větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]



width=580

Kategorie do 61kg ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Tučková Markéta U HK
2 .místo Dudová Lenica OU Ostrava
3 .místo Jašková Petra UP Olomouc
3 .místo Daňková Pavla VUT Brno
Kategorie do 66kg ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Lazařová Klára UK FAF HK
2 .místo Faltusová Tereza MU Brno
3 .místo Štěpánová Lucie UPa
3 .místo Praisová Jana ZČU
Kategorie do 68kg ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Feldová Iva VUT Brno
2 .místo Horáková Zoja JU
3 .místo Faltusová Zuzana MU Brno
Kategorie do 72kg ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Thořová Romana VFU Brno
2 .místo Meitnerová Jitka VUT Brno
3 .místo Valová Andrea MZLU Brno
Kategorie do 66kg muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Luzar Ivo OU Ostrava
2 .místo Radolt Stanislav none
3 .místo Ličman Tomáš MU Brno
3 .místo Špéra Zdeněk VUT Brno
Kategorie do 73kg muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Duda Jiří MU Brno
2 .místo Kočnar Antonín VUT Brno
3 .místo Grabovský Martin VŠB-TU Ostrava
3 .místo Škarda Zdeněk ZČU
Kategorie do 81kg muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Bezunk Antonín VUT Brno
2 .místo Kupka Lukáš ZČU
3 .místo Šrámek Jiří UTB Zlín
3 .místo Prokop Lukáš VŠB-TU Ostrava
Kategorie do 90kg muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Štefánik Jan UK
2 .místo Drahoš Jakub ZČU
3 .místo Krajča Karel VUT Brno
3 .místo Schottl Robert VUT Brno
Kategorie do 100kg muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Rýpar Jan UP Olomouc
2 .místo Šindelka Martin VUT Brno
3 .místo Prokop Václav VUT Brno
Kategorie BRH muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Rýpar Jan UP Olomouc
2 .místo Prokop Václav VUT Brno
3 .místo Popelka Dalibor UP Olomouc
3 .místo Drahoš Jakub ZČU

width=580


 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.