo
Play-ball HSH Sport
 
 
Phiten      Jabra
 
Adidas        Benesport
 
Sprint s.r.o.    Ministerstvo vnitra
 
Erpet golf centrum    Pivovar Svijany
 
Falon    Sun Invent
Vranovská pláž    Bakchus
 
Errea    Molten
 
Pasnet
 

Mediální partneři:

iForum    Studenta
 
Student point