větší logo ČAH2003 (10kb)
 O ČAH     ČESTNÉ PŘEDSEDNICTVO   

 Organizační výbor
 Všeobecné propozice

 Přihlášky
 Ubytování
 Sporty
 Sportoviště

 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol

 Sponzoři
 Plakát her
 Odkazy


[CNW:Counter]



width=580

Tenis - čtyřhra muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Olšák Petr VŠB-TU Ostrava
1. místo Hebelka Jan VŠB-TU Ostrava
2. místo Svoboda Jiří UTB Zlín
2. místo Hanzlík Filip ČVUT
3. místo Průša Štěpán ZČU
3. místo Trsek Tomáš TU Liberec
3. místo Štverka Václav VŠB-TU Ostrava
3. místo Dlabač Jaroslav UTB Zlín
4. místo Novák Petr UTB Zlín
4. místo Tobiáš Jaroslav OPF Karviná
4. místo Farský Lukáš UK
4. místo Kuchařič Michal ZČU
4. místo Macharáček Tomáš UK
4. místo Svoboda Jan UK
4. místo Drozd Jiří ČVUT
4. místo Coufal Ctibor VŠE
5. místo Hofmann Karel ČVUT
5. místo Kolář Miroslav MU Brno
5. místo Josefík Jan MU Brno
5. místo Koláček Martin UK
Tenis - čtyřhra ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Janečková Hana VUT Brno
2. místo Černá Zuzana ZČU
2. místo Strnadová Barbora UK
3. místo Lindnerová Zuzana OU Ostrava
3. místo Lindnerová Kateřina OU Ostrava
3. místo Burkertová Lenka ČVUT
Tenis - dvouhra muži
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Hebelka Jan VŠB-TU Ostrava
1. místo Trsek Tomáš TU Liberec
2. místo Macharáček Tomáš UK
2. místo Olšák Petr VŠB-TU Ostrava
2. místo Hanzlík Filip ČVUT
3. místo Svoboda Jiří UK
3. místo Štverka Václav VŠB-TU Ostrava
3. místo Drozd Jiří ČVUT
4. místo Dlabač Jaroslav UTB Zlín
4. místo Průša Štěpán ZČU
4. místo Coufal Ctibor VŠE
4. místo Matějka Filip UK
4. místo Chalupa Tomáš UK
4. místo Svoboda Jan UK
4. místo Holý Martin OU Ostrava
4. místo Josefík Jan MU Brno
5. místo Koláček Martin UK
5. místo Farský Lukáš UK
5. místo Novák Petr UTB Zlín
5. místo Hofmann Karel ČVUT
5. místo Aubrecht Jan UPa
5. místo Tobiáš Ladislav OPF Karviná
5. místo Kuchařič Michal ZČU
5. místo Heider Jiří VŠB-TU Ostrava
5. místo Kolář Miroslav MU Brno
Tenis - dvouhra ženy
  Příjmení a jméno : Škola :
1. místo Černá Zuzana ZČU
2. místo Lindnerová Kateřina OU Ostrava
3. místo Lindnerová Zuzana OU Ostrava
3. místo Strnadová Barbora UK
4. místo Ďulíková Kateřina TU Liberec
4. místo Janečková Hana VUT Brno
5. místo Berkertová Lenka ČVUT
5. místo Jánská Tereza UPa

width=580


 
Optimalizováno pro IE 4.0+. Rozlišení 800 x 600+. © VK 2002/2003.