Rozpis sportů 2018

Sport Datum Místo konání Ředitel/ka Pořadatel Propozice Výsledky Foto
Aerobik 21. 6. Tělocvična Pod Hradem
Radka Střeštíková MU výsledky foto
Atletika 18.–19. 6. Stadion VUT Brno
Petr Kotyza MU výsledky foto
Badminton 18. 6. Hala míčových sportů
Martina Bernaciková MU výsledky foto
Baseball 19.–20. 6. VSK Technika Brno / Sportovní areál „U hrocha“
Rudolf Drnec MU výsledky foto
Basketbal - m 20.–21. 6. Hala míčových sportů
Tomáš Vencúrik MU výsledky foto
Basketbal - ž 19.–20. 6. Hala míčových sportů
Tomáš Vencúrik MU výsledky foto
Basketbal 3x3 22. 6. Hala míčových sportů
Tomáš Vencúrik MU výsledky foto
Beach volejbal 18.–19. 6. Beach areál na Sokolském koupališti
Radka Střeštíková MU výsledky foto
Florbal - m 18.–19. 6. Hala Bulldogs Brno
Jindřich Pavlík MU výsledky foto
Florbal - ž 18.–19. 6. Hala Bulldogs Brno
Jindřich Pavlík MU výsledky foto
Fotbal 20.–21. 6. Fotbalový stadion FC Sparta Brno
Karel Večeřa MU výsledky foto
Frisbee 20. 6. sportoviště VUT umělá tráva
Petr Starec MU výsledky foto
Futsal - m 18.–19. 6. Hala TJ Tatran Bohunice
Karel Večeřa MU výsledky foto
Futsal - ž 18.–19. 6. Hala TJ Tatran Bohunice
Karel Večeřa MU výsledky foto
Házená 19.–20. 6. Sportovní hala SHC Maloměřice
Jan Kubernát MU výsledky foto
Judo 22. 6. Úpolová tělocvična
Zdenko Reguli MU výsledky foto
Karate 22. 6. Univerzální tělocvična
Zdenko Reguli MU výsledky foto
Kuželky 18. 6. Kuželna KK Moravská Slávia Brno
Jan Bernatík MU výsledky foto
MTB XCO 20. 6. areál Anthropos Brno
Sylva Hřebíčková MU výsledky foto
Nohejbal 22. 6. Univerzita obrany
Karel Večeřa MU výsledky foto
Orientační běh 20.–21. 6. Mikulov / Brno, Kohoutovice
Libor Zřídkaveselý MU výsledky foto
Plavání 21.–22. 6. Univerzita obrany
Dita Hlavoňová MU výsledky foto
Plavání s ploutvemi 21. 6. Univerzita obrany
Dita Hlavoňová MU výsledky foto
Pohybové skladby 21. 6. Tělocvična Pod Hradem
Alena Skotáková MU výsledky foto
Squash 18. 6. Sportcentrum Ivanovice
Zora Svobodová MU výsledky foto
Stolní tenis 17.–18. 6. hala TTC Moravská Slavia Brno
Pavel Vacenovský MU výsledky foto
Tenis 19.–21. 6. TK Tesla Brno
Pavel Mudra MU výsledky foto
Veslování 19. 6. Brněnská přehrada
Tomáš Macas MU výsledky foto
Volejbal - m 20.–21. 6. Tělocvična Purkyňova - CESA VUT Brno
Jindřich Pavlík MU výsledky foto
Volejbal - ž 20.–21. 6. Tělocvična Vinařská
Jindřich Pavlík MU výsledky foto
Vzpírání 17. 6. Hala míčových sportů
Tereza Králová MU výsledky foto