Přehled účastníků ČAH 2018

Na České akademické hry 2018 může sportovce přihlašovat pouze škola (tělovýchovné pracoviště). Každá škola obdrží přihlašovací údaje emailem. Pokud některé pracoviště neobdrží přihlašovací údaje, kontaktujte prosím RNDr. Evu Slonkovou.

Potřebné údaje k přihlášení sportovce: jméno, příjmení, datum narození, fakulta, e-mail, sport a disciplína, nejlepší výkon (např. u atletiky, plavání), u OB číslo SI a dále požadavek na ubytování.


Vyberte položky, které chcete zobrazit

 

Počet záznamů: 1822
jméno sport
Spozdil Lukáš
Spurná Karolína florbal - ženy
Spurný Ivan házená - ženy
Srna Jan basketbal - muži
staněk janek házená - muži
Stanislav Richard beach volejbal - muži
volejbal - muži
Stará Veronika házená - ženy
Starnovský Jakub veslování - muži
Staruch Andrej frisbee
Stefanovičová Barbora beach volejbal - ženy
Stejskal Petr florbal - muži
Steklík Aleš atletika - muži
Stibor Jan pohybové skladby
Stibor Tomáš basketbal 3x3 - muži
basketbal - muži
Stöckerová Michaela frisbee
Stodůlka Jakub basketbal - muži
Stolařík Jaroslav tenis - muži
Stovičková Natália volejbal - ženy
Strachoňová Aneta futsal - ženy
Straková Hana karate - ženy
Stránský Petr vzpírání - muži
Stratil Daniel fotbal - muži
Strauss Jakub squash - muži
Strejc Stanislav fotbal - muži
strnadel pavel házená - muži
Strnadlová Michaela florbal - ženy
Stromšík Zdeněk atletika - muži
atletika - muži
Strupková Klára florbal - ženy
Strýček Lukáš florbal - muži
Studeníková Kateřina florbal - ženy
Studený Martin judo - muži
Stupka Patrik atletika - muži
atletika - muži
atletika - muži
Suchá Anna beach volejbal - ženy
Suchánek Pavel karate - muži
Suchánek Michal atletika - muži
atletika - muži
Suchánek Jakub házená - muži
Suchánková Barbora florbal - ženy
Suchý Martin frisbee
Suchý Jan florbal - muži
Sumara Tomáš frisbee
Sup Jiří vzpírání - muži
Suss Martin volejbal - muži
Svatek Matěj florbal - muži
Světnička Michal badminton - muži
Svitáková Natálie futsal - ženy
Svitavský Lukáš basketbal - muži
Svízela Martin veslování - muži
Svoboda Aleš stolní tenis - muži
Svoboda Jiří atletika - muži
Svoboda Jan fotbal - muži
futsal - muži
Svoboda Vojtěch atletika - muži
atletika - muži
Svoboda Jan florbal - muži
Svobodová Kristýna vzpírání - ženy
Svobodová Petra tenis - ženy
Svobodová Klára orientační běh - ženy
Svobodová Kristýna frisbee
Svobodová Eva beach volejbal - ženy
volejbal - ženy
Svozil Zbyněk plavání s ploutvemi - muži
Svozilová Zuzana plavání s ploutvemi - ženy
plavání s ploutvemi - ženy
plavání s ploutvemi - ženy
Sýkora Vojtěch orientační běh - muži
Sýs Daniel futsal - muži
fotbal - muži
Sýs Vojtěch nohejbal - muži
Szemla Ferdinand MTB XCO
Szweda Martin florbal - muži
Šabová Aneta karate - ženy
karate - ženy
Šacl Jiří atletika - muži
atletika - muži
Šafářová Kristýna atletika - ženy
atletika - ženy
atletika - ženy
atletika - ženy
Šafránek Martin judo - muži
Šafránková Šárka volejbal - ženy
Šafránková Johanka atletika - ženy
atletika - ženy
atletika - ženy
Šafránková Jitka
Šach Marek florbal - muži
Šácha Tomáš judo - muži
Šantora Karel florbal - muži
Šarláková Šarlota plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
Šebek Josef squash - muži
Šefčík Luboš florbal - muži
Ševčík Patrik nohejbal - muži
Ševčík Martin judo - muži
Šibrová Eliška házená - ženy
Šiková Barbora orientační běh - ženy
Šiková Karolína orientační běh - ženy
Šíma Jakub fotbal - muži
futsal - muži
Šimčík Václav florbal - muži
Šimek Jiří baseball
Šimíček Patrik florbal - muži
Šimiček Ondřej basketbal - muži
Šimková Anna beach volejbal - ženy
Šimková Barbora volejbal - ženy
Šimková Mária futsal - ženy
Šimková Johanka orientační běh - ženy
Šimoník Marek veslování - muži
veslování - muži
Šimoníková Lucie aerobik
Šimsa Štěpán frisbee
Šimůnek Petr plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání s ploutvemi - muži
plavání s ploutvemi - muži
Šimůnek Ondřej házená - muži
Šinágl Viktor atletika - muži
atletika - muži
Šincl Jiří florbal - muži
Šindelář Martin pohybové skladby
Šindelář Vojta basketbal - muži
Šindelářová Jarmila házená - ženy
Šinská Nikola futsal - ženy
Šinták Ondřej frisbee
Šípová Iva beach volejbal - ženy
volejbal - ženy
ŠIROCKÁ Nikola squash - ženy
Šišková Eva beach volejbal - ženy
Šišková Barbora stolní tenis - ženy
Šívrová Markéta basketbal - ženy
basketbal 3x3 - ženy
Škopánová Nela florbal - ženy
Škorec Marek volejbal - muži
Škvor Petr veslování - muži
Škvor Dan florbal - muži
Škvorová Tereza veslování - ženy
veslování - ženy
veslování - ženy
Šlehofer Jan squash - muži
Šmerda Vít basketbal - muži
Šmíd Jakub plavání - muži
plavání - muži
Šnábl Michal florbal - muži
pohybové skladby
Šnejdarová Daniela futsal - ženy
Šnellyová Veronika volejbal - ženy
Šňupárek Václav orientační běh - muži
MTB XCO
Šňupárková Anna orientační běh - ženy
Šotkovská Tereza florbal - ženy
Šoukalová Lenka basketbal - ženy
basketbal 3x3 - ženy
Šperková Martina futsal - ženy
Špicarová Adéla aerobik
Špičková Gabriela futsal - ženy
Špidlen Tomáš fotbal - muži
Šraierová Veronika futsal - ženy
Šrámková Veronika stolní tenis - ženy
Šrámková Michaela volejbal - ženy
Šromová Veronika squash - ženy
Šťástková Markéta pohybové skladby
Šťastná Petra plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
Šťastný Jan baseball
Štaubertová Tereza orientační běh - ženy
Štědroňský Matěj fotbal - muži
Štědrý Ondřej fotbal - muži
Šteigl Jan fotbal - muži
Štěpánková Lada basketbal - ženy
Štěpánová Monika plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
Štepanyová Michaela tenis - ženy
Štěrbová Lenka plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
Štětka Matěj frisbee
Števček Juraj házená - muži
Štičková Anna orientační běh - ženy
Štípek Jan basketbal - muži
Štoncner Jan fotbal - muži
Štorek Vladimír florbal - muži
Štrop Daniel judo - muži
Štrychová Markéta beach volejbal - ženy
volejbal - ženy
Štundová Alena volejbal - ženy
Štursová Kristýna basketbal - ženy
Šulc Jakub MTB XCO
Šupáková Ivana florbal - ženy
Šuráň David basketbal - muži
Šustková Apolena házená - ženy
Šustková Petra kuželky
Švadlena Roman házená - muži
Švajnoch Radim frisbee
švébiš ondřej házená - muži
Švecová Julie vzpírání - ženy
judo - ženy
Švecová Jana karate - ženy
Švecová Michaela pohybové skladby
Švůgrová Barbora házená - ženy
Tabačko Šimon badminton - muži
MTB XCO
Táborská Gabriela atletika - ženy
Talafousová Kateřina házená - ženy
Tancer Radek fotbal - muži
Täuber Lukáš florbal - muži
Tauchman Michal fotbal - muži
Teplan Marian plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání s ploutvemi - muži
plavání s ploutvemi - muži
Teplý David fotbal - muži
Tesař Jan atletika - muži
Tesař David fotbal - muži
Tesařová Markéta orientační běh - ženy
Tihelka Jakub aerobik
Tichá Barbora házená - ženy
Tichý Jakub badminton - muži
Tioková Zuzana plavání - ženy
plavání - ženy
plavání - ženy
Tirpák Jan nohejbal - muži
Tobiáš Jakub plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
Toman Stanislav házená - muži
Tomáš Jakub plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání s ploutvemi - muži
Tomášková Michala frisbee
Tomášová Magdaléna aerobik
Toncarová Veronika volejbal - ženy
Topič Ondřej kuželky
Torma Dominik futsal - muži
Trávničková Gabriela volejbal - ženy
Trčka Tomáš fotbal - muži
Tribus Tibor házená - muži
Triner Petr plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
plavání - muži
Trmalová Tereza beach volejbal - ženy
Trnka Ondřej basketbal - muži
Trnkalová Karolína badminton - ženy
Trnková Lucie karate - ženy
Trojanec Matěj fotbal - muži
Trubák Zdeněk nohejbal - muži
trumpešová jarmila házená - ženy
Tříska Martin baseball