grafika

Rozpis sportů

 
Sport Datum Místo konání Propozice Ředitel/ka Výsledky Foto
Aerobik - ženy 13.6. ZŠ Petřiny JIH
propozice Jana Hájková výsledky foto
Atletika 12.6. UK FTVS
propozice Pavel Červinka výsledky foto
Badminton 11. - 12.6. STVS MO Ruzyně
propozice Martin Červený výsledky foto
Baseball - m 13. - 14.6. Eagles Praha
propozice František Přibyl výsledky foto
Basketbal - m 10. - 11.6. ZŠ Petřiny JIH
propozice Tomáš Kaprálek výsledky foto
Basketbal - ž 10. - 11.6. Aritma Vokovice
propozice Michael Velenský výsledky foto
Beach volejbal 10. - 11.6. TIMEOUT ARENA Strahov
propozice Rostislav Vorálek výsledky foto
Cyklistika MTB 12.6. Stráž nad Nežárkou
propozice Jiří Šafránek výsledky foto
Florbal - m 9. - 10.6. ČVUT Juliska
propozice Jan Křiček výsledky foto
Florbal - ž 9. - 10.6. ČVUT Juliska
Stadion mládeže - Kotlářka
propozice Jan Křiček výsledky foto
Fotbal - m 10. - 11.6. Aritma Vokovice
UK FTVS
propozice Jakub Kokštejn výsledky foto
Fotbal malá kopaná - ž 12.6. Aritma Vokovice
propozice Pavel Frýbort výsledky foto
Frisbee - mix 13.6. Aritma Vokovice
propozice Jan Filandr výsledky foto
Futsal - m 13. - 14.6. ČVUT Juliska
propozice Pavel Korbelar výsledky foto
Házená - m 11. - 12.6. ČVUT Juliska
propozice Martin Tůma výsledky foto
Házená - ž 11. - 12.6. ČVUT Juliska
propozice Martin Tůma výsledky foto
In-line bruslení 12.6. Soutěž byla zrušena pro nedostatek přihlášených.
Judo 12.6. Soutěž byla zrušena z důvodu povodní.
Karate 13.6. SH SK Lužiny
propozice Radim Pavelka výsledky foto
Kuželky 12.6. Kuželna Konstruktiva
propozice Karel Kochánek výsledky foto
Lukostřelba 12.6. SK Start Praha - Strahov
propozice František Hadaš výsledky foto
Moderní gymnastika 12.6. Tyršův dům T-1
propozice Jan Chrudimský výsledky foto
Nohejbal 12. - 13.6. ČZU - antukové kurty
propozice Petr Filip výsledky foto
Orientační běh 11. - 12.6. Stráž nad Nežárkou
propozice Michal Frainšic výsledky foto
Plavání 10. - 11.6. SCUK Hostivař
propozice Jitka Pokorná výsledky foto
Plavání s ploutvemi 11.6. SCUK Hostivař
propozice Petr Smolík výsledky foto
Plavání zrakově postižených 10. - 11.6. Soutěž byla zrušena pro nedostatek přihlášených.
Pohybové skladby 12.6. Tyršův dům T-1
propozice Jan Chrudimský výsledky foto
Skoky na trampolíně 12.6. Tyršův dům T-1
propozice Jan Chrudimský výsledky foto
Softball - m 11. - 12.6. SK Jourds Praha Bohnice
propozice Tomáš Kusý výsledky foto
Softball - ž 11. - 12.6. SK Jourds Praha Bohnice
propozice Tomáš Kusý výsledky foto
Sportovní gymnastika 11.6. SK Hradčany
propozice Jan Chrudimský výsledky foto
Sportovní lezení 14.6. Lezecké centrum Smíchoff
propozice Ladislav Vomáčko výsledky foto
Squash 12. - 13.6. Sportcentrum Evropská
propozice Jan Carboch výsledky foto
Stolní tenis 13. - 14.6. ČVUT Juliska
propozice Dana Čechová výsledky foto
Šachy - 4. členná družstva rapid 9.6. UK FTVS
propozice Eva Pekárková výsledky foto
Tenis 11. - 13.6. Tenisové dvorce Horní Měcholupy
propozice Tomáš Kočíb výsledky foto
Terénní cyklistický závod ZP 13.6. Soutěž byla zrušena pro nedostatek přihlášených.
Terénní triatlon 13.6. Soutěž byla zrušena z důvodu povodní.
Veslování 12.6. Soutěž byla zrušena z důvodu povodní.
Vodní slalom a sjezd 11.6. Soutěž byla zrušena z důvodu povodní.
Volejbal 13. - 14.6. STVS MO Ruzyně
propozice Jaroslav Buchtel výsledky foto

 
 
60. výročí
založení FTVS

Pořadatelé:

logo UK logo FTVS
 
logo ČAUS
 

Spolupořadatelé:

logo Ktv ČZU logo ÚTVS ČVUT
 
logo SU UK
 

Hlavní partner:

Joma
 

Partneři:

Certicon    Hiko
 
Bergans    Devold
 
Koupím kolo    Lenovo
Play-ball HSH Sport
 
 
Phiten      Jabra
 
Adidas        Benesport
 
Sprint s.r.o.    Ministerstvo vnitra
 
Erpet golf centrum    Pivovar Svijany
 
Falon    Sun Invent
Vranovská pláž    Bakchus
 
Errea    Molten
 
Pasnet
 

Mediální partneři:

iForum    Studenta
 
Student point