Přehled účastníků ČAH

Vyberte položky, které chcete zobrazit

 

Počet záznamů: 39
jménoročník škola fakulta Ubytov. sportdisc./pozn.
od do
Argaláš Michal1993MULF 20. 21. orientační běh - muži
ori(obě disciplíny)
Brlica Pavel1993VUTFSI orientační běh - muži
ori(sprint)
Burda Matěj1996TULstrojní 20. 21. orientační běh - muži
Čermák Jan1993VŠEvse orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(sprint)
ori(krátká trať)
Fišer Jiří1985UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(Krátká trať)
Fürst Matouš1996UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(Krátká trať)
Gazda Viktor1992UKPrF orientační běh - muži
ori(jen sprint)
Glonek Jakub1995VŠB-TUhornicko-geologická 20. 21. orientační běh - muži
Grundmann Jan1994MUFI 20. 21. orientační běh - muži
ori(obě disciplíny)
Hájek Daniel1989VUTFAST 20. 21. orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)

Horvát Petr1994VUTFCH 20. 22. orientační běh - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání s ploutvemi - muži
plavání s ploutvemi - muži
ori(sprint, krátká trať)
pla(100 m znak - 1:03,49)
pla(100 m motýlek - 1:04,76)
pla(400 m volný způsob - 4:32,36)
pla(50 m znak - 29,54)
pla(100 m prsa - 1:11,3)
pla(200 m polohovka - 2:18,9)
pla(100 BF - 50,0)
pla(200 BF - 1:55,0)
Jurica Jan1996ČVUTFEL orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Kamenický Jeroným1995MUFI orientační běh - muži
ori(sprint)
Kašpar Jakub1997VŠB-TUstrojní 20. 21. orientační běh - muži
ori(obě tratě)
Kettner Lukáš1994ČVUTFSv orientační běh - muži
ori(obě tratě)
Kettner Vojtěch1996ČVUTFA orientační běh - muži
ori(sprint, krátká)
Kořínek Tomáš1990TULstrojní 20. 21. orientační běh - muži
Kos Tomáš1993VŠEvse orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(sprint)
ori(krátká trať)
Křivda Martin1995VŠEvse orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(sprint)
ori(krátká trať)
Kubát Pavel1991TULekonomická 20. 23. orientační běh - muži
Kubelka Tomáš1993ČVUTFA orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Landovský Tomáš1991VŠCHTFCHT orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Moravec Jakub1997UK2.LF orientační běh - muži
Mudrák Štěpán1996VUTFAST 20. 21. orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Navrátil Šimon1997UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(Krátká trať)
Oľhava Rastislav1989UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(krátká trať)
Procházka David1991UPUP orientační běh - muži
ori(Sprint i krátkou trať)
Průcha Pavel1993ČVUTFS orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Rusy Tomas1993UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(Kratka trat)
Semík Ondřej1994UKPřírodovědecká orientační běh - muži
Sháněl Jan1994MUPřF 20. 21. orientační běh - muži
ori(oba závody)
Schäfer Jan1995ČVUTFJFI orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Skoupý Jan1994UKPF UK orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(sprint)
ori(krátká trať)
Šmelík Martin1996UKUK MFF orientační běh - muži
orientační běh - muži
ori(Sprint)
ori(krátká trať)
Valeš Jiří1995ZČUZCU 20. 21. orientační běh - muži
ori(na oba dva dny)
Veselý Jakub1995ČVUTFSv orientační běh - muži
ori(sprint, krátká trať)
Waněk Adam1995VŠCHTFCHI orientační běh - muži
ori(oba závody)
Záveský Filip1993VUTFSI 20. 21. atletika - muži
orientační běh - muži
atl(5 km - 15:17,7)
ori(sprint)
Zelinka Jiří1987MUPřF 20. 21. orientační běh - muži
ori(oba závody)