Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





100 m překážek Ženy Běh 1, w- 4.2 m/s 
(03.05.2006 15:10)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
286  Fairaislová Petra  06.02.1983  ZČUPlz  15.53    6.00 
173  Cikrdlová Martina  29.03.1983  Masarykova univerzita  15.85    5.00 
179  Ludányová Petra  25.02.1986  Masarykova univerzita  16.53    3.00 
226  Vaidová Eva  12.03.1985  UKPra  16.56    2.00 
100 m překážek Ženy Běh 2, w- 1.3 m/s 
(03.05.2006 15:10)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
284  Srpková Barbora  18.06.1986  VUTBr  15.93    4.00 
169  Pavlová Alena  18.06.1985  ČVUTPr  17.23    1.00 
197  Servinska Kateřina  25.06.1986  TUlibe  17.43     
189  Mikendová Andrea  20.02.1985  OUOstr  20.35     
110 m překážek Muži Běh 1, w- 3.7 m/s 
(03.05.2006 15:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
63  Jinek Pavel  09.06.1982  Pedagogická fakulta Ústí n/L  15.36     
14  Pospíšil Ondřej  27.09.1982  ČZUPra  15.45     
141  Baar Pavel  18.04.1984  VUTBr  15.47     
137  Sedlák Pavel  04.01.1983  VŠEPra  15.95     
92  Pospíšil Jiří  23.06.1985  UKPra  16.27     
  152  Řihošek Aleš  23.01.1985  VUTBr  DNP     
  44  Dinga Libor  20.02.1984  TUlibe  DNF     
  78  Jezný Matej  22.09.1980  UKPra  DNF     
100 m Ženy Rozběh 1, w- 1.7 m/s 
(03.05.2006 15:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
177  Kosová Zuzana  08.06.1984  Masarykova univerzita  12.94     
228  Brožová Markéta  03.03.1986  Česká zemědělská univerzita Praha  13.36     
183  Nedomová Lucie  08.08.1985  Masarykova univerzita  13.72     
170  Pešková Iva  22.01.1981  ČVUTPr  13.76     
197  Servinska Kateřina  25.06.1986  TUlibe  14.11     
193  Michnová Monika  06.04.1980  TUlibe  14.59     
  189  Mikendová Andrea  20.02.1985  OUOstr  DNP     
  171  Řeháková Jana  07.09.1981  ČVUTPr  DNP     
100 m Ženy Rozběh 2, w- 1.4 m/s 
(03.05.2006 15:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
188  Jakešová Zoja  23.05.1983  OUOstr  13.03     
240  Hojgrová Veronika  08.12.1983  VFUBrn  13.16     
219  Klimovičová Romana  24.03.1984  UKPra  13.83     
315  Bridová Zuzana  25.02.1987  UPOlom  13.96     
225  Sůrová Veronika  29.08.1985  UKPra  14.24     
207  Pražáková Iva  07.06.1985  Pedagogická fakulta Ústí n/L  15.04     
  176  Jirešová Michaela  15.06.1987  Masarykova univerzita  DNP     
100 m Muži Rozběh 1, w- 2.7 m/s 
(03.05.2006 16:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
Benda Ondřej  07.03.1985  ČVUTPr  11.44     
135  Hůrka Tomáš  02.06.1986  Západočeská univerzita   11.70     
165  Kyselý Jaroslav  10.10.1985  ZČUPlz  12.09     
121  Zdravecký Michal  04.10.1983  UPOlom  12.24     
64  Hulík Jakub  07.12.1984  Vysoká škola veřejné správy a mezinárodn  12.57     
  154  Wagner Štěpán  05.10.1981  VUTBr  DNP     
  Řehák Martin  14.05.1984  ČVUTPr  DNP     
100 m Muži Rozběh 2, w- 2.6 m/s 
(03.05.2006 16:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
101  Zumr Tomáš  16.03.1982  UKPra  11.68     
56  Zejda Jiří  06.02.1985  TUlibe  11.72     
109  Kvaček Lukáš  12.10.1985  Univerzita Pardubice   12.12     
46  Chládek Ondřej  28.12.1985  TUlibe  12.59     
  24  Novotný Roman  05.01.1986  Masarykova univerzita  DNP     
  64  Kalus Jan  22.03.1981  Pedagogická fakulta Ústí n/L  DNP     
  131  Mazanec Jan  21.10.1982  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  DNP     
100 m Muži Rozběh 3, w- 1.1 m/s 
(03.05.2006 16:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
26  Přibyl Jakub  18.05.1983  Masarykova univerzita  11.45     
17  Bartoš Michal  21.02.1956  Masarykova univerzita  11.65     
94  Šmíd Michal  27.09.1985  UKPra  11.78     
30  Šmejc Jakub  12.05.1984  Masarykova univerzita  11.83     
107  Kostelecký Jakub  24.11.1985  Univerzita Pardubice   11.86     
  60  Veverka Radek  24.09.1984  Univerzita Hradec Králové   DNP     
  150  Mráz Pavel  04.05.1986  VUTBr  DNP     
100 m Muži Rozběh 4, w- 2.6 m/s 
(03.05.2006 16:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
75  Feher Jan  03.01.1986  UKPra  11.64     
47  Kopeček Martin  17.01.1985  TUlibe  12.10     
62  Šlaj Jiří  01.01.1984  Pedagogická fakulta Ústí n/L  12.30     
105  Hromek Jakub  29.12.1985  Univerzita Pardubice   12.33     
115  Kowolowski Jakub  01.01.1984  UPOlom  18.56     
5000 m Muži Běh , w N/A 
(03.05.2006 16:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
34  Bednář Tomáš  22.05.1985  Ostravská univerzita  14:56.83    6.00 
39  Kotouč Martin  05.09.1985  OUOstr  15:08.82    5.00 
50  Pavlišta Vít  22.03.1985  TUlibe  15:34.07    4.00 
91  Polášek Jan  29.11.1980  UKPra  16:11.61    3.00 
52  Rexa Martin  13.12.1979  TUlibe  16:21.31    2.00 
Řemínek Matěj  26.07.1986  ČVUTPr  16:54.31    1.00 
  13  Pechek Petr  11.04.1983  ČZUPra  DNP     
  149  Mikulenka Peter  08.11.1982  VUTBr  DNP     
  158  Kasl Petr  10.24.1983  ZČUPlz  DNP     
400 m Ženy Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 16:40)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
194  Mráčková Veronika  20.06.1982  TUlibe  56.19     
191  Čančíková Terezie  01.04.1985  TUlibe  66.61     
198  Schülerová Martina  27.11.1983  TUlibe  66.89     
206  Bočková Kamila  01.09.1983  Pedagogická fakulta Ústí n/L  67.60     
  285  Svobodová Jitka  30.11.1984  VUTBr  DNP     
400 m Muži Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 16:55)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
65  Jelínek Petr  25.08.1985  Vysoká škola veřejné správy a mezinárodn  50.92    5.00 
147  Kocáb Vojtěch  11.12.1985  VUTBr  51.52    3.00 
123  Pachlopník Igor  04.01.1984  VŠBTUO  52.62     
40  Valenta Petr  23.07.1986  Masarykova univerzita  53.44     
107  Kostelecký Jakub  24.11.1985  Univerzita Pardubice   54.25     
105  Hromek Jakub  29.12.1985  Univerzita Pardubice   55.84     
  146  Jonák Martin  27.02.1986  VUTBr  DNP     
400 m Muži Běh 2, w N/A 
(03.05.2006 16:55)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
53  Vondřejc Jiří  02.09.1981  Technická univerzita Liberec  49.59    6.00 
116  Mikšík Jakub  29.05.1984  UPOlom  51.32    4.00 
55  Vondřejc Jan  05.12.1983  TUlibe  51.66    2.00 
109  Kvaček Lukáš  12.10.1985  Univerzita Pardubice   52.76     
131  Mazanec Jan  21.10.1982  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  DNP     
  145  Hrabovský Petr  08.12.1981  VUTBr  DNP     
400 m Muži Běh 3, w N/A 
(03.05.2006 16:55)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
89  Nepomucký Josef  01.11.1982  UKPra  51.77    1.00 
82  Kulka Michal  28.07.1982  UKPra  51.81     
61  Balko Štefan  08.11.1980  Pedagogická fakulta Ústí n/L  53.44     
25  Podroužek František  20.02.1982  Masarykova univerzita  53.81     
27  Přichystal Lukáš  09.02.1981  Masarykova univerzita  54.55     
77  Chrenko Jakub  21.05.1986  UKPra  55.20     
35  Brezina Kamil  05.07.1986  OUOstr  57.52     
100 m Ženy Finále 1, w- 0.9 m/s 
(03.05.2006 17:10)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
177  Kosová Zuzana  08.06.1984  Masarykova univerzita  12.65    6.00 
188  Jakešová Zoja  23.05.1983  OUOstr  12.74    5.00 
228  Brožová Markéta  03.03.1986  Česká zemědělská univerzita Praha  12.93    4.00 
240  Hojgrová Veronika  08.12.1983  VFUBrn  12.99    3.00 
183  Nedomová Lucie  08.08.1985  Masarykova univerzita  13.48    2.00 
219  Klimovičová Romana  24.03.1984  UKPra  13.61    1.00 
170  Pešková Iva  22.01.1981  ČVUTPr  13.63     
315  Bridová Zuzana  25.02.1987  UPOlom  13.83     
100 m Muži Finále 1, w- 1.3 m/s 
(03.05.2006 17:20)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
Benda Ondřej  07.03.1985  ČVUTPr  10.92    6.00 
26  Přibyl Jakub  18.05.1983  Masarykova univerzita  11.11    5.00 
75  Feher Jan  03.01.1986  UKPra  11.12    4.00 
101  Zumr Tomáš  16.03.1982  UKPra  11.30    3.00 
56  Zejda Jiří  06.02.1985  TUlibe  11.53    2.00 
94  Šmíd Michal  27.09.1985  UKPra  11.60    1.00 
135  Hůrka Tomáš  02.06.1986  Západočeská univerzita   11.92     
  17  Bartoš Michal  21.02.1956  Masarykova univerzita  DNP     
1500 m Ženy Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 17:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
175  Ivanová Petra  20.10.1983  Masarykova univerzita  4:40.47    6.00 
190  Slavíková Hana  19.05.1984  OUOstr  4:42.97    5.00 
214  Fousková Petra  04.11.1981  UKPra  4:43.56    4.00 
210  Pecková Květoslava  16.09.1985  UK Lékařská fakulta Plzeň   4:43.99    3.00 
283  Petříková Irena  11.19.1983  VUTBr  4:47.02    2.00 
243  Krstevová Andrea  13.12.1985  VŠBTUO  4:56.02    1.00 
11  238  Čábelková Jana  02.12.1984  VFUBrn  4:58.89     
13  185  Lepičová Petra  01.02.1982  MZLUBr  5:01.81     
12  281  Kočkovská Michala  05.10.1986  VŠCHTP  5:04.60     
10  15  186  Vykoukalová Simona  06.08.1983  MZLUBr  5:16.33     
  201  Truksová Eva  08.06.1984  TUlibe  DNF     
  14  282  Hrouzková Andrea  11.04.1986  VUTBr  DNF     
  10  227  Hronová Jana  30.05.1985  Univerzita Pardubice   DNP     
  232  Pátková Iva  22.02.1986  UPOlom  DNP     
  204  Guber Jasmína  10.08.1986  Univerzita Hradec Králové   DNP     
1500 m Muži Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 17:40)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
18  Dvořák Pavel  09.08.1983  Masarykova univerzita  4:03.12    6.00 
120  Vávra Jan  25.08.1984  UPOlom  4:03.67    5.00 
10  168  Špitálník Ondřej  10.11.1985  ZČUPlz  4:04.04    4.00 
159  Kidora Jan  27.12.1981  ZČUPlz  4:05.34    3.00 
12  10  Tipka Martin  20.06.1985  ČVUTPr  4:08.02    2.00 
49  Miko Aleš  06.05.1984  Univerzita Palackého Olomouc   4:11.94    1.00 
11  12  Zlatník Pavel  10.04.1984  ČVUTPr  4:13.63     
16  118  Opavský Jaroslav  24.05.1983  UPOlom  4:15.27     
14  155  Babický František  15.09.1985  ZČUPlz  4:15.84     
10  39  Kotouč Martin  05.09.1985  OUOstr  4:22.81     
11  13  Brynda Petr  09.07.1985  ČVUTPr  4:25.47     
12  15  113  Hirňák Filip  12.11.1985  UPOlom  4:35.97     
13  146  Jonák Martin  27.02.1986  VUTBr  4:55.43     
  17  83  Laža Matěj  15.10.1983  UKPra  DNP     
  31  Urbánek Jaroslav  02.12.1982  Masarykova univerzita  DNP     
  57  Brázdil Ondřej  15.07.1981  Univerzita Hradec Králové   DNP     
  34  Bednář Tomáš  22.05.1985  OUOstr  DNP     
4 x 100 m Ženy Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 17:50)
poř. dráha Složení   Škola Výkon   Body
 
  1:Cikrdlová, Ludányiová, Nedomová, Kosová    Masarykova univerzita  50.21     
  Klimovičová,Moudrá,Sůrová,Vaidová    Univerzita Karlova Praha  51.47     
  1:Bridová, Kurková, Zmeltyová, Vyroubalová    UPOlom  52.73     
  1:Čančíková, Servinská, Musilová, Michnová    TUlibe  54.82     
  1:Hrouzková, Srpková, Svobodová,Hoferová    VUTBr  56.06     
    Bergrová, klapáčová,     Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  DNP     
4 x 100 m Muži Běh 1, w N/A 
(03.05.2006 18:00)
poř. dráha Složení   Škola Výkon   Body
 
  A/Zumr,Procházka,Hofman,Křenek    Univerzita Karlova Praha  42.94     
  Adamík, Bartoš, Přibyl, Šmejc    Masarykova univerzita  43.81     
  1:Kopeček, Oman, Vondřejc Jan,Vondrejc Jiří    Technická univerzita Liberec  44.31     
  1:Čelko, Gába, Mikšík, Ondrejka,     UPOlom  44.50     
  B/Kulka,Nepomucký,Pospíšil,Šmíd    Univerzita Karlova Praha  45.20     
    Szetei L,Szetei P,Kyselý,Koňařík    Západočeská univerzita   DNF     
    1:Myka, Šlaj, Balko, Vele    Pedagogická fakulta Ústí n/L  DNF     
    Jírek, Nix, Srnský, Veverka    Univerzita Hradec Králové   DNP     
skok o tyči Muži Finále  
(03.05.2006 20:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
134  Telecký Miroslav  06.08.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  4.80     
96  Vala Břetislav  10.03.1984  UKPra  4.00     
112  Gába Aleš  12.12.1983  UPOlom  3.80     
46  Chládek Ondřej  28.12.1985  TUlibe  3.80     
78  Jezný Matej  22.09.1980  UKPra  3.40     
  161  Koňařík Petr  14.01.1985  Západočeská univerzita   0.00     
hod kladivem 7,26kg Muži Finále  
(03.05.2006 20:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
130  Maška Libor  04.03.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  60.53    6.00 
11  Urban Rudolf  05.01.1982  ČVUTPr  51.04    5.00 
41  Spazier Ondřej  05.06.1982  OUOstr  48.59    4.00 
20  Kubík Martin  26.01.1986  Masarykova univerzita  35.16    3.00 
133  Šmejcký Oldřich  18.02.1984  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  28.16    2.00 
42  Stančík Jaroslav  08.04.1986  Ostravská univerzita  21.66    1.00 
134  Telecký Miroslav  06.08.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  16.97     
  106  Jirásek Tomáš  01.01.1983  Univerzita Pardubice      
skok vysoký Ženy Finále  
(03.05.2006 20:50)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
287  Moudrá Jitka  15.08.1985  ZČUPlz  1.70     
229  Dudková Lenka  03.07.1985  UPOlom  1.65     
228  Brožová Markéta  03.03.1986  Česká zemědělská univerzita Praha  1.60     
288  Sládková Hana  01.01.1986  Západočeská univerzita   1.55     
192  Matoušková Lucie  26.06.1982  TUlibe  1.55     
  184  Boháčová Lenka  08.08.1986  MZLUBr  DNS     
  172  Borovičková Petra  20.05.1984  Masarykova univerzita  DNS     
  233  Pytelová Lenka  30.03.1986  UPOlom  DNS     
  249  Vaníčková Eliška  28.07.1986  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  DNS     
hod diskem 1kg Ženy Finále  
(03.05.2006 21:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
202  Vaníčková Lucie  28.07.1986  TUlibe  41.93     
215  Hlaváčová Kamila  22.04.1982  UKPra  41.71     
242  Gromanová Romana  11.10.1984  VŠBTUO  41.54     
241  Tománková Marie  18.10.1983  VFUBrn  28.36     
  250  Berná Jana  28.10.1983  VŠEPra     
skok daleký Muži Finále  
(03.05.2006 22:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
19  132  Pour Tomáš  25.01.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  7.50    6.00 
16  129  Hnízdil Zbyněk  20.06.1981  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  7.11    5.00 
18  22  Lípa Lukáš  29.01.1983  Masarykova univerzita  7.09    4.00 
15  141  Baar Pavel  18.04.1984  VUTBr  6.91    3.00 
112  Gába Aleš  12.12.1983  UPOlom  6.52    2.00 
17  Bartoš Michal  21.02.1986  Masarykova univerzita  6.31    1.00 
12  137  Sedlák Pavel  04.01.1983  VŠEPra  6.21     
136  Adámek Martin  23.04.1986  VŠEPra  6.17     
14  63  Jinek Pavel  09.06.1982  Pedagogická fakulta Ústí n/L  6.14     
10  157  Szetei Ladislav  16.09.1984  Západočeská univerzita   6.08     
11  11  134  Telecký Miroslav  06.08.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  5.92     
12  81  Křenek Michal  24.03.1984  UKPra  5.83     
13  13  74  Egydy David  16.02.1983  UKPra  5.71     
14  64  Hulík Jakub  07.12.1984  Vysoká škola veřejné správy a mezinárodn  5.39     
15  43  Vaněk Jan  03.12.1984  OUOstr  5.21     
16  66  Myka Petr  14.12.1982  Pedagogická fakulta Ústí n/L  4.89     
  58  Jírek Martin  19.04.1985  Univerzita Hradec Králové      
  10  114  Hogel Petr  26.03.1984  UPOlom     
  17  24  Novotný Roman  05.01.1986  Masarykova univerzita     
  20  154  Wagner Štěpán  05.10.1981  VUTBr     
skok o tyči Ženy Finále  
(03.05.2006 22:40)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
249  Vaníčková Eliška  28.07.1986  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  3.70    6.00 
2=  235  Valová Kateřina  19.01.1982  UPOlom  3.50    4.50 
2=  202  Vaníčková Lucie  28.07.1986  TUlibe  3.50    4.50 
4=  169  Pavlová Alena  18.06.1985  ČVUTPr  2.80    2.50 
4=  234  Semrádová Eva  01.07.1985  UPOlom  2.80    2.50 
237  Zmeltyová Eva  23.07.1986  Univerzita Palackého Olomouc   2.40    1.00 
hod oštěpem 800g Muži Finále  
(03.05.2006 22:40)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
12  97  Veselý Vítězslav  27.02.1983  UKPra  67.52    6.00 
11  143  Červenka Jan  02.08.1983  VUTBr  66.41    5.00 
167  Šika Jan  18.05.1984  ZČUPlz  61.43    4.00 
42  Stančík Jaroslav  08.04.1986  OUOstr  55.37    3.00 
10  124  Révay Tomáš  30.04.1985  VŠBTUO  50.09    2.00 
21  Kuchár Martin  02.12.1983  Masarykova univerzita  48.68    1.00 
47  Kopeček Martin  17.01.1985  TUlibe  45.18     
68  Vele Štěpán  15.10.1982  Pedagogická fakulta Ústí n/L  44.80     
11  Urban Rudolf  05.01.1982  České vysoké učení technické Praha  42.33     
  15  Lajer Jan  01.01.1990  JUČB     
MB      Klíma Lukáš  12.07.1980  Masarykova univerzita  55.93     
hod kladivem 4kg Ženy Finále  
(03.05.2006 23:10)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
209  Ledvinová Lenka  11.08.1985  UK Lékařská fakulta Plzeň   58.03    6.00 
242  Gromanová Romana  11.10.1984  VŠBTUO  56.31    5.00 
215  Hlaváčová Kamila  22.04.1982  Univerzita Karlova Praha  36.11    4.00 
241  Tománková Marie  18.10.1983  Veterinární a farmaceutická univerzita  30.20    3.00 
229  Dudková Lenka  03.07.1985  Univerzita Palackého Olomouc   23.90    2.00 
202  Vaníčková Lucie  28.07.1986  Technická univerzita Liberec  13.20    1.00 
trojskok Ženy Finále  
(03.05.2006 23:20)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
208  Václavková Žaneta  18.02.1980  Pedagogická fakulta Ústí n/L  11.08    6.00 
249  Vaníčková Eliška  28.07.1986  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  11.00    5.00 
239  Gunarová Denisa  15.08.1983  Veterinární a farmaceutická univerzita  10.48    4.00 
237  Zmeltyová Eva  23.07.1986  UPOlom  10.43    3.00 
192  Matoušková Lucie  26.06.1982  TUlibe  10.30    2.00 
230  Klapetková Lenka  11.03.1986  UPOlom  10.24    1.00 
  231  Kurková Michaela  29.04.1984  Univerzita Palackého Olomouc      
vrh koulí 7,26kg Muži Finále  
(03.05.2006 23:40)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
13  148  Marcell Jan  04.06.1985  VUTBr  17.58    6.00 
11  103  Cejnar Zdeněk  29.06.1982  Univerzita Pardubice   16.24    5.00 
12  41  Spazier Ondřej  05.06.1982  OUOstr  16.21    4.00 
130  Maška Libor  04.03.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  14.27    3.00 
10  28  Ševčík Jan  05.06.1985  Masarykova univerzita  14.01    2.00 
142  Bukáček Jan  13.11.1984  VUTBr  13.74    1.00 
124  Révay Tomáš  30.04.1985  VŠBTUO  12.22     
141  Baar Pavel  18.04.1984  VUTBr  12.21     
151  Raček Jakub  11.07.1985  VUTBr  11.26     
10  133  Šmejcký Oldřich  18.02.1984  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  11.21     
11  20  Kubík Martin  26.01.1986  Masarykova univerzita  10.85     
  106  Jirásek Tomáš  01.01.1983  Univerzita Pardubice      
  144  Hošek Martin  03.12.1985  VUTBr     
800 m Ženy Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 10:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
181  Masná Lenka  22.04.1985  Masarykova univerzita  2:11.23    6.00 
175  Ivanová Petra  20.10.1983  Masarykova univerzita  2:17.87    5.00 
243  Krstevová Andrea  13.12.1985  VŠBTUO  2:24.25    4.00 
232  Pátková Iva  22.02.1986  UPOlom  2:28.73    3.00 
185  Lepičová Petra  01.02.1982  MZLUBr  2:31.23    2.00 
217  Horňáková Lenka  31.01.1985  UKPra  2:44.29    1.00 
  205  Lochmanová Petra  12.11.1980  Univerzita Hradec Králové   DNP     
  198  Schülerová Martina  27.11.1983  TUlibe  DNP     
  191  Čančíková Terezie  01.04.1985  TUlibe  DNP     
  10  282  Hrouzková Andrea  11.04.1986  VUTBr  DNP     
800 m Muži Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 10:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
11  72  Doubravský Petr  04.11.1984  UKPra  1:54.88    6.00 
99  Vondruška David  01.01.1984  UKPra  1:55.13    5.00 
18  Dvořák Pavel  09.08.1983  Masarykova univerzita  1:56.13    4.00 
168  Špitálník Ondřej  10.11.1985  Západočeská univerzita   1:58.41    3.00 
110  Netolický Tomáš  15.08.1984  Univerzita Pardubice   1:58.43    2.00 
120  Vávra Jan  25.08.1984  UPOlom  1:58.91    1.00 
13  19  Klvaňa Martin  18.05.1981  Masarykova univerzita  1:59.63     
34  Bednář Tomáš  22.05.1985  OUOstr  2:00.29     
95  Urbanec Tomáš  05.04.1984  UKPra  2:00.40     
10  14  32  Vrbecký Adam  16.11.1984  Masarykova univerzita  2:01.09     
11  155  Babický František  15.09.1985  Západočeská univerzita   2:01.27     
12  12  118  Opavský Jaroslav  24.05.1983  Univerzita Palackého Olomouc   2:03.98     
  15  57  Brázdil Ondřej  15.07.1981  Univerzita Hradec Králové   DNP     
  82  Kulka Michal  28.07.1982  UKPra  DNP     
  10  123  Pachlopník Igor  04.01.1984  VŠBTUO  DNP     
3000 m překážek Muži Běh , w N/A 
(04.05.2006 11:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
149  Mikulenka Peter  08.11.1982  VUTBr  09:18.55     
45  Gaisl Luboš  22.06.1985  TUlibe  09:25.20     
91  Polášek Jan  29.11.1980  UKPra  09:54.43     
35  Brezina Kamil  05.07.1986  Ostravská univerzita  12:21.83     
  104  Císař Jan  20.05.1986  Univerzita Pardubice   DNP     
3000 m Ženy Běh , w N/A 
(04.05.2006 11:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
204  Guber Jasmína  10.08.1986  Univerzita Hradec Králové   10:02.44    6.00 
221  Preibischová Monika  04.08.1985  UKPra  10:05.03    5.00 
283  Petříková Irena  11.19.1983  VUTBr  10:16.70    4.00 
214  Fousková Petra  04.11.1981  UKPra  10:21.72    3.00 
180  Macúchová Zuzana  02.08.1979  Masarykova univerzita  10:27.96    2.00 
190  Slavíková Hana  19.05.1984  Ostravská univerzita  10:37.87    1.00 
11  174  Chovancová Jaroslava  17.09.1986  Masarykova univerzita  10:38.17     
10  281  Kočkovská Michala  05.10.1986  VŠCHTP  10:59.48     
222  Poláková Tereza  29.06.1986  Vysoká škola ekonomická Praha  11:38.58     
  243  Krstevová Andrea  13.12.1985  Vysoká škola báňská - Technická univerzi  DNP     
MB    Wolná Lucie  01.01.1987  Masarykova univerzita  12:05.28     
200 m Ženy Běh 1, w- 4.5 m/s 
(04.05.2006 11:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
188  Jakešová Zoja  23.05.1983  OUOstr  26.02     
177  Kosová Zuzana  08.06.1984  Masarykova univerzita  26.31     
240  Hojgrová Veronika  08.12.1983  VFUBrn  27.38     
195  Musilová Michaela  19.11.1985  TUlibe  28.72     
189  Mikendová Andrea  20.02.1985  Ostravská univerzita  31.25     
  176  Jirešová Michaela  15.06.1987  Masarykova univerzita  DNP     
200 m Muži Běh 1, w- 3.3 m/s 
(04.05.2006 11:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
166  Szetei Petr  16.09.1984  Západočeská univerzita   22.15    6.00 
59  Nix Tomáš  01.09.1982  Univerzita Hradec Králové   22.43    5.00 
75  Feher Jan  03.01.1986  UKPra  22.67    4.00 
26  Přibyl Jakub  18.05.1983  Masarykova univerzita  22.74    3.00 
Benda Ondřej  07.03.1985  ČVUTPr  22.89    2.00 
109  Kvaček Lukáš  12.10.1985  Univerzita Pardubice   24.57     
47  Kopeček Martin  17.01.1985  TUlibe  24.78     
200 m Muži Běh 2, w- 2.4 m/s 
(04.05.2006 11:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
53  Vondřejc Jiří  02.09.1981  Technická univerzita Liberec  23.13    1.00 
76  Hoffmann František  09.11.1981  UKPra  23.48     
56  Zejda Jiří  06.02.1985  Technická univerzita Liberec  23.71     
55  Vondřejc Jan  05.12.1983  TUlibe  23.93     
94  Šmíd Michal  27.09.1985  UKPra  24.06     
23  Morávek Antonín  26.06.1983  Masarykova univerzita  24.60     
64  Hulík Jakub  07.12.1984  Vysoká škola veřejné správy a mezinárodn  25.53     
400 m překážek Ženy Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 12:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
286  Fairaislová Petra  06.02.1983  ZČUPlz  65.99    6.00 
223  Pšajdlová Lenka  22.05.1986  UKPra  68.99    5.00 
220  Moudrá Martina  09.06.1983  UKPra  70.39    4.00 
230  Klapetková Lenka  11.03.1986  UPOlom  70.87    3.00 
206  Bočková Kamila  01.09.1983  Pedagogická fakulta Ústí n/L  73.48    2.00 
282  Hrouzková Andrea  11.04.1986  VUTBr  77.27    1.00 
400 m překážek Muži Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 12:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
111  Čelko Tomáš  27.04.1984  UPOlom  53.44    6.00 
16  Adamík Richard  23.05.1984  Masarykova univerzita  54.94    5.00 
Formánek Adam  20.12.1983  ČVUTPr  55.82    4.00 
73  Drtina Martin  16.10.1984  UKPra  56.37    3.00 
152  Řihošek Aleš  23.01.1985  VUTBr  56.42    2.00 
48  Oman Ayiku  25.10.1985  TUlibe  58.44     
93  Procházka Jiří  28.05.1986  UKPra  60.29     
98  Vokoun Ondřej  04.08.1986  UKPra  65.40     
400 m překážek Muži Běh 2, w N/A 
(04.05.2006 12:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
65  Jelínek Petr  25.08.1985  Vysoká škola veřejné správy a mezinárodn  57.60    1.00 
44  Dinga Libor  20.02.1984  TUlibe  57.67     
Havlík Jan  18.12.1985  ČVUTPr  63.00     
164  Kumst František  04.07.1983  ZČUPlz  63.61     
  40  Valenta Petr  23.07.1986  Masarykova univerzita  DNP     
  62  Šlaj Jiří  01.01.1984  Pedagogická fakulta Ústí n/L  DNP     
  67  Nechvátal Jiří  27.05.1983  Pedagogická fakulta Ústí n/L  DNP     
4 x 400 m Ženy Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 12:40)
poř. dráha Složení   Škola Výkon   Body
 
  Ivanová, Kosová, Nedomová, Masná    Masarykova univerzita  4:01.72     
  4:Čančíková, Mráčková, Schülerová,Servinská K.    TUlibe  4:14.05     
  4A:Fousková, Moudrá, Preibischová, Pšajdlová    Univerzita Karlova Praha  4:15.34     
  Hrouzková,Nádeníčková,Petříková, Svobodová    VUTBr  4:28.09     
  4B:Hudcová, Horňáková, Vaidová, Hlaváčová    Univerzita Karlova Praha  4:37.08     
4 x 400 m Muži Běh 1, w N/A 
(04.05.2006 12:50)
poř. dráha Složení   Škola Výkon   Body
 
  4A:Doubravský, Kulka¨, Nepomucký, Vondruška    Univerzita Karlova Praha  3:25.27    6.00 
  4A:Dinga, Oman, Vondřejc Jan,Vondřejc Jiří     Technická univerzita Liberec  3:27.07    5.00 
  4:Čelko, Ondrejka, Mikšík, Vávra    UPOlom  3:27.51    4.00 
  Adamík, Vrbecký, Podroužek, Přibyl    Masarykova univerzita  3:29.57    3.00 
  Szetei L,Szetei P,Kyselý,Koňařík    Západočeská univerzita   3:30.34    2.00 
  4B:Zejda, Gaisl, Kopeček, Pavlišta    Technická univerzita Liberec  3:38.46    1.00 
  4B:Hoffmann, Křenek, Šmíd, Vokoun    Univerzita Karlova Praha  3:47.71     
skok vysoký Muži Finále  
(04.05.2006 20:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
160  Kleisner Václav  17.09.1983  ZČUPlz  2.05    6.00 
127  Dočkal Jan  13.10.1985  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  1.90    5.00 
200  Rujzl Michal  11.04.1980  Masarykova univerzita  1.90    4.00 
4=  117  Ondrejka Jakub  05.12.1985  UPOlom  1.80    2.50 
4=  38  Kotala Jan  15.07.1983  OUOstr  1.80    2.50 
43  Vaněk Jan  03.12.1984  OUOstr  1.75    1.00 
  114  Hogel Petr  26.03.1984  UPOlom  DNP     
  33  Čech Zbyněk  08.07.1983  MZLUBr  DNP     
skok daleký Ženy Finále  
(04.05.2006 21:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
288  Sládková Hana  01.01.1986  Západočeská univerzita   5.37    6.00 
287  Moudrá Jitka  15.08.1985  Západočeská univerzita   5.35    5.00 
170  Pešková Iva  22.01.1981  ČVUTPr  5.07    4.00 
236  Vyroubalová Veronika  14.02.1982  UPOlom  4.88    3.00 
192  Matoušková Lucie  26.06.1982  TUlibe  4.64    2.00 
207  Pražáková Iva  07.06.1985  Pedagogická fakulta Ústí n/L  4.44    1.00 
231  Kurková Michaela  29.04.1984  UPOlom  3.99     
  203  Černá Hana  11.04.1984  Univerzita Hradec Králové      
  178  Líbalová Kateřina  15.09.1983  Masarykova univerzita     
vrh koulí 4kg Ženy Finále  
(04.05.2006 21:15)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
209  Ledvinová Lenka  11.08.1985  UK Lékařská fakulta Plzeň   14.26    6.00 
202  Vaníčková Lucie  28.07.1986  TUlibe  13.69    5.00 
242  Gromanová Romana  11.10.1984  VŠBTUO  13.43    4.00 
215  Hlaváčová Kamila  22.04.1982  UKPra  11.79    3.00 
208  Václavková Žaneta  18.02.1980  Pedagogická fakulta Ústí n/L  11.02    2.00 
218  Hudcová Andrea  24.02.1985  UKPra  11.00    1.00 
hod diskem 2kg Muži Finále  
(04.05.2006 21:30)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
14  148  Marcell Jan  04.06.1985  VUTBr  48.09    6.00 
13  130  Maška Libor  04.03.1983  Vysoká škola ekonomie a managementu Ústí  47.63    5.00 
12  41  Spazier Ondřej  05.06.1982  OUOstr  41.10    4.00 
11  42  Stančík Jaroslav  08.04.1986  OUOstr  40.41    3.00 
Pěník Vojtěch  07.03.1986  ČVUTPr  40.31    2.00 
10  28  Ševčík Jan  05.06.1985  Masarykova univerzita  38.67    1.00 
153  Vilímek Pavel  25.01.1985  VUTBr  37.30     
15  Lajer Jan  01.01.1990  JUČB  36.09     
142  Bukáček Jan  13.11.1984  VUTBr  35.38     
10  124  Révay Tomáš  30.04.1985  VŠBTUO  33.40     
11  151  Raček Jakub  11.07.1985  VUTBr  31.38     
12  11  Urban Rudolf  05.01.1982  České vysoké učení technické Praha  31.17     
13  144  Hošek Martin  03.12.1985  VUTBr  28.89     
  15  106  Jirásek Tomáš  01.01.1983  Univerzita Pardubice      
  103  Cejnar Zdeněk  29.06.1982  Univerzita Pardubice      
hod oštěpem 600g Ženy Finále  
(04.05.2006 21:45)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
11  179  Ludányová Petra  25.02.1986  Masarykova univerzita  40.36    6.00 
10  208  Václavková Žaneta  18.02.1980  Pedagogická fakulta Ústí n/L  38.80    5.00 
287  Moudrá Jitka  15.08.1985  Západočeská univerzita   37.55    4.00 
202  Vaníčková Lucie  28.07.1986  TUlibe  36.39    3.00 
286  Fairaislová Petra  06.02.1983  ZČUPlz  36.36    2.00 
211  Ackermanová Iva  18.12.1982  UKPra  35.84    1.00 
226  Vaidová Eva  12.03.1985  Univerzita Karlova Praha  34.97     
182  Mlejnková Lucie  03.02.1984  Masarykova univerzita  34.55     
218  Hudcová Andrea  24.02.1985  Univerzita Karlova Praha  31.91     
10  185  Lepičová Petra  01.02.1982  MZLUBr  30.55     
11  217  Horňáková Lenka  31.01.1985  UKPra  29.63     
trojskok Muži Finále  
(04.05.2006 22:00)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
66  Myka Petr  14.12.1982  Pedagogická fakulta Ústí n/L  14.19    6.00 
12  22  Lípa Lukáš  29.01.1983  Masarykova univerzita  13.94    5.00 
136  Adámek Martin  23.04.1986  VŠEPra  13.71    4.00 
33  Čech Zbyněk  08.07.1983  MZLUBr  13.21    3.00 
163  Fíla Vlastislav  13.04.1984  Západočeská univerzita   13.01    2.00 
81  Křenek Michal  24.03.1984  UKPra  11.96    1.00 
23  Morávek Antonín  26.06.1983  Masarykova univerzita  11.78     
  58  Jírek Martin  19.04.1985  Univerzita Hradec Králové      
  10  74  Egydy David  16.02.1983  UKPra     
  11  108  Kučera Vojtěch  01.07.1985  Univerzita Pardubice      
  150  Mráz Pavel  04.05.1986  VUTBr     
MB    Klíma Lukáš  12.07.1980  Masarykova univerzita  14.09     
sedmiboj Ženy Finále  
(04.05.2006 23:55)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
  286  Fairaislová Petra  06.02.1983  ZČUPlz  4419    6.00 
  208  Václavková Žaneta  18.02.1980  Pedagogická fakulta Ústí n/L  3853    5.00 
  213  Drhovská Lucie  16.01.1985  UKPra  3611    4.00 
  196  Servinská Daniela  07.08.1984  TUlibe  3147    3.00 
  203  Černá Hana  11.04.1984  Univerzita Hradec Králové   2959    2.00 
  212  Bačáková Radka  23.07.1983  UKPra  2785    1.00 
  216  Hlavová Petra  16.11.1981  UKPra  2593     
desetiboj Muži Finále  
(04.05.2006 23:55)
poř. dráha Jméno Narozen Škola Výkon   Body
 
  161  Koňařík Petr  14.01.1985  ZČUPlz  6238    6.00 
  156  Carda Václav  07.03.1981  ZČUPlz  6104    5.00 
  Sobotka Jan  21.03.1985  ČVUTPr  5996    4.00 
  Matěj Martin  06.07.1981  ČVUTPr  5969    3.00 
  54  Videcký Jan  11.11.1985  TUlibe  5261    2.00 
  119  Salamon Jiří  29.03.1983  UPOlom  5235    1.00 
  38  Kotala Jan  15.07.1983  OUOstr  5045     
  79  Klučina Miroslav  03.06.1983  UKPra  4759     
  33  Čech Zbyněk  08.07.1983  MZLUBr  4606     
10    100  Witozsek Marek  20.09.1984  UKPra  4288     
11    29  Šilar Michal  30.08.1985  Masarykova univerzita  2837     
12    102  Bauer Jindřich  12.01.1985  Univerzita Pardubice   1981     

 

 
© VK 2004/2005.