větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]



width=580

Kata muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Fildán Roman VUT Brno
2. místo Věchet Stanislav VUT Brno
3. místo Zounek Radek PedF UJEP Ústí n/L
3. místo Hanzl Jaroslav VUT Brno
5. místo Doleček František MU Brno
5. místo Mrvka Jaroslav ZČU
Kata ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Bursová Dagmar ZČU
2. místo Žaloudková Dagmar VŠE
3. místo Hastíková Kristína VŠE
Kata team muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Věchet Stanislav
Hanzl Jaroslav
Chmelař David
VUT Brno
2. místo Mrvka Jaroslav
Mrzena Pavel
Králíček Jan
ZČU
Kumite muži + 78 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
. místo Výboch Lubomír UMB FHV Banská Bystrica
1. místo Kuznecov Jan TU Liberec
2. místo Jirásko Vlastimil UK
3. místo Králiček Jan ZČU
4. místo Mrzena Pavel ZČU
Kumite muži - 68 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Vaněk Tomáš MU Brno
2. místo Mrvka Jaroslav ZČU
3. místo Kudělka Martin OU Ostrava
3. místo Kučera David VUT Brno
5. místo Bílý Bohumil ZČU
5. místo Beňo Martin STU Fei Bratislava
Kumite muži - 78 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Skalík Albín OU Ostrava
2. místo Sekanina Svatopluk OU Ostrava
3. místo Krsek Jan TU Liberec
3. místo Doleček František MU Brno
5. místo Neumann Karel MU Brno
5. místo Sisik Peter UMB FHV Banská Bystrica
Kumite muži BRH
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Skalík Albín OU Ostrava
2. místo Kuznecov Jan TU Liberec
3. místo Vaněk Tomáš MU Brno
3. místo Beňo Martin STU Fei Bratislava
5. místo Doleček František MU Brno
5. místo Král Josef ČVUT
7. místo Králíček Jan ZČU
7. místo Macek Lubomír VUT Brno
Kumite team muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Krsek Jan
Jirásko Vlastimil
Kuznecov Jan
TU Liberec
2. místo Králiček Jan
Mrvka Jaroslav
Mrzena Pavel
ZČU
Kumite ženy + 60 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Schroderová Dana TU Liberec
2. místo Norková Zuzana OU Ostrava
3. místo Sauerová Zdenka VŠE
Kumite ženy - 53 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Bursová Dagmar ZČU
Kumite ženy - 60 kg
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Nevludová Ivana OU Ostrava
Kumite ženy BRH
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Schroderová Dana TU Liberec
2. místo Norková Zuzana OU Ostrava
3. místo Nevludová Ivana OU Ostrava
3. místo Sauerová Zdenka VŠE

width=580


 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.