Rozpis sportů

Sport Datum Místo konání Ředitel/ka Pořadatel Propozice Výsledky Foto
Aerobik - ž 21. 6. ČZU - sportcentrum
Lucie Janíková ČZU výsledky foto
Atletika 21. 6. UK FTVS
Zdeněk Valjent ČVUT výsledky foto
Badminton 22. - 23. 6. Badminton Aréna Skalka
Zdeňka Žáčková ČVUT výsledky foto
Basketbal - m 19. - 20. 6. ZŠ Petřiny JIH
Antonín Ludvík ČVUT výsledky foto
Basketbal - ž 19. - 20. 6. ČZU - sportcentrum
Radek Švejdar ČZU výsledky foto
Beach volejbal 19. - 20. 6. TIMEOUT ARENA Strahov
Zdeňka Žáčková ČVUT výsledky foto
Florbal - m 18. - 19. 6. ČVUT Juliska
Daniel Žáček ČVUT výsledky foto
Florbal - ž 18. - 19. 6. ČVUT Juliska
Daniel Žáček ČVUT výsledky foto
Fotbal 22. - 23. 6. ČZU - sportcentrum
Jiří Nos ČZU výsledky foto
Frisbee - mix 21. 6. ČZU - sportcentrum
Jan Filandr ČVUT výsledky foto
Futsal - m 19. - 20. 6. ČVUT Juliska
Pavel Korbelář ČVUT výsledky foto
Futsal - z 22. - 23. 6. Strahov - mezi kolejemi
Pavel Rus ČVUT výsledky foto
Házená - m 20. - 21. 6. Tatran Střešovice
Jiří Drnek ČVUT výsledky foto
Házená - ž 20. - 21. 6. Tatran Střešovice
Jaroslav Schmid ČVUT výsledky foto
Judo ZRUŠENO Zrušeno z důvodu malého
počtu přihlášených.
     
Karate 19. 6. SH SK Lužiny
Libor Vykydal ČVUT výsledky foto
Lukostřelba 21. 6. Střelnice SK Slavia Praha
Martin Kříž ČVUT výsledky foto
Nohejbal 22. - 23. 6. ČZU - antukové kurty
Ivan Spurný ČZU výsledky foto
Orientační běh 20. - 21. 6. ČZU - sportcentrum
Čestmír Bulíř ČVUT výsledky foto
Plavání 21. - 22. 6. ČZU - bazén
Radka Falge ČZU výsledky foto
Plavání s ploutvemi 21. - 22. 6. ČZU - bazén
Radka Falge ČZU výsledky foto
Softball - m 20. - 21. 6. Eagles Praha
Klára Minaříková ČVUT výsledky foto
Softball - ž ZRUŠENO Zrušeno z důvodu malého
počtu přihlášených.
     
Sportovní lezení 18. 6. ČVUT Juliska
Roman Tomčík ČVUT výsledky foto
Squash 22. - 23. 6. ESQUO - Squashcentrum Strahov
Martin Chrdle ČVUT výsledky foto
Stolní tenis 18. - 19. 6. ČVUT Juliska
Michal Baron ČVUT výsledky foto
Tenis 19. - 21. 6. Tenisové kurty MV
Vlastimila Kubátová ČVUT výsledky foto
Vodní slalom a sjezd 20. 6. Loděnice FTVS UK
Igor Miklík ČZU výsledky foto
Volejbal 21. - 22. 6. ČVUT Juliska
Jitka Drahorádová ČVUT výsledky foto