Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





výsledky badminton čah2006 brno

Dvouhra muži:
1.Jan SegečZČU
2.Martin NevečeřalUP
3.Rostislav PeníškaTU
3.Petr SuchánekVŠB-TU
5.-8.Zdeněk SvátaVŠE
5.-8.Jan PřindaZČU
5.-8.Stanislav BernacikVUT
5.-8.David PokornýVUT
9.-16.Lukáš KozojedZČU
9.-16.Petr MazúrVŠCHT
9.-16.Jakub UrbanMZLU
9.-16.Pavel VojtaČVUT
9.-16.Filip ŠteinfeldUPa
9.-16.Martin ŘehořVUT
9.-16.Radek ZbončákTU
9.-16.Zdeněk DoleželVUT
17.-32.Alexandr FlorinskýUP
17.-32.Radim AdámekVŠB-TU
17.-32.Tomáš ČervinkaMU
17.-32.Milan ChaloupkaVŠB-TU
17.-32.Petr OdvárkaZČU
17.-32.Rudolf StrnadČVUT
17.-32.Štěpán PulkrábekČVUT
17.-32.Petr FormánekZČU
17.-32.Roman BémUK
17.-32.Petr ŠťovíkU HK
17.-32.Matěj MilýTU
17.-32.Libor JarmičMU
17.-32.Marek PolášekMU
17.-32.David MičánekVŠB-TU
17.-32.Marek NeubauerMU
17.-32.Vladimír HotovýU HK
33.-64.Jan BřeňMU
33.-64.Tomáš HouškaZČU
33.-64.Nenutil KamilUPa

Dvouhra ženy:
1.Eva DavidováMU
2.Petra HlavačkováUP
3.Hana JiruchováVŠE
3.Jana KřížováČVUT
5.-8.Jana HorákováTU
5.-8.Barbora BöhmováZČU
5.-8.Kateřina ChmelíčkováZČU
5.-8.Martina NovotnáMU
9.-16.Martina HovorkováUP
9.-16.Kateřina ŠlapákováZČU
9.-16.Veronika ČevelováVFU
9.-16.Pavlína HlavačkováMZLU
9.-16.Zuzana HaburajováTU
9.-16.Iva BrychtováZČU
9.-16.Petra DivínováMZLU
9.-16.Lucie ČervenáZČU
17.-32.Zuzana HanáčkováMU

Smíšená čtyřhra:
1.Rubáš, DavidováZČU/MU
2.Segeč, BöhmováZČU/ZČU
3.Nevečeřel, Hlavačková Pet.UP/UP
3.Řehoř, ČevelováVUT/VFU
5.-8.Šťovík, JiruchováU HK/VŠE
5.-8.Peníška, HaburajováTU/TU
5.-8.Urban, LengálováMZLU/VŠB-TU
5.-8.Bernacik, NovotnáVUT/MU
9.-16.Přinda, BrychtováZČU/ZČU
9.-16.Kozojed, Chmelíčková L.ZČU/ZČU
9.-16.Jarmič, HanáčkováMU/MU
9.-16.Formánek, ČervenáZČU/ZČU
9.-16.Pulkrábek, HovorkováČVUT/UP
9.-16.Odvárka, Chmelíčková K.ZČU/ZČU
9.-16.Pokorný, ŠlapákováVUT/ZČU
9.-16.Zbončák, SudováTU/UP
17.-32.Milý, HorákováTU/TU

Čtyřhra muži:
1.Rubáš, SegečZČU/ZČU
2.Přinda, UrbanZČU/MZLU
3.Peníška, SvátaTU/VŠE
3.Pokorný, ŘehořVUT/VUT
5.-8.Šťovík, ŠteinfeldU HK/UPa
5.-8.Adámek, MazúrVŠB-TU/VŠCHT
5.-8.Fománek, OdvárkaZČU/ZČU
5.-8.Bernacik, SuchánekVUT/VŠB-TU
9.-16.Strnad, HotovýČVUT/U HK
9.-16.Doležel, MičánekVUT/ VŠB-TU
9.-16.Břeň, Polášek MU/MU
9.-16.Nevečeřel, FlorinskýUP/UP
9.-16.Zbončák, MilýTU/TU
9.-16.Chaloupka, BémVŠB-TU/ UK
9.-16.Pulkrábek, VojtaČVUT/ČVUT
9.-16.Kozojed, HouškaZČU/ZČU

Čtyřhra ženy:
1.Davidová,JiruchováMU/VŠE
2.Lengálová, Hlavačková Pet.VŠB-TU/UP
3.Haburajová, HorákováTU/TU
3.Čevelová, HromkováVFU/VFU
5.-8.Hovorková, KřížováUP/ČVUT
5.-8.Červená, BrychtováZČU/ZČU
5.-8.Chmelíčková, ChmelíčkováZČU/ZČU
5.-8.Novotná, Hlavačková Pav.MU/MZLU
9.-16.Böhmová, ŠlapákováZČU/ZČU

 
© VK 2004/2005.