Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





VÝSLEDKY

výsledky plavání čah2006 brno

1. 100m volný způsob ženy

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 13:24:31


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. LEFNEROVÁ Hana

U HK

1985

0:58.47

736

MT


2. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

1:00.17

676

MT


3. PECHANOVÁ Jana

MU Brno

1981

1:02.25

610

I. VT


4. FARSKÁ Pavla

UP Olomouc

1983

1:03.10

586

I. VT


5. SVOBODOVÁ Eliška

MU Brno

1985

1:03.45

576

I. VT


6. ČERNÁ Gabriela

ČVUT Praha

1985

1:04.47

549

I. VT


7. KYŇEROVÁ Eva

UP Olomouc

1984

1:04.48

549

I. VT


8. PROCHÁZKOVÁ Tereza

VFU Brno

1986

1:04.52

548

I. VT


9. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

1:05.75

518

II. VT


10. SKŘIVÁNKOVÁ Petra

ČZU Praha

1982

1:05.88

515

II. VT


11. VAŇKOVÁ Klára

UP Olomouc

1985

1:06.10

510

II. VT


12. ŽIŽLAVSKÁ Monika

MU Brno

1983

1:06.25

506

II. VT


13. ZELENKOVÁ Iva

UTB Zlín

1983

1:07.02

489

II. VT


14. PECKOVÁ Alena

U HK

1983

1:07.03

489

II. VT


15. LEGNEROVÁ Lucie

UK Praha

1983

1:07.46

479

II. VT


16. PUŽEJOVÁ Tereza

ČZU Praha

1986

1:07.56

477

II. VT


17. HELEŠICOVÁ Hana

ČZU Praha

1986

1:07.59

477

II. VT


18. MÁČALOVÁ Pavla

VŠE Praha

1984

1:08.68

454

II. VT


19. – 20. DURČÁKOVÁ Eva

UK Praha

1984

1:08.79

452

II. VT


19. – 20. KRÁSOVÁ Barbora

UK Praha

1984

1:08.79

452

II. VT


21. JANOVSKÁ Lucie

U HK

1985

1:08.91

450

II. VT


22. HAMPEJSOVÁ Lenka

VŠVSMV Praha

1984

1:09.40

440

II. VT


23. KORČÁKOVÁ Pavla

MU Brno

1986

1:09.90

431

II. VT


24. BORŮVKOVÁ Věra

UK Praha

1983

1:10.23

425

II. VT


25. VRABCOVÁ Monika

U HK

1983

1:10.94

412

II. VT


26. ZÍKOVÁ Andrea

JU ČB

1986

1:11.17

408

III. VT


27. MASTNÁ Tereza

ČVUT Praha

1985

1:11.91

396

III. VT


28. VOZÁBOVÁ Markéta

TU Liberec

1984

1:12.08

393

III. VT


29. VRAŠTILOVÁ Kristýna

TU Liberec

1984

1:13.10

377

III. VT


30. REZKOVÁ Lenka

UK Praha

1985

1:17.58

315

III. VT


31. OBŮRKOVÁ Renata

UK Praha

1986

1:20.69

280

VTŽ


32. PECKOVÁ Erika

U HK

1984

1:22.13

266

VTŽ


TUHÁČKOVÁ Eva

UK Praha

1984

diskval.

nenastoupil/a


HIRSCHOVÁ Ema

ČZU Praha

1982

diskval.

nenastoupil/a


CHVÁTALOVÁ Jaroslava

ČZU Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a


PIŠTĚKOVÁ Jana

UK Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a


LIŠKOVÁ Karolína

UK Praha

1987

diskval.

nenastoupil/a


KOČIŠÍKOVÁ Lenka

VŠE Praha

1986

diskval.

předčasný start


2. 100m volný způsob muži

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 13:49:40


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VERNER Martin

MU Brno

1980

0:50.17

811

MT


2. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:50.81

781

MT


3. HARNOL Lukáš

VŠEM Ústí n/L

1984

0:52.59

704

MT


4. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:52.73

699

MT


5. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:53.08

685

MT


6. FLEISCHMANN Ondřej

MU Brno

1983

0:53.21

680

MT


7. VRBA Jan

JU ČB

1984

0:53.98

651

I. VT


8. TOMANEC Filip

MU Brno

1985

0:54.57

630

I. VT


9. VEVERKA Jakub

ČVUT Praha

1985

0:55.01

615

I. VT


10. HOLUB Jan

Upa Pardubice

1982

0:55.50

599

I. VT


11. MUŽÍČEK Pavel

UK Praha

1984

0:56.50

568

I. VT


12. BEZOUŠKA Jiří

U HK

1985

0:56.58

566

I. VT


13. BURIAN Michal

MU Brno

1981

0:56.88

557

I. VT


14. SEJKORA Jan

U HK

1985

0:57.09

551

I. VT


15. – 16. MAUR Petr

ČZU Praha

1981

0:57.41

541

I. VT


15. – 16. PAPEŽ Radek

VUT Brno

1983

0:57.41

541

I. VT


17. TESAŘ Jan

ČZU Praha

1983

0:57.67

534

II. VT


18. CHOUTKA Petr

VUT Brno

1983

0:57.91

527

II. VT


19. MOKRÁČEK Jindřich

ČZU Praha

1984

0:58.10

522

II. VT


20. ŠTĚPÁNEK Martin

UK Praha

1983

0:58.15

521

II. VT


21. LECHNER Jakub

VŠVSMV Praha

1986

0:58.38

515

II. VT


22. JEŽEK Jan

ZČU Plzeň

1985

0:58.81

504

II. VT


23. KULHANY Andrej

VUT Brno

1986

0:59.08

497

II. VT


24. KARÁSEK Matěj

ČVUT Praha

1984

0:59.49

487

II. VT


25. – 26. SVOBODA Tomáš

UK Praha

1985

1:00.36

466

II. VT


25. – 26. ŠKUBALA Martin

UO

1985

1:00.36

466

II. VT


27. ANTONÍN Vít

UK Praha

1985

1:00.74

457

II. VT


28. SLAMIAK Petr

ČZU Praha

1985

1:00.82

455

II. VT


29. TOMAN Petr

VFU Brno

1984

1:01.24

446

II. VT


30. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

1:01.42

442

II. VT


31. KRÁL Roman

VŠE Praha

1983

1:01.45

441

II. VT


32. BLECHA Libor

JU ČB

1986

1:02.16

427

III. VT


33. MARTÍNEK Tomáš

UTB Zlín

1986

1:02.41

421

III. VT


34. HAVRÁNEK Pavel

UK Praha

1983

1:02.46

420

III. VT


35. DVOŘAN Stanislav

TU Liberec

1983

1:03.32

403

III. VT


36. CHROMČÍK Tomáš

VUT Brno

1984

1:03.83

394

III. VT


37. JANOUŠEK Petr

ČVUT Praha

1984

1:04.00

391

III. VT


38. KALUŽA Tomáš

VŠB-TU Ostrava

1985

1:04.13

388

III. VT


39. BRAUN Jiří

VUT Brno

1981

1:04.57

381

III. VT


40. PALEČEK Jakub

UK Praha

1985

1:05.24

369

III. VT


41. ŠTEKER Karel

UTB Zlín

1981

1:06.66

346

III. VT


42. POŽÁREK Tomáš

UK Praha

1:08.30

322

III. VT


43. RŮŽIČKA Josef

UK Praha

1984

1:10.32

295

VTŽ


44. TRHLÍK Jan

VŠVSMV Praha

1985

1:11.25

283

VTŽ


45. ROZSÉVAČ Jan

TU Liberec

1984

1:11.74

277

VTŽ


46. VALENTA Lukáš

UK Praha

1985

1:12.08

274

VTŽ


47. HAVLÍČEK Jan

UK Praha

1978

1:16.48

229

VTŽ


BŘEŇ Jan

MU Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a


POKORNÝ Hynek

VUT Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a


PROKOP Filip

VUT Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a


ČIRTEK Jiří

VUT Brno

1983

diskval.

nenastoupil/a


KIOVSKÝ Tomáš

VŠE Praha

1986

diskval.

nenastoupil/a


KUČERA Jan

VUT Brno

1981

diskval.

nenastoupil/a


GROŠEK Luboš

MU Brno

1980

diskval.

nenastoupil/a


KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

diskval.

předčasný start


KUNST Tomáš

UK Praha

1979

diskval.

předčasný start


3. 100m prsa ženy

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 13:52:43


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

1:11.45

768

MT


2. ROŠTÍNSKÁ Eva

VŠE Praha

1986

1:14.89

667

MT


3. HORÁKOVÁ Jana

UP Olomouc

1984

1:16.19

634

MT


4. STONOVÁ Tamara

OU Ostrava

1984

1:17.19

609

I. VT


5. PELEŠKOVÁ Veronika

ZČU Plzeň

1984

1:17.48

603

I. VT


6. GALOVÁ Romana

UK Praha

1982

1:24.09

471

II. VT


7. FAKTOROVÁ Veronika

JU ČB

1984

1:25.60

447

II. VT


8. MAJEROVÁ Dagmar

UK Praha

1980

1:26.40

434

II. VT


9. BUREŠOVÁ Barbora

VŠE Praha

1984

1:28.38

406

II. VT


10. MASOPUSTOVÁ Jitka

TU Liberec

1985

1:28.76

401

II. VT


11. MALINOVÁ Lucie

VŠE Praha

1986

1:39.95

281

III. VT


4. 100m prsa muži

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 13:56:59


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VAISOCHER Daniel

VŠEM Ústí n/L

1983

1:04.74

727

MT


2. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

1:04.88

722

MT


3. DAVÍDEK Patrik

ZČU Plzeň

1985

1:05.08

715

MT


4. HORÁČEK Jakub

MU Brno

1984

1:05.31

708

MT


5. DOSTALÍK Jan

MU Brno

1983

1:08.70

608

I. VT


6. KOUTSKÝ Miloš

U HK

1983

1:08.78

606

I. VT


7. ELIÁŠ Ondřej

TU Liberec

1981

1:11.22

546

I. VT


8. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

1:12.29

522

II. VT


9. POLEDNÍK Zdeněk

UK Praha

1984

1:12.78

511

II. VT


10. ŠINÁGL Marek

ČVUT Praha

1986

1:13.60

494

II. VT


11. MAZURA Pavel

ČZU Praha

1981

1:14.59

475

II. VT


12. LAHODA Jiří

ČVUT Praha

1984

1:14.85

470

II. VT


13. KADLEC Jaroslav

MU Brno

1985

1:15.01

467

II. VT


14. VODÁK Petr

MU Brno

1980

1:15.24

463

II. VT


15. AXMAN Mojmír

VUT Brno

1982

1:15.25

463

II. VT


16. KAMARÁD Michal

VFU Brno

1983

1:15.78

453

II. VT


17. KRESTA Josef

VŠB-TU Ostrava

1983

1:17.63

421

II. VT


18. SEJKORA Jan

U HK

1985

1:18.56

407

III. VT


19. GABZDIL Jakub

ČVUT Praha

1981

1:19.19

397

III. VT


20. LECHNER Jakub

VŠVSMV Praha

1986

1:20.87

373

III. VT


21. HLAVÁČEK Šimon

ČZU Praha

1981

1:21.56

363

III. VT


22. ZAORAL Tomáš

UP Olomouc

1984

1:23.02

345

III. VT


HELÍSEK Martin

OU Ostrava

1983

diskval.

nenastoupil/a


ČARŇANSKÝ Ondřej

VŠE Praha

1981

diskval.

nenastoupil/a



5. 100m znak ženy

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 14:05:42


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. NÝVLTOVÁ Alena

MU Brno

1982

1:04.77

729

MT


2. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

1:07.27

650

MT


3. VYORALOVÁ Lucie

UTB Zlín

1983

1:07.47

645

MT


4. PECHANOVÁ Jana

MU Brno

1981

1:10.03

576

I. VT


5. ČERNÁ Gabriela

ČVUT Praha

1985

1:11.53

541

I. VT


6. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

1:12.99

509

I. VT


7. HORŇÁKOVÁ Linda

ČZU Praha

1986

1:13.63

496

II. VT


8. PECKOVÁ Alena

U HK

1983

1:14.18

485

II. VT


9. NOVÁČKOVÁ Eliška

VŠE Praha

1986

1:14.70

475

II. VT


10. TRHLÍKOVÁ Kateřina

ZČU Plzeň

1985

1:15.42

461

II. VT


11. BORŮVKOVÁ Věra

UK Praha

1983

1:17.06

433

II. VT


12. FAKTOROVÁ Kristýna

JU ČB

1984

1:17.36

428

II. VT


13. ŠVEJDOVÁ Zuzana

U HK

1983

1:18.15

415

II. VT


14. VRAŠTILOVÁ Kristýna

TU Liberec

1984

1:22.51

352

III. VT


15. TUČKOVÁ Dagmar

UK Praha

1986

1:23.41

341

III. VT


16. KUBÍKOVÁ Lucie

UK Praha

1986

1:27.30

298

III. VT



6. 100m znak muži

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 14:09:37


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. OHAREK Zdeňek

MU Brno

1984

0:57.71

696

MT


2. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:58.14

681

MT


3. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:58.74

660

MT


4. VEVERKA Jakub

ČVUT Praha

1985

1:00.55

602

I. VT


5. DURNA Pavel

VUT Brno

1983

1:00.71

598

I. VT


6. IMRICHOVSKÝ Michal

ZČU Plzeň

1983

1:01.33

580

I. VT


7. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

1:02.69

543

I. VT


8. MAJER Tomáš

ČVUT Praha

1985

1:03.50

522

I. VT


9. PAPEŽ Radek

VUT Brno

1983

1:03.95

511

I. VT


10. ZAVADIL Lukáš

JU ČB

1983

1:05.94

466

II. VT


11. PRÁŠEK Michal

Upa Pardubice

1983

1:09.54

398

II. VT


12. CHOUTKA Petr

VUT Brno

1983

1:09.63

396

II. VT


13. MOKRÁČEK Jindřich

ČZU Praha

1984

1:09.81

393

II. VT


14. ŠINÁGL Marek

ČVUT Praha

1986

1:10.72

378

III. VT


15. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

1:11.00

374

III. VT


16. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

1:11.35

368

III. VT


MASCHEK Jozsef

ČVUT Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a

DVORSKÝ Jan

UO

1986

diskval.

nenastoupil/a

7. 50m motýlek ženy


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

0:28.84

733

MT


2. NÝVLTOVÁ Alena

MU Brno

1982

0:30.69

608

MT


3. FARSKÁ Pavla

UP Olomouc

1983

0:30.89

596

I. VT


4. LEFNEROVÁ Hana

U HK

1985

0:31.08

585

I. VT


5. KYŇEROVÁ Eva

UP Olomouc

1984

0:31.36

570

I. VT


6. MAJEROVÁ Dagmar

UK Praha

1980

0:31.70

552

I. VT


7. VYORALOVÁ Lucie

UTB Zlín

1983

0:31.86

543

I. VT


8. KRÁLOVÁ Zuzana

UK Praha

1985

0:31.87

543

I. VT


9. PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

UK Praha

1983

0:31.94

539

I. VT


10. FRÝZOVÁ Linda

VŠE Praha

1986

0:31.99

537

I. VT


11. ZÁMYSLICKÁ Zuzana

UK Praha

1984

0:32.26

524

I. VT


12. LEGNEROVÁ Lucie

UK Praha

1983

0:32.47

513

I. VT


13. NOVÁČKOVÁ Eliška

VŠE Praha

1986

0:32.54

510

I. VT


14. KRÁSOVÁ Petra

UK Praha

1980

0:32.76

500

I. VT


15. SVOBODOVÁ Eliška

MU Brno

1985

0:32.80

498

I. VT


16. GALOVÁ Romana

UK Praha

1982

0:33.18

481

II. VT


17. HELEŠICOVÁ Hana

ČZU Praha

1986

0:33.46

469

II. VT


18. KORČÁKOVÁ Pavla

MU Brno

1986

0:33.52

467

II. VT


19. TURICKÁ Veronika

OU Ostrava

1983

0:33.64

462

II. VT


20. ZELENKOVÁ Iva

UTB Zlín

1983

0:33.71

459

II. VT


21. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

0:34.28

436

II. VT


22. JANOVSKÁ Lucie

U HK

1985

0:34.49

428

II. VT


23. VAŇKOVÁ Klára

UP Olomouc

1985

0:35.16

404

II. VT


24. PLÁŠKOVÁ Pavla

VŠE Praha

1984

0:35.43

395

II. VT


25. ŽIŽLAVSKÁ Monika

MU Brno

1983

0:35.87

381

III. VT


26. FAKTOROVÁ Veronika

JU ČB

1984

0:36.27

368

III. VT


27. VOZÁBOVÁ Markéta

TU Liberec

1984

0:37.50

333

III. VT


28. MAŇOVSKÁ Kateřina

ČVUT Praha

1986

0:37.55

332

III. VT


29. ZÍKOVÁ Andrea

JU ČB

1986

0:37.67

329

III. VT


30. BARTOŇOVÁ Jana

ČVUT Praha

1985

0:37.81

325

III. VT


31. MASOPUSTOVÁ Jitka

TU Liberec

1985

0:38.52

308

III. VT


32. KOTNOUROVÁ Kateřina

ČVUT Praha

1985

0:38.86

300

III. VT


33. KRÁLÍKOVÁ Jana

UK Praha

1986

0:39.28

290

III. VT


SVOBODOVÁ Kateřina

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

LIŠKOVÁ Karolína

UK Praha

1987

diskval.

nenastoupil/a

8. 50m motýlek muži


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VERNER Martin

MU Brno

1980

0:25.03

771

MT


2. FUČÍK Tomáš

VŠEM Ústí n/L

1985

0:25.39

739

MT


3. OHAREK Zdeňek

MU Brno

1984

0:25.75

708

MT


4. HARNOL Lukáš

VŠEM Ústí n/L

1984

0:25.91

695

MT


5. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:25.98

689

MT


6. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:26.13

678

MT


7. LEHOCKÝ Tomáš

UK Praha

1982

0:26.30

664

MT


8. FLEISCHMANN Ondřej

MU Brno

1983

0:26.48

651

MT


9. KRČMÁŘ Jan

MU Brno

1983

0:26.57

644

MT


10. VRBA Jan

JU ČB

1984

0:26.70

635

MT


11. MAJER Tomáš

ČVUT Praha

1985

0:26.84

625

MT


12. HORÁČEK Jakub

MU Brno

1984

0:27.59

576

I. VT


13. BURIAN Michal

MU Brno

1981

0:27.74

566

I. VT


14. KLEMPÍŘ Filip

U HK

1985

0:27.87

558

I. VT


15. RACZ Andrej

VŠE Praha

1983

0:27.88

558

I. VT


16. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

0:27.89

557

I. VT


17. DURNA Pavel

VUT Brno

1983

0:28.08

546

I. VT


18. PRÁŠEK Michal

Upa Pardubice

1983

0:28.09

545

I. VT


19. KRATOCHVÍL Přemysl

UK Praha

1985

0:28.27

535

I. VT


20. VAISOCHER Daniel

VŠEM Ústí n/L

1983

0:28.29

534

I. VT


21. KULHANY Andrej

VUT Brno

1986

0:28.34

531

I. VT


22. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

0:28.50

522

I. VT


23. MAUR Petr

ČZU Praha

1981

0:28.69

512

I. VT


24. BEZOUŠKA Jiří

U HK

1985

0:28.71

511

I. VT


25. MURKO Ivan

UK Praha

1984

0:28.86

503

II. VT


26. KAMARÁD Michal

VFU Brno

1983

0:29.00

496

II. VT


27. DVOŘÁK David

UK Praha

1984

0:29.08

492

II. VT


28. DOSTALÍK Jan

MU Brno

1983

0:29.15

488

II. VT


29. KOVÁČ Petr

VŠB-TU Ostrava

1985

0:29.32

480

II. VT


30. SLAMIAK Petr

ČZU Praha

1985

0:29.39

476

II. VT


31. ELIÁŠ Ondřej

TU Liberec

1981

0:29.43

474

II. VT


32. TESAŘ Jakub

UK Praha

1986

0:29.53

469

II. VT


33. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

0:29.67

463

II. VT


34. ANTONÍN Vít

UK Praha

1985

0:29.98

449

II. VT


35. BLÁHA Aleš

ČVUT Praha

1985

0:30.44

429

II. VT


36. VOCÁSEK

UK Praha

1986

0:30.70

418

II. VT


37. KARÁSEK Matěj

ČVUT Praha

1984

0:30.72

417

II. VT


38. BRAUN Jiří

VUT Brno

1981

0:30.74

416

II. VT


39. ŠKUBALA Martin

UO

1985

0:31.11

401

III. VT


40. ŠOLC Martin

ČVUT Praha

1984

0:31.17

399

III. VT


41. KADLEC Jaroslav

MU Brno

1985

0:31.37

392

III. VT


42. BLECHA Libor

JU ČB

1986

0:31.39

391

III. VT


43. ŠTEKER Karel

UTB Zlín

1981

0:31.65

381

III. VT


44. KRÁL Roman

VŠE Praha

1983

0:32.05

367

III. VT


45. DVOŘAN Stanislav

TU Liberec

1983

0:32.15

364

III. VT


46. KALUŽA Tomáš

VŠB-TU Ostrava

1985

0:32.39

356

III. VT


47. PĚNÍK Vojtěch

ČVUT Praha

1986

0:33.02

336

III. VT


48. LIPKA Vlado

VŠE Praha

1986

0:33.32

327

III. VT


49. ŠOFRÁNEK Jan

UO

1985

0:33.49

322

III. VT


50. BERGMAN Jan

U HK

1983

0:33.97

308

III. VT


51. HAVLÍČEK Jan

UK Praha

1978

0:34.31

299

III. VT


52. TRHLÍK Jan

VŠVSMV Praha

1985

0:35.12

279

VTŽ


53. BLAIL Jakub

TU Liberec

1983

0:36.71

244

VTŽ


54. ROZSÉVAČ Jan

TU Liberec

1984

0:39.12

202

VTŽ


BŘEŇ Jan

MU Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a

ČIRTEK Jiří

VUT Brno

1983

diskval.

nenastoupil/a

HELÍSEK Martin

OU Ostrava

1983

diskval.

nenastoupil/a

PROKOP Filip

VUT Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a

KIOVSKÝ Tomáš

VŠE Praha

1986

diskval.

nenastoupil/a

HOLUB Jan

Upa Pardubice

1982

diskval.

nedoplaval/a

BERÁNEK Karel

UK Praha

1985

diskval.

předčasný start

VOZÁR David

VUT Brno

1984

diskval.

předčasný start

ČECH David

VUT Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a


9. 400m volný způsob ženy


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

100 m

200 m

Výsl. čas

Body

VT


1. PECHANOVÁ Jana

MU Brno

1981

1:03.67

2:10.19

4:23.97

764

MT


2. PELEŠKOVÁ Veronika

ZČU Plzeň

1984

1:04.45

2:11.67

4:29.01

721

MT


3. RYBÁŘOVÁ Silvie

MU Brno

1985

2:15.04

4:30.10

713

MT


4. KRÁLOVÁ Zuzana

UK Praha

1985

2:28.84

5:01.62

512

II. VT


5. SVOBODOVÁ Eliška

MU Brno

1985

1:11.13

2:28.06

5:01.94

510

II. VT


6. HAMPEJSOVÁ Lenka

VŠVSMV Praha

1984

1:10.10

2:26.77

5:06.94

486

II. VT


7. PROCHÁZKOVÁ Tereza

VFU Brno

1986

5:08.20

480

II. VT


8. ŽIŽLAVSKÁ Monika

MU Brno

1983

1:13.06

2:32.96

5:13.97

454

II. VT


9. FAKTOROVÁ Kristýna

JU ČB

1984

1:12.52

2:32.62

5:16.12

445

II. VT


10. MASTNÁ Tereza

ČVUT Praha

1985

1:14.65

2:37.58

5:29.37

393

III. VT


VAŠALOVSKÁ Petra

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

CHVÁTALOVÁ Jaroslava

ČZU Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a


10. 400m volný způsob muži

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 15:39:01


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

100 m

200 m

Výsl. čas

Body

VT


1. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

1:29.72

2:31.93

4:04.11

723

MT


2. DAVÍDEK Patrik

ZČU Plzeň

1985

2:01.20

4:06.96

699

MT


3. IMRICHOVSKÝ Michal

ZČU Plzeň

1983

1:00.35

2:04.28

4:10.62

669

MT


4. JEŽEK Jan

ZČU Plzeň

1985

1:02.15

2:06.82

4:16.53

623

I. VT


5. MUŽÍČEK Pavel

UK Praha

1984

1:01.32

2:06.71

4:18.00

613

I. VT


6. KŘIVAN David

MU Brno

1984

1:02.84

2:15.00

4:46.56

447

II. VT


7. KANTOR Milan

MU Brno

1983

1:03.79

2:20.05

4:54.36

413

III. VT


8. KUČERA Jan

VUT Brno

1981

1:09.80

2:25.12

4:56.76

403

III. VT


RŮŽIČKA Josef

UK Praha

1984

diskval.

nenastoupil/a

TAKÁČ Rastislav

VFU Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a

SRB Pavel

ČVUT Praha

1980

diskval.

nenastoupil/a

TOMANEC Filip

MU Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a

GROŠEK Luboš

MU Brno

1980

diskval.

nenastoupil/a

ČECH David

VUT Brno

1985

diskval.

nenastoupil/a

11. 4x50m volný způsob ženy


1. MU Brno

PECHANOVÁ Jana

0:29.22


SVOBODOVÁ Eliška

0:58.36 (0:29.14)


RYBÁŘOVÁ Silvie

1:27.93 (0:29.57)


NÝVLTOVÁ Alena

1:54.44 (0:26.51)




2. UK Praha A

MAJEROVÁ Dagmar


NOVÁKOVÁ Martina

(—)


PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

1:27.78 (1:27.78)


GÁLOVÁ Katarína

1:56.02 (0:28.24)




3. UP Olomouc

FARSKÁ Pavla


VAŇKOVÁ Klára

(—)


KYŇEROVÁ Eva

(—)


HORÁKOVÁ Jana

1:57.82 (1:57.82)




4. VŠE Praha A

KOČIŠÍKOVÁ Lenka

0:29.62


FRÝZOVÁ Linda

0:59.38 (0:29.76)


ROŠTÍNSKÁ Eva

1:27.96 (0:28.58)


PLÁŠKOVÁ Pavla

1:59.91 (0:31.95)




5. ČZU Praha

HELEŠICOVÁ Hana

0:30.96


HORŇÁKOVÁ Linda

(154:27:22.00)


PUŽEJOVÁ Tereza

1:31.83 (1:31.83)


SKŘIVÁNKOVÁ Petra

2:01.31 (0:29.48)




6. U HK Hradec Králové

VRABCOVÁ Monika

0:31.47


ŠVEJDOVÁ Zuzana

1:04.58 (0:33.11)


JANOVSKÁ Lucie

1:35.58 (0:31.00)


LEFNEROVÁ Hana

2:02.90 (0:27.32)




7. UK Praha B

LEGNEROVÁ Lucie

0:30.04


VOŘÍŠKOVÁ Martina

1:02.68 (0:32.64)


DURČÁKOVÁ Eva

1:33.63 (0:30.95)


BORŮVKOVÁ Věra

2:03.99 (0:30.36)




8. UK Praha C

KRÁSOVÁ Petra

0:30.44


KRÁSOVÁ Barbora

1:01.17 (0:30.73)


OBŮRKOVÁ Renata

1:34.80 (0:33.63)


ZÁMYSLICKÁ Zuzana

2:05.83 (0:31.03)




9. UK Praha D

REZKOVÁ Lenka


PIŠTĚKOVÁ Jana

(—)


LIŠKOVÁ Karolína

1:37.88 (1:37.88)


KUBÍKOVÁ Lucie

2:09.68 (0:31.80)




10. VŠE Praha B

BUREŠOVÁ Barbora

0:34.39


MALINOVÁ Lucie

1:10.28 (0:35.89)


NOVÁČKOVÁ Eliška

1:40.00 (0:29.72)


MÁČALOVÁ Pavla

2:11.62 (0:31.62)




11. ČVUT Praha

MASTNÁ Tereza

0:33.93


KAŇOVÁ Radmila

1:09.16 (0:35.23)


MAŇOVSKÁ Kateřina

1:43.98 (0:34.82)


ČERNÁ Gabriela

2:14.73 (0:30.75)





12. 4x50m volný způsob muži

Čas uzavření výsledků: 3.5.2006 22:14:39


1. MU Brno A

FLEISCHMANN Ondřej

0:23.59


KRČMÁŘ Jan

0:48.02 (0:24.43)


OHAREK Zdeňek

1:13.10 (0:25.08)


VERNER Martin

1:34.64 (0:21.54)




2. UK Praha A

MITRENGA Peter

0:24.49


LAKOMÝ Tomáš

0:47.77 (0:23.28)


DUB Jiří

1:11.59 (0:23.82)


LEHOCKÝ Tomáš

1:35.47 (0:23.88)




3. MU Brno B

KŘESÁLEK Tomáš

0:25.85


KŘIVAN David

0:51.28 (0:25.43)


KANTOR Milan

1:16.27 (0:24.99)


HORÁČEK Jakub

1:40.27 (0:24.00)




4. U HK Kradec Králové

KLEMPÍŘ Filip

0:25.61


SEJKORA Jan

0:50.52 (0:24.91)


KOUTSKÝ Miloš

1:15.83 (0:25.31)


BEZOUŠKA Jiří

1:40.83 (0:25.00)




5. VUT Brno A

CHOUTKA Petr


PAPEŽ Radek

(—)


DURNA Pavel

1:16.29 (1:16.29)


KULHANY Andrej

1:42.04 (0:25.75)




6. UK Praha B

POKORNÝ Petr

0:26.08


MAJER Tomáš

0:51.56 (0:25.48)


KRATOCHVÍL Přemysl

1:17.44 (0:25.88)


DVOŘÁK David

1:42.35 (0:24.91)




7. ČZU Praha

MOKRÁČEK Jindřich

0:26.37


TESAŘ Jan

0:52.04 (0:25.67)


MAUR Petr

1:17.83 (0:25.79)


SLAMIAK Petr

1:43.30 (0:25.47)




8. ČVUT Praha A

ŠINÁGL Marek

0:27.23


KARÁSEK Matěj

0:54.05 (0:26.82)


ŠOLC Martin

1:20.62 (0:26.57)


VEVERKA Jakub

1:45.06 (0:24.44)




9. VŠE Praha

MURKO Ivan


LIPKA Vlado

0:53.33 (0:53.33)


KRÁL Roman

1:21.55 (0:28.22)


RACZ Andrej

1:46.15 (0:24.60)




10. VŠB TU Ostrava

KRESTA Martin

0:24.09


GRYGEREK Jan

0:52.51 (0:28.42)


KOVÁČ Petr

1:18.31 (0:25.80)


KALUŽA Tomáš

1:46.74 (0:28.43)




11. VUT Brno B

AXMAN Mojmír

0:27.18


KUSÝ Vladimír

0:53.52 (0:26.34)


BRAUN Jiří

1:21.68 (0:28.16)


VOZÁR David

1:50.35 (0:28.67)




12. ČVUT Praha B

BLÁHA Aleš

0:27.23


JANOUŠEK Petr

0:56.07 (0:28.84)


PĚNÍK Vojtěch

1:24.63 (0:28.56)


GABZDIL Jakub

1:50.68 (0:26.05)




13. UK Praha C

ŠTĚPÁNEK Martin

0:26.59


SVOBODA Tomáš

0:53.78 (0:27.19)


HAVRÁNEK Pavel

1:24.12 (0:30.34)


KUNST Tomáš

1:51.03 (0:26.91)




14. TU Liberec

DVOŘAN Stanislav


ROZSÉVAČ Jan

0:58.05 (0:58.05)


BLAIL Jakub

1:32.70 (0:34.65)


ELIÁŠ Ondřej

1:55.24 (0:22.54)




15. UK Praha D

PALEČEK Jakub

0:27.94


RŮŽIČKA Josef

0:57.66 (0:29.72)


VALENTA Lukáš

(154:26:55.30)


HAVLÍČEK Jan

2:00.08 (2:00.08)





13. 50m volný způsob ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 12:05:12


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. NÝVLTOVÁ Alena

MU Brno

1982

0:26.74

740

MT


2. LEFNEROVÁ Hana

U HK

1985

0:27.40

688

MT


3. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

0:28.31

624

MT


4. SVOBODOVÁ Eliška

MU Brno

1985

0:28.96

583

I. VT


5. FARSKÁ Pavla

UP Olomouc

1983

0:29.05

577

I. VT


6. KYŇEROVÁ Eva

UP Olomouc

1984

0:29.17

570

I. VT


7. HAMPEJSOVÁ Lenka

VŠVSMV Praha

1984

0:29.30

563

I. VT


8. TURICKÁ Veronika

OU Ostrava

1983

0:29.46

554

I. VT


9. LEGNEROVÁ Lucie

UK Praha

1983

0:29.55

549

I. VT


10. PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

UK Praha

1983

0:29.56

548

I. VT


11. KRÁSOVÁ Petra

UK Praha

1980

0:29.61

545

I. VT


12. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

0:29.72

539

I. VT


13. SKŘIVÁNKOVÁ Petra

ČZU Praha

1982

0:29.84

533

I. VT


14. KOČIŠÍKOVÁ Lenka

VŠE Praha

1986

0:29.89

530

I. VT


15. ŽIŽLAVSKÁ Monika

MU Brno

1983

0:30.21

513

I. VT


16. HELEŠICOVÁ Hana

ČZU Praha

1986

0:30.39

504

II. VT


17. ZELENKOVÁ Iva

UTB Zlín

1983

0:30.40

504

II. VT


18. PECKOVÁ Alena

U HK

1983

0:30.42

503

II. VT


19. DURČÁKOVÁ Eva

UK Praha

1984

0:30.51

498

II. VT


20. VAŇKOVÁ Klára

UP Olomouc

1985

0:30.69

490

II. VT


21. – 22. KRÁSOVÁ Barbora

UK Praha

1984

0:30.86

482

II. VT


21. – 22. PUŽEJOVÁ Tereza

ČZU Praha

1986

0:30.86

482

II. VT


23. JANOVSKÁ Lucie

U HK

1985

0:31.37

459

II. VT


24. FAKTOROVÁ Kristýna

JU ČB

1984

0:31.49

453

II. VT


25. PLÁŠKOVÁ Pavla

VŠE Praha

1984

0:31.80

440

II. VT


26. VRABCOVÁ Monika

U HK

1983

0:31.96

434

II. VT


27. VOZÁBOVÁ Markéta

TU Liberec

1984

0:32.26

422

II. VT


28. MASOPUSTOVÁ Jitka

TU Liberec

1985

0:32.40

416

II. VT


29. ZÍKOVÁ Andrea

JU ČB

1986

0:32.47

413

II. VT


30. LIŠKOVÁ Karolína

UK Praha

1987

0:32.96

395

II. VT


31. KOTNOUROVÁ Kateřina

ČVUT Praha

1985

0:33.06

392

III. VT


32. BARTOŇOVÁ Jana

ČVUT Praha

1985

0:33.80

367

III. VT


33. PIŠTĚKOVÁ Jana

UK Praha

1983

0:33.91

363

III. VT


34. PANÁČKOVÁ Michaela

U HK

1984

0:34.07

358

III. VT


35. OBŮRKOVÁ Renata

UK Praha

1986

0:34.46

346

III. VT


36. REZKOVÁ Lenka

UK Praha

1985

0:34.53

344

III. VT


37. KAŇOVÁ Radmila

ČVUT Praha

1985

0:34.59

342

III. VT


38. SVOBODOVÁ Kateřina

VUT Brno

1986

0:35.44

318

III. VT


CHOMOUTSKÁ Jana

VUT Brno

1981

diskval.

nenastoupil/a

TOMEČKOVÁ Nina

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

TUHÁČKOVÁ Eva

UK Praha

1984

diskval.

nenastoupil/a

CHVÁTALOVÁ Jaroslava

ČZU Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a

14. 50m volný způsob muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:08:42


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VERNER Martin

MU Brno

1980

0:23.20

772

MT


2. FLEISCHMANN Ondřej

MU Brno

1983

0:23.67

727

MT


3. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:24.06

692

MT


4. HARNOL Lukáš

VŠEM Ústí n/L

1984

0:24.21

679

MT


5. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:24.38

665

MT


6. TOMANEC Filip

MU Brno

1985

0:24.59

648

MT


7. VRBA Jan

JU ČB

1984

0:24.70

639

MT


8. LEHOCKÝ Tomáš

UK Praha

1982

0:24.74

636

MT


9. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:24.87

626

MT


10. VEVERKA Jakub

ČVUT Praha

1985

0:24.98

618

MT


11. MUŽÍČEK Pavel

UK Praha

1984

0:25.04

614

I. VT


12. IMRICHOVSKÝ Michal

ZČU Plzeň

1983

0:25.25

599

I. VT


13. MURKO Ivan

UK Praha

1984

0:25.30

595

I. VT


14. KOUTSKÝ Miloš

U HK

1983

0:25.53

579

I. VT


15. HOLUB Jan

Upa Pardubice

1982

0:25.55

578

I. VT


16. DVOŘÁK David

UK Praha

1984

0:25.63

572

I. VT


17. MOKRÁČEK Jindřich

ČZU Praha

1984

0:25.92

553

I. VT


18. BEZOUŠKA Jiří

U HK

1985

0:25.93

553

I. VT


19. MAJER Tomáš

UK Praha

1985

0:25.97

550

I. VT


20. BURIAN Michal

MU Brno

1981

0:25.98

550

I. VT


21. ELIÁŠ Ondřej

TU Liberec

1981

0:26.01

548

I. VT


22. KLEMPÍŘ Filip

U HK

1985

0:26.08

543

I. VT


23. KOVÁČ Petr

VŠB-TU Ostrava

1985

0:26.18

537

I. VT


24. ŠTĚPÁNEK Martin

UK Praha

1983

0:26.25

533

I. VT


25. SEJKORA Jan

U HK

1985

0:26.36

526

I. VT


26. TESAŘ Jan

ČZU Praha

1983

0:26.47

520

II. VT


27. – 28. SLAMIAK Petr

ČZU Praha

1985

0:26.58

513

II. VT


27. – 28. KARÁSEK Matěj

ČVUT Praha

1984

0:26.58

513

II. VT


29. KUSÝ Vladimír

VUT Brno

1982

0:26.61

511

II. VT


30. KŘIVAN David

MU Brno

1984

0:26.71

506

II. VT


31. – 32. SVOBODA Tomáš

UK Praha

1985

0:26.75

503

II. VT


31. – 32. KUČÁK David

OU Ostrava

1986

0:26.75

503

II. VT


33. – 34. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

0:26.83

499

II. VT


33. – 34. BERÁNEK Karel

UK Praha

1985

0:26.83

499

II. VT


35. BLÁHA Aleš

ČVUT Praha

1985

0:26.93

493

II. VT


36. KRESTA Josef

VŠB-TU Ostrava

1983

0:26.99

490

II. VT


37. – 38. TESAŘ Jakub

UK Praha

1986

0:27.16

481

II. VT


37. – 38. KRÁL Roman

VŠE Praha

1983

0:27.16

481

II. VT


39. MILČÁK Peter

MU Brno

1983

0:27.25

476

II. VT


40. MAUR Petr

ČZU Praha

1981

0:27.27

475

II. VT


41. HAVRÁNEK Pavel

UK Praha

1983

0:27.43

467

II. VT


42. DVOŘAN Stanislav

TU Liberec

1983

0:27.54

461

II. VT


43. ANTONÍN Vít

UK Praha

1985

0:27.57

460

II. VT


44. BRAUN Jiří

VUT Brno

1981

0:27.58

459

II. VT


45. ŠOLC Martin

ČVUT Praha

1984

0:27.60

458

II. VT


46. VOCÁSEK

UK Praha

1986

0:27.75

451

II. VT


47. KADLEC Jaroslav

MU Brno

1985

0:27.82

448

II. VT


48. JEŽEK Jan

ZČU Plzeň

1985

0:27.84

447

II. VT


49. BACHÁR Lukáš

VUT Brno

1983

0:27.92

443

II. VT


50. TOMAN Petr

VFU Brno

1984

0:28.06

436

II. VT


51. MARTÍNEK Tomáš

UTB Zlín

1986

0:28.13

433

II. VT


52. BLECHA Libor

JU ČB

1986

0:28.33

424

II. VT


53. PROKOP Filip

VUT Brno

1985

0:28.34

423

II. VT


54. KALUŽA Tomáš

VŠB-TU Ostrava

1985

0:28.39

421

II. VT


55. LECHNER Jakub

VŠVSMV Praha

1986

0:28.43

419

II. VT


56. ČIRTEK Jiří

VUT Brno

1983

0:28.52

415

II. VT


57. KANTOR Milan

MU Brno

1983

0:28.58

413

II. VT


58. LIPKA Vlado

VŠE Praha

1986

0:28.59

412

II. VT


59. JANOUŠEK Petr

ČVUT Praha

1984

0:28.81

403

III. VT


60. TRHLÍK Jan

VŠVSMV Praha

1985

0:28.89

400

III. VT


61. – 62. PALEČEK Jakub

UK Praha

1985

0:28.94

398

III. VT


61. – 62. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

0:28.94

398

III. VT


63. ŠTEKER Karel

UTB Zlín

1981

0:29.21

387

III. VT


64. POŽÁREK Tomáš

UK Praha

1986

0:29.49

376

III. VT


65. KOPLÍK Jan

VUT Brno

1984

0:29.87

362

III. VT


66. KUNST Tomáš

UK Praha

1979

0:30.07

354

III. VT


67. BERGMAN Jan

U HK

1983

0:30.26

348

III. VT


68. URBAN Pavel

UK Praha

1985

0:30.59

337

III. VT


69. BLAIL Jakub

TU Liberec

1983

0:30.72

332

III. VT


70. HAVLÍČEK Jan

UK Praha

1978

0:31.19

318

III. VT


71. VALENTA Lukáš

UK Praha

1985

0:32.56

279

VTŽ


BŘEŇ Jan

MU Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a

RŮŽIČKA Josef

UK Praha

1984

diskval.

předčasný start

ŠOFRÁNEK Jan

UO

1985

diskval.

nenastoupil/a

KUČERA Jan

VUT Brno

1981

diskval.

nenastoupil/a

JEDLIČKA Michal

UK Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a

CHROMČÍK Tomáš

VUT Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a

THEUER Karel

UP Olomouc

1980

diskval.

nenastoupil/a

KIOVSKÝ Tomáš

VŠE Praha

1986

diskval.

nenastoupil/a

KULHANY Andrej

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

CHOUTKA Petr

VUT Brno

1983

diskval.

nenastoupil/a


15. 50m prsa ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:19:27


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

0:33.23

756

MT


2. ROŠTÍNSKÁ Eva

VŠE Praha

1986

0:35.02

646

MT


3. HORÁKOVÁ Jana

UP Olomouc

1984

0:35.13

640

MT


4. STONOVÁ Tamara

OU Ostrava

1984

0:35.48

621

MT


5. SKLENÁŘOVÁ Markéta

MU Brno

1981

0:35.68

611

MT


6. PELEŠKOVÁ Veronika

ZČU Plzeň

1984

0:36.90

552

I. VT


7. FRÝZOVÁ Linda

VŠE Praha

1986

0:37.40

530

I. VT


8. GALOVÁ Romana

UK Praha

1982

0:37.46

528

I. VT


9. SCHAFEROVÁ Kristina

VUT Brno

1983

0:38.15

500

I. VT


10. FAKTOROVÁ Veronika

JU ČB

1984

0:39.21

460

II. VT


11. BUREŠOVÁ Barbora

VŠE Praha

1984

0:40.72

411

II. VT


12. MASOPUSTOVÁ Jitka

TU Liberec

1985

0:40.90

405

II. VT


13. MÁČALOVÁ Pavla

VŠE Praha

1984

0:41.53

387

II. VT


14. MALINOVÁ Lucie

VŠE Praha

1986

0:46.63

274

VTŽ


16. 50m prsa muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:19:25


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:29.84

717

MT


2. VAISOCHER Daniel

VŠEM Ústí n/L

1983

0:30.02

704

MT


3. HORÁČEK Jakub

MU Brno

1984

0:30.38

680

MT


4. DAVÍDEK Patrik

ZČU Plzeň

1985

0:30.42

677

MT


5. FLEISCHMANN Ondřej

MU Brno

1983

0:30.81

652

MT


6. DURNA Pavel

VUT Brno

1983

0:31.30

621

I. VT


7. DOSTALÍK Jan

MU Brno

1983

0:31.38

617

I. VT


8. KOUTSKÝ Miloš

U HK

1983

0:31.56

606

I. VT


9. MAZURA Pavel

ČZU Praha

1981

0:32.88

536

I. VT


10. – 11. LAHODA Jiří

ČVUT Praha

1984

0:33.09

526

II. VT


10. – 11. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

0:33.09

526

II. VT


12. KUČÁK David

OU Ostrava

1986

0:33.14

524

II. VT


13. POLEDNÍK Zdeněk

UK Praha

1984

0:33.15

523

II. VT


14. ELIÁŠ Ondřej

TU Liberec

1981

0:33.32

515

II. VT


15. AXMAN Mojmír

VUT Brno

1982

0:33.33

515

II. VT


16. MUŽÍČEK Pavel

UK Praha

1984

0:33.34

514

II. VT


17. ŠINÁGL Marek

ČVUT Praha

1986

0:33.42

511

II. VT


18. MILČÁK Peter

MU Brno

1983

0:33.81

493

II. VT


19. KAMARÁD Michal

VFU Brno

1983

0:34.59

460

II. VT


20. VODÁK Petr

MU Brno

1980

0:34.67

457

II. VT


21. KRESTA Josef

VŠB-TU Ostrava

1983

0:35.06

442

II. VT


22. LECHNER Jakub

VŠVSMV Praha

1986

0:35.37

431

II. VT


23. KADLEC Jaroslav

MU Brno

1985

0:35.58

423

II. VT


24. BRAUN Jiří

VUT Brno

1981

0:35.70

419

III. VT


25. HLAVÁČEK Šimon

ČZU Praha

1981

0:35.73

418

III. VT


26. GABZDIL Jakub

ČVUT Praha

1981

0:35.97

409

III. VT


27. ZAORAL Tomáš

UP Olomouc

1984

0:37.33

366

III. VT


28. TRHLÍK Jan

VŠVSMV Praha

1985

0:38.25

341

III. VT


ČARŇANSKÝ Ondřej

VŠE Praha

1981

diskval.

nenastoupil/a


VOCÁSEK

UK Praha

1986

diskval.

nenastoupil/a



17. 50m znak ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:25:44


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. NÝVLTOVÁ Alena

MU Brno

1982

0:29.82

762

MT


2. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

0:31.24

663

MT


3. VYORALOVÁ Lucie

UTB Zlín

1983

0:31.97

619

MT


4. ČERNÁ Gabriela

ČVUT Praha

1985

0:32.95

565

I. VT


5. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

0:33.82

523

I. VT


6. – 7. HORŇÁKOVÁ Linda

ČZU Praha

1986

0:34.52

491

I. VT


6. – 7. PECKOVÁ Alena

U HK

1983

0:34.52

491

I. VT


8. TRHLÍKOVÁ Kateřina

ZČU Plzeň

1985

0:34.54

491

I. VT


9. NOVÁČKOVÁ Eliška

VŠE Praha

1986

0:35.23

462

II. VT


10. BORŮVKOVÁ Věra

UK Praha

1983

0:35.98

434

II. VT


11. PUŽEJOVÁ Tereza

ČZU Praha

1986

0:36.41

419

II. VT


12. DURČÁKOVÁ Eva

UK Praha

1984

0:36.54

414

II. VT


13. ŠVEJDOVÁ Zuzana

U HK

1983

0:36.55

414

II. VT


14. JANOVSKÁ Lucie

U HK

1985

0:37.58

381

II. VT


15. TUČKOVÁ Dagmar

UK Praha

1986

0:37.83

373

III. VT


16. PECKOVÁ Erika

U HK

1984

0:42.22

269

III. VT


VAŠALOVSKÁ Petra

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a


KUBÍKOVÁ Lucie

UK Praha

1986

diskval.

nenastoupil/a


TOMEČKOVÁ Nina

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a


18. 50m znak muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:33:37


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VERNER Martin

MU Brno

1980

0:26.63

708

MT


2. FUČÍK Tomáš

VŠEM Ústí n/L

1985

0:26.65

706

MT


3. OHAREK Zdeňek

MU Brno

1984

0:26.68

704

MT


4. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:27.89

616

MT


5. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:28.09

603

MT


6. DURNA Pavel

VUT Brno

1983

0:28.43

582

I. VT


7. FLEISCHMANN Ondřej

MU Brno

1983

0:28.57

573

I. VT


8. VEVERKA Jakub

ČVUT Praha

1985

0:28.69

566

I. VT


9. IMRICHOVSKÝ Michal

ZČU Plzeň

1983

0:28.77

561

I. VT


10. KRČMÁŘ Jan

MU Brno

1983

0:28.97

550

I. VT


11. PAPEŽ Radek

VUT Brno

1983

0:29.31

531

I. VT


12. PRÁŠEK Michal

Upa Pardubice

1983

0:29.41

525

I. VT


13. KLEMPÍŘ Filip

U HK

1985

0:30.61

466

II. VT


14. MAJER Tomáš

UK Praha

1985

0:30.75

460

II. VT


15. KUSÝ Vladimír

VUT Brno

1982

0:30.87

454

II. VT


16. ZAVADIL Lukáš

JU ČB

1983

0:31.31

435

II. VT


17. KANTOR Milan

MU Brno

1983

0:31.47

429

II. VT


18. ŠINÁGL Marek

ČVUT Praha

1986

0:32.42

392

II. VT


19. TESAŘ Jan

ČZU Praha

1983

0:32.44

391

II. VT


20. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

0:32.89

376

III. VT


DVORSKÝ Jan

UO

1986

diskval.

nenastoupil/a


VALENTA Lukáš

UK Praha

1985

diskval.

nenastoupil/a


CHOUTKA Petr

VUT Brno

1983

diskval.

nenastoupil/a


MASCHEK Jozsef

ČVUT Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a


DVOŘÁK David

UK Praha

1984

diskval.

nenastoupil/a



19. 100m motýlek ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:39:16


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

1:05.60

661

MT


2. PELEŠKOVÁ Veronika

ZČU Plzeň

1984

1:05.99

650

MT


3. LEFNEROVÁ Hana

U HK

1985

1:06.31

640

MT


4. RYBÁŘOVÁ Silvie

MU Brno

1985

1:06.74

628

MT


5. PECHANOVÁ Jana

MU Brno

1981

1:09.33

560

I. VT


6. FRÝZOVÁ Linda

VŠE Praha

1986

1:10.43

534

I. VT


7. KRÁLOVÁ Zuzana

UK Praha

1985

1:11.82

504

I. VT


8. MAJEROVÁ Dagmar

UK Praha

1980

1:11.84

503

I. VT


9. SVOBODOVÁ Eliška

MU Brno

1985

1:14.30

455

II. VT


10. NOVÁČKOVÁ Eliška

VŠE Praha

1986

1:15.24

438

II. VT


11. PROCHÁZKOVÁ Tereza

VFU Brno

1986

1:16.89

411

II. VT


12. HELEŠICOVÁ Hana

ČZU Praha

1986

1:17.79

397

II. VT


13. ŽIŽLAVSKÁ Monika

MU Brno

1983

1:23.48

321

III. VT


VAŠALOVSKÁ Petra

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a



20. 100m motýlek muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:42:12


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:56.68

709

MT


2. HARNOL Lukáš

VŠEM Ústí n/L

1984

0:56.82

704

MT


3. OHAREK Zdeňek

MU Brno

1984

0:56.95

699

MT


4. MAJER Tomáš

UK Praha

1985

0:58.65

640

MT


5. KRATOCHVÍL Přemysl

UK Praha

1985

1:00.10

595

I. VT


6. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

1:00.20

592

I. VT


7. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

1:03.29

509

II. VT


8. SEJKORA Jan

U HK

1985

1:03.98

493

II. VT


9. ANTONÍN Vít

UK Praha

1985

1:04.79

475

II. VT


10. HOLUB Jan

Upa Pardubice

1982

1:05.94

450

II. VT


11. ŠTEKER Karel

UTB Zlín

1981

1:10.06

375

III. VT


RACZ Andrej

VŠE Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a


VRBA Jan

JU ČB

1984

diskval.

nenastoupil/a



21. 100m polohový závod ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 11:54:25


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. CHOCOVÁ Petra

VŠEM Ústí n/L

1986

1:06.88

729

MT


2. STONOVÁ Tamara

OU Ostrava

1984

1:07.98

694

MT


3. VYORALOVÁ Lucie

UTB Zlín

1983

1:08.86

668

MT


4. NÝVLTOVÁ Alena

MU Brno

1982

1:09.37

654

MT


5. PELEŠKOVÁ Veronika

ZČU Plzeň

1984

1:09.42

652

MT


6. ROŠTÍNSKÁ Eva

VŠE Praha

1986

1:09.56

648

MT


7. RYBÁŘOVÁ Silvie

MU Brno

1985

1:10.29

628

MT


8. PECHANOVÁ Jana

MU Brno

1981

1:10.77

616

MT


9. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

1:10.78

615

MT


10. FARSKÁ Pavla

UP Olomouc

1983

1:13.56

548

I. VT


11. PROCHÁZKOVÁ Tereza

VFU Brno

1986

1:13.85

542

I. VT


12. ČERNÁ Gabriela

ČVUT Praha

1985

1:14.34

531

I. VT


13. KRÁSOVÁ Petra

UK Praha

1980

1:14.57

526

I. VT


14. TURICKÁ Veronika

OU Ostrava

1983

1:14.90

519

I. VT


15. ZELENKOVÁ Iva

UTB Zlín

1983

1:14.96

518

I. VT


16. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

1:15.16

514

I. VT


17. HORŇÁKOVÁ Linda

ČZU Praha

1986

1:15.93

498

I. VT


18. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

1:16.28

492

II. VT


19. VAŇKOVÁ Klára

UP Olomouc

1985

1:16.34

490

II. VT


20. GALOVÁ Romana

UK Praha

1982

1:16.37

490

II. VT


21. SCHAFEROVÁ Kristina

VUT Brno

1983

1:16.75

483

II. VT


22. LEFNEROVÁ Hana

U HK

1985

1:16.81

481

II. VT


23. TRHLÍKOVÁ Kateřina

ZČU Plzeň

1985

1:17.23

474

II. VT


24. SKŘIVÁNKOVÁ Petra

ČZU Praha

1982

1:17.30

472

II. VT


25. FAKTOROVÁ Kristýna

JU ČB

1984

1:18.09

458

II. VT


26. MÁČALOVÁ Pavla

VŠE Praha

1984

1:19.20

439

II. VT


27. ZÁMYSLICKÁ Zuzana

UK Praha

1984

1:19.47

435

II. VT


28. FAKTOROVÁ Veronika

JU ČB

1984

1:20.56

417

II. VT


29. TUČKOVÁ Dagmar

UK Praha

1986

1:20.87

413

II. VT


30. VRABCOVÁ Monika

U HK

1983

1:21.13

409

II. VT


31. MASOPUSTOVÁ Jitka

TU Liberec

1985

1:23.01

381

III. VT


32. PECKOVÁ Erika

U HK

1984

1:23.11

380

III. VT


33. KOTNOUROVÁ Kateřina

ČVUT Praha

1985

1:24.99

355

III. VT


34. MAŇOVSKÁ Kateřina

ČVUT Praha

1986

1:25.04

355

III. VT


35. PANÁČKOVÁ Michaela

U HK

1984

1:25.48

349

III. VT


36. BARTOŇOVÁ Jana

ČVUT Praha

1985

1:26.72

335

III. VT


37. PIŠTĚKOVÁ Jana

UK Praha

1983

1:34.09

262

VTŽ


VAŠALOVSKÁ Petra

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

ZÍKOVÁ Andrea

JU ČB

1986

diskval.

chybná obrátka

CHOMOUTSKÁ Jana

VUT Brno

1981

diskval.

nenastoupil/a

TOMEČKOVÁ Nina

VUT Brno

1986

diskval.

nenastoupil/a

MASTNÁ Tereza

ČVUT Praha

1985

diskval.

nenastoupil/a

22. 100m polohový závod muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 12:07:38


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. FUČÍK Tomáš

VŠEM Ústí n/L

1985

0:57.25

807

MT


2. KRESTA Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:58.37

762

MT


3. DAVÍDEK Patrik

ZČU Plzeň

1985

1:00.26

692

MT


4. VAISOCHER Daniel

VŠEM Ústí n/L

1983

1:01.61

648

MT


5. DURNA Pavel

VUT Brno

1983

1:02.28

627

MT


6. MAJER Tomáš

UK Praha

1985

1:02.54

619

I. VT


7. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

1:02.74

613

I. VT


8. HORÁČEK Jakub

MU Brno

1984

1:03.22

600

I. VT


9. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

1:03.38

595

I. VT


10. RACZ Andrej

VŠE Praha

1983

1:03.45

593

I. VT


11. IMRICHOVSKÝ Michal

ZČU Plzeň

1983

1:03.97

579

I. VT


12. DOSTALÍK Jan

MU Brno

1983

1:04.04

577

I. VT


13. PAPEŽ Radek

VUT Brno

1983

1:04.14

574

I. VT


14. PRÁŠEK Michal

Upa Pardubice

1983

1:04.44

566

I. VT


15. BURIAN Michal

MU Brno

1981

1:05.72

534

I. VT


16. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

1:06.25

521

I. VT


17. ZAVADIL Lukáš

JU ČB

1983

1:06.59

513

I. VT


18. – 19. LAHODA Jiří

ČVUT Praha

1984

1:06.62

512

I. VT


18. – 19. KLEMPÍŘ Filip

U HK

1985

1:06.62

512

I. VT


20. BEZOUŠKA Jiří

U HK

1985

1:06.88

506

II. VT


21. ŠTĚPÁNEK Martin

UK Praha

1983

1:07.89

484

II. VT


22. KŘIVAN David

MU Brno

1984

1:08.22

477

II. VT


23. KAMARÁD Michal

VFU Brno

1983

1:08.63

469

II. VT


24. GRYGEREK Jan

VŠB-TU Ostrava

1985

1:10.55

431

II. VT


25. VODÁK Petr

MU Brno

1980

1:10.97

424

II. VT


26. KADLEC Jaroslav

MU Brno

1985

1:11.22

419

II. VT


27. TOMAN Petr

VFU Brno

1984

1:11.98

406

II. VT


28. BACHÁR Lukáš

VUT Brno

1983

1:12.14

404

II. VT


29. JANOUŠEK Petr

ČVUT Praha

1984

1:13.03

389

III. VT


30. HLAVÁČEK Šimon

ČZU Praha

1981

1:13.26

385

III. VT


31. KALUŽA Tomáš

VŠB-TU Ostrava

1985

1:14.65

364

III. VT


32. PROKOP Filip

VUT Brno

1985

1:15.17

357

III. VT


33. BLECHA Libor

JU ČB

1986

1:16.56

338

III. VT


34. BERGMAN Jan

U HK

1983

1:25.06

246

VTŽ


SEJKORA Jan

U HK

1985

diskval.

nenastoupil/a

KUČERA Jan

VUT Brno

1981

diskval.

nenastoupil/a

DVORSKÝ Jan

UO

1986

diskval.

nenastoupil/a

TAKÁČ Rastislav

VFU Brno

1984

diskval.

nenastoupil/a






23. 4x50m polohová štafeta ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 13:03:33


1. MU Brno

NÝVLTOVÁ Alena

0:30.08


SKLENÁŘOVÁ Markéta

1:05.29 (0:35.21)


RYBÁŘOVÁ Silvie

1:37.41 (0:32.12)


PECHANOVÁ Jana

2:07.63 (0:30.22)




2. UK Praha A

GÁLOVÁ Katarína

0:32.49


VOŘÍŠKOVÁ Martina

1:11.10 (0:38.61)


PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

1:42.52 (0:31.42)


NOVÁKOVÁ Martina

2:11.54 (0:29.02)




3. UP Olomouc

VAŇKOVÁ Klára

0:37.71


HORÁKOVÁ Jana

1:11.57 (0:33.86)


FARSKÁ Pavla

1:43.50 (0:31.93)


KYŇEROVÁ Eva

2:12.31 (0:28.81)




4. VŠE Praha A

NOVÁČKOVÁ Eliška

0:34.91


ROŠTÍNSKÁ Eva

1:11.24 (0:36.33)


FRÝZOVÁ Linda

1:43.08 (0:31.84)


KOČIŠÍKOVÁ Lenka

2:12.86 (0:29.78)




5. UK Praha B

BORŮVKOVÁ Věra

0:36.23


GALOVÁ Romana

1:13.71 (0:37.48)


MAJEROVÁ Dagmar

1:45.09 (0:31.38)


ZÁMYSLICKÁ Zuzana

2:15.72 (0:30.63)




6. ČZU Praha

SKŘIVÁNKOVÁ Petra


HORŇÁKOVÁ Linda

(—)


HELEŠICOVÁ Hana

1:50.56 (1:50.56)


PUŽEJOVÁ Tereza

2:20.99 (0:30.43)




7. U HK

ŠVEJDOVÁ Zuzana

0:36.53


VRABCOVÁ Monika

1:18.63 (0:42.10)


JANOVSKÁ Lucie

1:53.74 (0:35.11)


LEFNEROVÁ Hana

2:22.48 (0:28.74)




8. VŠE Praha B

MÁČALOVÁ Pavla

0:36.84


BUREŠOVÁ Barbora

1:17.74 (0:40.90)


PLÁŠKOVÁ Pavla

1:53.03 (0:35.29)


MALINOVÁ Lucie

2:28.32 (0:35.29)




9. UK Praha C

KUBÍKOVÁ Lucie

0:33.63


KRÁLÍKOVÁ Jana

1:15.02 (0:41.39)


PIŠTĚKOVÁ Jana

1:55.76 (0:40.74)


LIŠKOVÁ Karolína

2:28.76 (0:33.00)




24. 4x50m polohová štafeta muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 13:13:25


1. MU Brno A

VERNER Martin

0:26.98


HORÁČEK Jakub

0:57.76 (0:30.78)


OHAREK Zdeňek

1:23.36 (0:25.60)


FLEISCHMANN Ondřej

1:46.87 (0:23.51)




2. UK Praha A

MITRENGA Peter

0:28.56


POKORNÝ Petr

0:59.91 (0:31.35)


DUB Jiří

1:25.89 (0:25.98)


LAKOMÝ Tomáš

1:50.11 (0:24.22)




3. MU Brno B

KANTOR Milan


DOSTALÍK Jan

1:01.23 (1:01.23)


KRČMÁŘ Jan

1:28.26 (0:27.03)


TOMANEC Filip

1:52.85 (0:24.59)




4. U HK

KLEMPÍŘ Filip

0:29.61


KOUTSKÝ Miloš

1:00.42 (0:30.81)


SEJKORA Jan

1:28.42 (0:28.00)


BEZOUŠKA Jiří

1:53.58 (0:25.16)




5. VUT Brno

PAPEŽ Radek

0:29.34


AXMAN Mojmír

1:02.65 (0:33.31)


DURNA Pavel

(154:26:50.31)


KUSÝ Vladimír

1:56.21 (1:56.21)




6. ČZU Praha

MOKRÁČEK Jindřich

0:30.33


MAZURA Pavel

1:02.54 (0:32.21)


MAUR Petr

1:31.00 (0:28.46)


SLAMIAK Petr

1:56.76 (0:25.76)




7. UK Praha B

MAJER Tomáš

0:29.83


ŠTĚPÁNEK Martin

1:05.91 (0:36.08)


KRATOCHVÍL Přemysl

1:32.87 (0:26.96)


LEHOCKÝ Tomáš

1:56.81 (0:23.94)




8. VŠB-TU Ostrava

KRESTA Martin

0:32.69


GRYGEREK Jan

1:01.93 (0:29.24)


KOVÁČ Petr

1:30.44 (0:28.51)


KALUŽA Tomáš

1:56.87 (0:26.43)




9. ČVUT Praha

VEVERKA Jakub

0:28.83


ŠINÁGL Marek

1:02.25 (0:33.42)


BLÁHA Aleš

1:32.02 (0:29.77)


JANOUŠEK Petr

2:00.55 (0:28.53)




10. MU Brno C

KŘESÁLEK Tomáš

0:32.12


MILČÁK Peter

1:05.07 (0:32.95)


KADLEC Jaroslav

1:36.01 (0:30.94)


KŘIVAN David

2:02.67 (0:26.66)




11. VŠE Praha

RACZ Andrej


LIPKA Vlado

1:09.85 (1:09.85)


MURKO Ivan

1:39.98 (0:30.13)


KRÁL Roman

2:05.05 (0:25.07)




12. UK Praha C

KUNST Tomáš

0:37.14


POLEDNÍK Zdeněk

1:11.19 (0:34.05)


VÍT Antonín

1:40.49 (0:29.30)


DVOŘÁK David

2:06.07 (0:25.58)






 
© VK 2004/2005.