větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]




100m volný způsob ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kyliánová Radka UP Olomouc
2. místo Skřivánková Petra ČZU
3. místo Legnerová Lucie UK
4. místo Herodesová Jitka UP Olomouc
5. místo Šimerdová Kristýna UP Olomouc
6. místo Kozubíková Kamila UTB Zlín
7. místo Rulfová Hana ČZU
8. místo Civínová Linda UK
9. místo Pohanková Lada ČZU
10. místo Krausová Vendula ČZU
100m volný způsob muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Benda Ivo UTB Zlín
2. místo Broda Ondřej UK
3. místo Mastný Petr ZČU
4. místo Steinbauer Vojtěch VUT Brno
5. místo Šraut Bohumír UPa
6. místo Imrichovský Michal ZČU
7. místo Lán Tomáš UK
8. místo Mužíček Petr ČVUT
9. místo Malena Milan VFU Brno
10. místo Kusý Vladimír VUT Brno
100m prsa ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Sklenářová Markéta MU Brno
2. místo Gaalová Romana UK
3. místo Fialová Lenka UP Olomouc
4. místo Schaferová Kristina VUT Brno
5. místo Kadlecová Jaroslava ZČU
6. místo Pištěková Petra UK
7. místo Vítková Lenka UP Olomouc
8. místo Hračková Veronika UTB Zlín
9. místo Pospišilová Zdeňka UK
10. místo Kročisová Jitka UK
100m prsa muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Vlček Jiří MU Brno
2. místo Petrů Jaroslav UP Olomouc
3. místo Budňák Vítězslav MZLU Brno
4. místo Resler Zdeněk OU Ostrava
5. místo Štrauf Miroslav UTB Zlín
6. místo Neuls Filip UP Olomouc
7. místo Jakeš Jan UP Olomouc
8. místo Limberský Tomáš UPa
9. místo Maur Petr ČZU
10. místo Švrček Ondřej MU Brno
100m znak ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kubalčíková Marcela UP Olomouc
2. místo Machová Jaroslava VŠE
3. místo Švrčková Iva UK
4. místo Fišáková Marie UK
5. místo Horlivá Jana UK
  Volšíková Lucie UK
100m znak muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Imrichovský Michal ZČU
2. místo Mitrenga Peter UK
3. místo Dunaj Michal ZČU
4. místo Mužíček Petr ČVUT
5. místo Orság Libor UP Olomouc
6. místo Malena Milan VFU Brno
7. místo Prášek Michal UPa
8. místo Štrobach Josef ČVUT
9. místo Fleško Jiří UP Olomouc
50m motýlek ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kubalíčková Marcela UP Olomouc
2. místo Legnerová Lucie UK
3. místo Najdekrová Jitka UP Olomouc
4. místo Skřivánková Petra ČZU
5. místo Gaalová Romana UK
6. místo Pištěková Petra UK
7. místo Rulfová Hana ČZU
8. místo Horáková Hana PedF UJEP Ústí n/L
9. místo Švrčková Iva UK
10. místo Semencová Jana UK
50m motýlek muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Šraut Bohumír UPa
2. místo Benda Ivo UTB Zlín
3. místo Kuder Andrian UP Olomouc
4. místo Šeránek Martin UP Olomouc
5. místo Budňák Vítězslav MZLU Brno
6. místo Švrček Ondřej MU Brno
7. místo Steinbauer Vojtěch VUT Brno
8. místo Kubík Ondřej VŠE
9. místo Boháč Pavel UTB Zlín
  Kocich David VŠB-TU Ostrava
400 volný způsob ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kyliánová Radka UP Olomouc
2. místo Kadlecová Jaroslava ZČU
3. místo Hertlová Kateřina OU Ostrava
4. místo Kozubíková Kamila UTB Zlín
5. místo Preislerová Eva UK
400 volný způsob muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Srb Pavel ČVUT
2. místo Kocich David VŠB-TU Ostrava
3. místo Čelůstka Jan UTB Zlín
4. místo Bartoš Petr ZČU
5. místo Urbánek Lukáš UTB Zlín
6. místo Broda Ondřej UK
7. místo Kubík Ondřej VŠE
8. místo Hradecký Jan JU
9. místo Limberský Tomáš UPa
10. místo Schafer Jan VUT Brno
4 x 50m volný způsob ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kubalčíková Marcela
Najdekrová Jitka
Herodesová Jitka
Kyliánová Radka
UP Olomouc
2. místo Legnerová Lucie
Preislerová Eva
Horlivá Jana
Pištěková Petra
UK
3. místo Hertlová Kateřina
Radvanská Lucie
Těhanová Hana
Sekaninová Lada
OU
4. místo Skřivánková Petra
Phanková Lada
Krausová Vendula
Rulfová Hana
ČZU
5. místo Odstrčilová Pavla
Dufková Hana
Hračková Veronika
Kozubíková Kamila
UTB
6. místo Švrčková Iva
Kročisová Jitka
Civínová Linda
Semencová Jana
UK
4 x 50m volný způsob muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kuder Arian
Theuer Karel
Šeránek Martin
Petrů Jaroslav
UP Olomouc
2. místo Boháč Pavel
Sýkora Ondřej
Čelůstka Jan
Benda Ivo
UTB Olomouc
3. místo Steinbauer Vojtěch
Kusý Vladimír
Bořuta Richard
Axman Mojmír
VUT Brno
4. místo Broda Ondřej
Mitrenga Peter
Vančura Aleš
Lán Tomáš
UK
5. místo Imrichovský Michal
Bartoš Petr
Dunaj Michal
Mastný Petr
ZČU
6. místo Baurnpol Michal
Hradecký Jan
Šebesta Pavel
Liška Miroslav
JU
7. místo Matějec Hynek
Mužíček Petr
Srb Pavel
Štrobach Josef
ČVUT
8. místo Fleško Jiří
Neuls Filip
Buršík Jaroslav
Jakeš Jan
UP Olomouc
9. místo Baďura Pavel
Kocich David
Šlosárek Václav
Petřík Radim
VŠB TU Ostrava
10. místo Hlaváček Šimon
Mazura Pavel
Havlíček Jan
Maur Petr
ČZU
50m volný způsob ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kyliánová Radka UP Olomouc
2. místo Veselá Jana ČVUT
3. místo Skřivánková Petra ČZU
4. místo Najdekrová Jitka UP Olomouc
5. místo Veselá Pavla VŠCHT
6. místo Legnerová Lucie UK
7. místo Šimerdová Kristýna UP Olomouc
8. místo Herodesová Jitka UP Olomouc
9. místo Švrčková Iva UK
10. místo Rulfová Hana ČZU
50m volný způsob muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Benda Ivo UTB Zlín
2. místo Broda Ondřej UK
3. místo Steinbauer Vojtěch VUT Brno
4. místo Kuder Adrian UP Olomouc
5. místo Lán Tomáš UK
6. místo Mastný Petr ZČU
7. místo Šraut Bohumír UPa
8. místo Malena Milan VFU Brno
9. místo Bořuta Richard VUT Brno
10. místo Štrobach Josef ČVUT
50m prsa ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Veselá Jana ČVUT
2. místo Sklenářová Markéta MU Brno
3. místo Gaalová Romana UK
4. místo Fialová Lenka UP Olomouc
5. místo Schaferová Kristina VUT Brno
6. místo Pištěková Petra UK
7. místo Hertlová Kateřina OU Ostrava
8. místo Kadlecová Jaroslava ZČU
9. místo Vítková Lenka UP Olomouc
10. místo Kozubíková Kamila UTB Zlín
50m prsa muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Vlček Jiří MU Brno
2. místo Mužíček Petr ČVUT
3. místo Budňák Vitězslav MZLU Brno
4. místo Neuls Filip UP Olomouc
5. místo Steinbauer Vojtěch VUT Brno
  Petrů Jaroslav UP Olomouc
7. místo Resler Zdeněk OU Ostrava
8. místo Štrauf Miroslav UTB Zlín
9. místo Axman Mojmír VUT Brno
10. místo Mazura Pavel ČZU
50m znak ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Skřivánková Petra ČZU
2. místo Machová Jaroslava VŠE
3. místo Horáková Hana PedF UJEP Ústí n/L
4. místo Švrčková Iva UK
5. místo Horlivá Jana UK
6. místo Fišáková Marie UK
7. místo Civínová Linda UK
8. místo Volšíková Lucie UK
50m znak muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Mitrenga Peter UK
2. místo Imrichovský Michal ZČU
3. místo Benda Ivo UTB Zlín
4. místo Šeránek Martin UP Olomouc
5. místo Prášek Michal UPa
6. místo Mužíček Petr ČVUT
7. místo Švrček Onřej MU Brno
8. místo Malena Milan VFU Brno
9. místo Orsák Libor UP Olomouc
10. místo Resler Zdeněk OU Ostrava
100m motýlek ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Veselá Pavla VŠCHT
2. místo Legnerová Lucie UK
3. místo Preislerová Eva UK
4. místo Semecová Jana UK
100m motýlek muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Šraut Bohumír UPa
2. místo Švrček Ondřej MU Brno
3. místo Broda Ondřej UK
4. místo Kubík Ondřej VŠE
5. místo Buršík Jaroslav UP Olomouc
6. místo Kopecký Luboš TU Liberec
7. místo Čelústka Jan UTB Zlín
  Kocich David VŠB-TU Ostrava
9. místo Budňák Vitězslav MZLU Brno
10. místo Šebesta Pavel JU
Polohový závod 200m ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kyliánová Radka UP Olomouc
2. místo Kadlecová Jaroslava ZČU
3. místo Gaalová Romana UK
4. místo Pištěková Petra UK
5. místo Horlivá Jana UK
Polohový závod 200m muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Vlček Jiří MU Brno
2. místo Kocich David VŠB-TU Ostrava
3. místo Bartoš Petr ZČU
4. místo Srb Pavel ČVUT
5. místo Imrichovský Michal ZČU
6. místo Mitrenga Peter UK
7. místo Limberský Tomáš UPa
8. místo Švrček Ondřej MU Brno
9. místo Kubík Ondřej VŠE
10. místo Schafer Jan VUT Brno
4 x 50m polohová štafeta ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Šimerdová Kristýna
Najdekrová Jitka
Fialová Lenka
Kyliánová Radka
UP Olomouc
2. místo Horlivá Jana
Legnerová Lucie
Pištěková Petra
Peislerová Eva
UK
3. místo Skřivánková Petra
Rulfová Hana
Krausová Vendula
Phanková Lada
ČZU
4. místo Hertlová Kateřina
Radvanská Lucie
Těhanová Hana
Sekaninová Lada
OU Ostrava
5. místo Švrčková Iva
Semencová Jana
Kročisová Jitka
Vivínová Linda
UK
4 x 50m polohová štafeta muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Sýkora Ondřej
Boháč Pavel
Štrauf Miroslav
Benda Ivo
UTB Zlín
2. místo Šeránek Martin
Kuder Adrian
Neuls Filip
Fleško Jiří
UP Olomouc
3. místo Dunaj Michal
Imrichovský Michal
Bartoš Petr
Mastný Petr
ZČU
4. místo Orság Libor
Buršík Jaroslav
Petrů Jaroslav
Theuer Karel
UP Olomouc
5. místo Kusý Vladimír
Steinbauer Vojtěch
Schafer Jan
Bořuta Richard
VUT Brno
6. místo Mitrenga Peter
Lán Tomáš
Vančura Aleš
Broda Ondřej
UK
7. místo Mužíček Petr
Štrobach Josef
Srb Pavel
Matějec Hynek
ČVUT
8. místo Šebesta Pavel
Bergman Michal
Baurnopl Michal
Liska Miroslav
JU



 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.