větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]




D20
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Rufferová Iva UK
2. místo Kalenská Romana UK
3. místo Křístková Veronika VUT Brno
4. místo Višňová Michaela VŠB-TU Ostrava
5. místo Roudná Jana UPa
D21
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Stará Zdenka VUT Brno
2. místo Šolínová Lucie UK
3. místo Klimplová Lenka MU Brno
4. místo Fejlková Martina ČVUT
5. místo Jahnová Anežka ČVUT
6. místo Jiřištová Zuzana UK
7. místo Gebauerová Jana MU Brno
8. místo Klimplová Zuzana ČVUT
9. místo Kiššová Petra OU Ostrava
10. místo Navrkalová Petra VFU Brno
H20
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Jirků Libor ČVUT
2. místo Štěpánek Ondřej UK
3. místo Novota Matěj MU Brno
H21
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Mrázek Jan ČVUT
2. místo Zvěřina Petr VUT Brno
3. místo Král Václav MU Brno
4. místo Tomeček Lubomír UK
5. místo Princl Pavel VŠE
6. místo Prokop Petr VUT Brno
7. místo Hanslián David UK
8. místo Mrázek Jiří UK
9. místo Holas Tomáš UK
10. místo Novák Michal VŠCHT


ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY
Ostrava 2003

6. 5. 20003

D20
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Kalenská Romana UK
2. místo Rufferová Iva UK
3. místo Křístková Veronika VUT Brno
4. místo Višňová Michaela VŠB-TU Ostrava
5. místo Roudná Jana UPa
D21
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Stará Zdenka VUT Brno
2. místo Fejlková Martina ČVUT
3. místo Klimplová Lenka MU Brno
4. místo Gebauerová Jana MU Brno
5. místo Šolínová Lucie UK
6. místo Jahnová Anežka ČVUT
7. místo Blechová Lenka UPa
8. místo Jiřištová Zuzana UK
9. místo Bednářová Dana UP Olomouc
10. místo Doležalová Lenka UK
H20
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Jirků Libor ČVUT
2. místo Novota Matěj MU Brno
3. místo Štěpánek Ondřej UK
H21
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Mrázek Jan ČVUT
2. místo Zvěřina Petr VUT Brno
3. místo Henek Vladan VUT Brno
4. místo Skripnik Štěpán MU Brno
5. místo Mrázek Jiří UK
6. místo Prokop Petr VUT Brno
7. místo Halama Jakub UK
8. místo Hanslián David UK
9. místo Princl Pavel VŠE
10. místo Hikl Tomáš MU Brno



 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.