Přehled účastníků ČAH 2018

Na České akademické hry 2018 může sportovce přihlašovat pouze škola (tělovýchovné pracoviště). Každá škola obdrží přihlašovací údaje emailem. Pokud některé pracoviště neobdrží přihlašovací údaje, kontaktujte prosím RNDr. Evu Slonkovou.

Potřebné údaje k přihlášení sportovce: jméno, příjmení, datum narození, fakulta, e-mail, sport a disciplína, nejlepší výkon (např. u atletiky, plavání), u OB číslo SI a dále požadavek na ubytování.


Vyberte položky, které chcete zobrazit

 

Počet záznamů: 1822
jméno sport
Vondráčková Amy
Molnárová Eva
Spozdil Lukáš
Müller Jakub
Vodrážka Ondřej
Málek Pavel
Drnek Jiří
Panec Alan
Řidič Václav
Volant Václav
Doprava Václav
Skálová Kvetoslava
Dvořáková Gabriela
Rychna Milan
Kalina Jaroslav
Sokol Vladimír
Tvz Jan
Carboch Jan
Valjent Zdeněk
Drozdková Marta
Kresta Jan
Žídek Jiří
Kotápišová Renata
Šafránková Jitka
Ježek Martin
Honěk Jiří
Lasch Jiří
Novotný Jan
Kaštánek Libor
Cihlářová Aneta volejbal - ženy
dostálová šárka volejbal - ženy
adamčíková barbora volejbal - ženy
Tuma Filip basketbal - muži
Altmanová Kateřina aerobik
Tihelka Jakub aerobik
Šimoníková Lucie aerobik
Gruberová Kateřina aerobik
Špicarová Adéla aerobik
Perepeliuc Maria aerobik
Sehnalová Barbora aerobik
Machová Lenka aerobik
Turčíková Veronika aerobik
Brychtová Michaela aerobik
Balková Katarína aerobik
Pilnáčková Markéta aerobik
Dvořáčková Kristýna aerobik
Vítová Kateřina aerobik
Prosserová Kateřina aerobik
Jablonská Šárka aerobik
Kolmanová Anna aerobik
Dragounová Martina aerobik
Víšková Natálie aerobik
Proshunina Anna aerobik
Mikulová Michaela aerobik
Olivová Michaela aerobik
Tomášová Magdaléna aerobik
Dostálová Natálie aerobik
pohybové skladby
Bubnová Lenka aerobik
pohybové skladby
Kvapil Martin pohybové skladby
Alt Lukáš pohybové skladby
Beránková Romana pohybové skladby
Motlová Gabriela pohybové skladby
Váňa Tomáš pohybové skladby
Zezula Dalibor pohybové skladby
Sovák Marek pohybové skladby
Diviš Vladimír pohybové skladby
Fenclová Barbora pohybové skladby
Mach Tomáš pohybové skladby
Novotný Tomáš pohybové skladby
Pistora Michal pohybové skladby
Prokop Michal pohybové skladby
Stibor Jan pohybové skladby
Bednář Václav pohybové skladby
Fišer Stanislav pohybové skladby
Beneš Jakub pohybové skladby
Bláhová Tereza pohybové skladby
Grabmüller Lukáš pohybové skladby
Holcová Klára pohybové skladby
Ježková Tereza pohybové skladby
Křehla Petr pohybové skladby
Marešová Denisa pohybové skladby
Šťástková Markéta pohybové skladby
Hronová Čaladi Eva pohybové skladby
Šindelář Martin pohybové skladby
Müllerová Kateřina pohybové skladby
Klimeš Michal pohybové skladby
Patáková Ladislava pohybové skladby
Koubová Tereza pohybové skladby
Braumová Barbora pohybové skladby
Dostalová Eliška pohybové skladby
Hampejsová Viola pohybové skladby
Švecová Michaela pohybové skladby
Michelová Kristýna pohybové skladby
Munzlingerová Tereza pohybové skladby
Skřivanová Lenka pohybové skladby
Kavalířová Gabriela pohybové skladby
Kocová Kateřina pohybové skladby
Zelenková Lucie pohybové skladby
Brázdová Lucie pohybové skladby
Michalicová Rebeka pohybové skladby
Žáková Veronika pohybové skladby
Dvořáčková Jana pohybové skladby
Grajciarova Lucie pohybové skladby
Jáňová Nika pohybové skladby
Polák Tomáš pohybové skladby
Prečanová Beatriz pohybové skladby
Moučková Kateřina pohybové skladby
Celbová Karolína pohybové skladby
aerobik
Vajrychová Blanka pohybové skladby
atletika - ženy
atletika - ženy
Jiříček Pavel basketbal 3x3 - muži
Nalevanko Vojtěch basketbal 3x3 - muži
Němec František basketbal 3x3 - muži
Voda Josef basketbal 3x3 - muži
baranec michal basketbal 3x3 - muži
Skalák Jiří basketbal 3x3 - muži
skalák jan basketbal 3x3 - muži
Říčka jan basketbal 3x3 - muži
pacut miroslav basketbal 3x3 - muži
Mach Kryštof basketbal 3x3 - muži
basketbal - muži
Havlín Kryštof basketbal 3x3 - muži
basketbal - muži
Stibor Tomáš basketbal 3x3 - muži
basketbal - muži
Reich Petr basketbal 3x3 - muži
basketbal - muži
Kadlec Jakub MTB XCO
Morávek Zdeněk MTB XCO
Olivová Alexandra MTB XCO
Lettovský Tomáš MTB XCO
Kuntová Vendula MTB XCO
JUREČKA Jiří MTB XCO
Kubín Filip MTB XCO
Šulc Jakub MTB XCO
Kunt Lukáš MTB XCO
Kubelka Petr MTB XCO
Vincourorová Adéla MTB XCO
Hlodan Lukáš MTB XCO
Szemla Ferdinand MTB XCO
Mičke Bianka veslování - ženy
Příhodová Kateřina veslování - ženy
Navrátilová Barbora veslování - ženy
Klusáčková Petra veslování - ženy
Antošová Barbora veslování - ženy
Dvořáková Klára veslování - ženy
veslování - ženy
Bulínová Adéla veslování - ženy
veslování - ženy
Žabová Lucie veslování - ženy
veslování - ženy
Velová Petra veslování - ženy
veslování - ženy
Brázdová Veronika veslování - ženy
veslování - ženy
Konopová Tamara veslování - ženy
veslování - ženy
Škvorová Tereza veslování - ženy
veslování - ženy
veslování - ženy
Dvořáková Eliška veslování - ženy
veslování - ženy
veslování - ženy
Žabová Anna veslování - ženy
veslování - ženy
veslování - ženy
Buzrlová Anežka veslování - ženy
veslování - ženy
veslování - muži
Procházková Iveta veslování - ženy
orientační běh - ženy
Minarovičová Kristýna basketbal 3x3 - ženy
Bátorová Michaela plavání - mix
Pavelková Monika kuželky
Vinklar Dalibor kuželky
Veselá Kamila kuželky
Večeríková Katarína kuželky
Olšák Ondřej kuželky
Petr Hendrych kuželky
Žižlavský Tomáš kuželky
Fialová Pavla kuželky
Šustková Petra kuželky
Endršt Jan kuželky
John Petr kuželky
Pavelka Petr kuželky
Brtník Josef kuželky
Mondřík Robert kuželky
Koreňová Simona kuželky
Mašláňová Anna kuželky
Musel Vlastimil kuželky
Dzúrik Martin kuželky
Topič Ondřej kuželky
Weissová Michaela kuželky
Hykš Stanislav florbal - muži
Kolstrunk Jakub florbal - muži
Kopp Ondřej florbal - muži
Mock Lukáš florbal - muži
Pavelka Vít florbal - muži
Sattler Tomáš florbal - muži
Svatek Matěj florbal - muži
Štorek Vladimír florbal - muži
Täuber Lukáš florbal - muži
Ungermann Petr florbal - muži
Voborník Matěj florbal - muži
Vybíral Petr florbal - muži
Dvořák Dominik florbal - muži
Grábl Jan florbal - muži
Fuchs Marek florbal - muži
Mati David florbal - muži
Kladivo Miroslav florbal - muži
Jakůbek Aleš florbal - muži
Mlejnek Vít florbal - muži
Knotek Jiří florbal - muži
Nagy Martin florbal - muži
Kostka Matěj florbal - muži
Szweda Martin florbal - muži
Janča Tomáš florbal - muži
Kosar Jakub florbal - muži
Bräuer Marek florbal - muži
Delong Adam florbal - muži