větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]



width=580

Dvouhra muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Polák Michal UK
2 .místo Frydrych Václav VŠB-TU Ostrava
3 .místo Poliaček Vlado OU Ostrava
3 .místo Komenda Karel ČZU
5. - 8 .místo Kubrt Martin UPa
5. - 8 .místo Kotucz Kamil VŠB-TU Ostrava
5. - 8 .místo Počta Tomáš VŠCHT
5. - 8 .místo Dočkal Tomáš VŠB-TU Ostrava
Dvouhra ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Horáková Libuše OPF Karviná
2 .místo Mauserová Jana TU Liberec
3 .místo Ivanová Linda MZLU Brno
3 .místo Pospíšilová Štěpánka UP Olomouc
5. - 8 .místo Klausová Lucie VŠE
5. - 8 .místo Pospíšková Jarmila OU Ostrava
Čtyřhra muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Frydrych Václav
Poliaček Vlado
VŠB-TU Ostrava
OU Ostrava
2 .místo Polák Michal
Komenda Karel
UK
ČZU
3 .místo Čech Roman
Tomica Daniel
ZČU
OU Ostrava
3 .místo Kotucz Kamil
Dočkal Tomáš
VŠB-TU Ostrava
VŠB-TU Ostrava
5. - 8 .místo Čopián Ondřej
Počta Tomáš
U HK
VŠCHT
5. - 8 .místo Herout Václav
Souček Jaroslav
ZČU
ZČU
5. - 8 .místo Balcárek Michal
Graf Jiří
OPF Karviná
VŠB-TU Ostrava
5. - 8 .místo Galatík Pavel
Cupák Zdeněk
VŠB-TU Ostrava
VŠB-TU Ostrava
Čtyřhra ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Poslpíšilová Štěpánka
Pospíšilová Jarmila
UP Olomouc
OU Ostrava
2 .místo Klásková Dagmar
Ivanová Linda
OU Ostrava
MZLU Brno
3 .místo Mauserová Jana
Klausová Lucie
TU Liberec
VŠE
3 .místo Horáková Libuše
Heinclová Adéla
OPF Karviná
VUT Brno
5. - 8 .místo Krejčíková Elen
Kořínková Karina
VFU Brno
VFU Brno
Smíšená čtyřhra
  Příjmení a jméno : Škola :
1 .místo Vondráková Markéta
Komenda Karel
ČZU
ČZU
2 .místo Mauserová Jana
Tomica Daniel
TU Liberec
OU Ostrava
3 .místo Ivanová Linda
Polák Michal
MZLU Brno
UK
3 .místo Klausová Lucie
Čech Roman
VŠE
ZČU
5. - 8 .místo Pospíšková Štěpánka
Poliaček Vlado
UPa
OU Ostrava
5. - 8 .místo Klásková Dagmar
Počta Tomáš
OU OStrava
VŠCHT
5. - 8 .místo Horáková Libuše
Kotucz Kamil
OPF Karviná
VŠB-TU Ostrava
5. - 8 .místo Pospíšková Jarmila
Frydrych Václav
OU Ostrava
VŠB-TU Ostrava

width=580


 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.