Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





VÝSLEDKY

výsledky ploutvové plavání čah2006 brno


1. 50m PP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 15:22:54


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. HOSTINSKÁ Petra

VŠB-TU Ostrava

1982

0:22.98

1166

MT


2. PROKŠOVÁ Barbora

UK Praha

1985

0:23.72

1061

MT


3. SLOVENČÍKOVÁ Jarmila

UP Olomouc

1982

0:24.54

958

MT


4. LANGOVÁ Libuše

ČZU Praha

1985

0:24.68

942

MT


5. CHADIMOVÁ Marcela

JČU ČB

1986

0:25.06

899

MT


6. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

0:25.29

875

MT


7. PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

UK Praha

1983

0:25.36

868

MT


8. DURČÁKOVÁ Eva

UK Praha

1984

0:25.40

864

MT


9. MIKULÍNOVÁ Barbora

UP Olomouc

1984

0:25.50

854

MT


10. NAJMANOVÁ Hana

UP Olomouc

1985

0:25.70

834

MT


11. MAZUROVÁ Kateřina

UP Olomouc

1985

0:25.83

821

MT


12. KRÁLÍKOVÁ Jana

UK Praha

1986

0:26.11

795

MT


13. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

0:26.59

753

MT


14. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

0:27.43

686

MT


15. ZÁMYSLICKÁ Zuzana

UK Praha

1984

0:27.53

678

MT


16. BLAŠTÍKOVÁ Kateřina

UP Olomouc

1982

0:27.63

671

MT


17. KRATOCHVÍLOVÁ Hana

JČU ČB

1981

0:27.76

662

MT


18. ŠTAMBERKOVÁ Alena

UK Praha

1986

0:27.83

657

MT


19. BORŮVKOVÁ Věra

UK Praha

1983

0:27.97

647

MT


20. JEZBEROVÁ Jitka

JČU ČB

1978

0:28.95

583

I. VT


21. REZKOVÁ Lenka

UK Praha

1985

0:30.88

481

II. VT



2. 100m RP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 15:32:23


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. SKRUŽNÝ Jan

VŠE Praha

1981

0:39.66

1642

MT


2. HAJNÝ Jakub

U HK

1985

0:43.05

1284

MT


3. TOMÁŠEK Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:45.03

1122

MT


4. ČITEK Martin

ZČU Plzeň

1986

0:46.07

1048

MT


5. GLOS Jan

UP Olomouc

1985

0:46.55

1016

MT


6. DOSTÁL Jiří

ČVUT Praha

1984

0:51.08

769

MT



3. 400m PP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 15:49:27


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. HOSTINSKÁ Petra

VŠB-TU Ostrava

1982

3:42.32

1278

MT


100 m: 0:51.44 200 m: 1:53.88 (1:02.44)

2. JIRSOVÁ Dagmar

JČU ČB

1985

4:01.59

996

MT


100 m: 0:56.03 200 m: 1:57.33 (1:01.30)

3. SLOVENČÍKOVÁ Jarmila

UP Olomouc

1982

4:25.09

754

MT


100 m: 1:01.02 200 m: 2:08.53 (1:07.51)

4. MIKULÍNOVÁ Barbora

UP Olomouc

1984

4:28.59

725

MT


100 m: 1:00.49 200 m: 2:07.84 (1:07.35)

4. 50m PP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 16:06:25


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. SKRUŽNÝ Jan

VŠE Praha

1981

0:18.60

1498

MT


2. BARAN Tomáš

UK Praha

0:19.13

1376

MT


3. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:19.86

1230

MT


4. HAJNÝ Jakub

U HK

1985

0:20.04

1197

MT


5. GLOS Jan

UP Olomouc

1985

0:20.06

1194

MT


6. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:20.11

1185

MT


7. VESELÝ Martin

ČVUT Praha

1984

0:20.21

1167

MT


8. ŠVEJDA Ondřej

UP Olomouc

1985

0:20.40

1135

MT


9. ŠVEJDA Jakub

VUT Brno

1982

0:20.63

1098

MT


10. OHAREK Zdeněk

MU Brno

1984

0:21.08

1029

MT


11. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:21.39

985

MT


12. LEHOCKÝ Jan

UK Praha

1982

0:21.92

915

MT


13. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

0:22.15

887

MT


14. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

0:22.60

835

MT


15. DOSTÁL Jiří

ČVUT Praha

1984

0:22.87

806

MT


16. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

0:22.88

805

MT


17. HOGEL Petr

UP Olomouc

1984

0:23.96

701

MT


18. PALEČEK Jakub

UK Praha

1985

0:25.20

602

I. VT


19. KUNC Tomáš

UK Praha

1979

0:26.52

517

II. VT


20. ŠTĚPÁNEK Martin

UK Praha

1983

0:27.15

482

II. VT



5. 100m RP ženy


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. PROKŠOVÁ Barbora

UK Praha

1985

0:52.23

1033

MT


2. LANGOVÁ Libuše

ČZU Praha

1985

0:53.28

973

MT


3. SLOVENČÍKOVÁ Jarmila

UP Olomouc

1982

0:55.80

847

MT



6. 400m PP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 16:35:58


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. VESELÝ Martin

ČVUT Praha

1984

3:31.79

1108

MT


100 m: 0:50.76 200 m: 1:45.51 (0:54.75)

2. ŠVEJDA Ondřej

UP Olomouc

1985

3:32.07

1103

MT


100 m: 0:50.72 200 m: 1:45.62 (0:54.90)

3. BURKERT Ondřej

UK Praha

1984

3:54.41

817

MT


100 m: 0:52.86 200 m: 1:53.26 (1:00.40)


7. 200m PP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 17:08:47


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

100 m

Výsl. čas

Body

VT


1. BARAN Tomáš

UK Praha

0:48.66

1:37.85

1176

MT


2. ŠVEJDA Ondřej

UP Olomouc

1985

0:48.25

1:39.23

1128

MT


3. VESELÝ Martin

ČVUT Praha

1984

0:49.69

1:40.91

1072

MT


4. BURKERT Ondřej

UK Praha

1984

0:49.52

1:43.44

995

MT


5. ČITEK Martin

ZČU Plzeň

1986

0:51.23

1:46.26

918

MT




8. 50m RP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 17:14:06


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. PROKŠOVÁ Barbora

UK Praha

1985

0:22.73

1205

MT


2. CHADIMOVÁ Marcela

JČU ČB

1986

0:24.90

917

MT


3. DURČÁKOVÁ Eva

UK Praha

1984

0:25.09

896

MT


4. SLOVENČÍKOVÁ Jarmila

UP Olomouc

1982

0:25.11

894

MT


5. MAZUROVÁ Kateřina

UP Olomouc

1985

0:25.19

886

MT


6. PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

UK Praha

1983

0:25.28

876

MT


7. NAJMANOVÁ Hana

UP Olomouc

1985

0:25.53

851

MT


8. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

0:26.73

741

MT


9. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

0:26.92

726

MT


10. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

0:28.18

633

MT


11. BLAŠTÍKOVÁ Kateřina

UP Olomouc

1982

0:28.63

603

I. VT



9. 50m RP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 17:21:36


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. SKRUŽNÝ Jan

VŠE Praha

1981

0:17.43

1820

MT


2. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:18.53

1515

MT


3. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:18.96

1414

MT


4. HAJNÝ Jakub

U HK

1985

0:18.97

1412

MT


5. GLOS Jan

UP Olomouc

1985

0:19.59

1282

MT


6. ŠVEJDA Jakub

VUT Brno

1982

0:19.66

1268

MT


7. OHAREK Zdeněk

MU Brno

1984

0:20.67

1091

MT


8. DOSTÁL Jiří

ČVUT Praha

1984

0:21.74

938

MT


9. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

0:23.62

731

MT


10. LEHOCKÝ Jan

UK Praha

1982

0:24.49

656

MT


11. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:26.12

541

I. VT


12. KUNC Tomáš

UK Praha

1979

0:27.24

477

II. VT


13. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

0:27.63

457

II. VT


14. PALEČEK Jakub

UK Praha

1985

0:27.69

454

II. VT



10. 200m PP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 17:34:52


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

100 m

Výsl. čas

Body

VT


1. HOSTINSKÁ Petra

VŠB-TU Ostrava

1982

0:51.03

1:46.30

1267

MT


2. JIRSOVÁ Dagmar

JČU ČB

1985

0:55.92

1:55.96

976

MT


3. FRYČÁKOVÁ Kateřina

MU Brno

0:58.43

2:04.18

795

MT


MIKULÍNOVÁ Barbora

UP Olomouc

1984

diskval.

nenastoupil/a


11. 100m PP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 17:52:08


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. HOSTINSKÁ Petra

VŠB-TU Ostrava

1982

0:50.79

1123

MT


2. PROKŠOVÁ Barbora

UK Praha

1985

0:53.05

986

MT


3. JIRSOVÁ Dagmar

JČU ČB

1985

0:53.11

983

MT


4. MIKULÍNOVÁ Barbora

UP Olomouc

1984

0:54.12

929

MT


5. CHADIMOVÁ Marcela

JČU ČB

1986

0:54.69

900

MT


6. LANGOVÁ Libuše

ČZU Praha

1985

0:54.88

891

MT


7. MAZUROVÁ Kateřina

UP Olomouc

1985

0:55.95

840

MT


8. GÁLOVÁ Katarína

UK Praha

1985

0:55.98

839

MT


9. NAJMANOVÁ Hana

UP Olomouc

1985

0:56.26

827

MT


10. VOŘÍŠKOVÁ Martina

UK Praha

1982

0:56.57

813

MT


11. FRYČÁKOVÁ Kateřina

MU Brno

0:56.77

805

MT


12. NOVÁKOVÁ Martina

UK Praha

1985

0:58.39

739

MT


13. KRÁLÍKOVÁ Jana

UK Praha

1986

0:59.57

696

MT


14. BORŮVKOVÁ Věra

UK Praha

1983

1:00.01

681

MT


15. ŠTAMBERKOVÁ Alena

UK Praha

1986

1:01.61

629

I. VT


16. KRATOCHVÍLOVÁ Hana

JČU ČB

1981

1:02.01

617

I. VT


17. JEZBEROVÁ Jitka

JČU ČB

1978

1:04.71

543

I. VT


PŘÍVOZNÍKOVÁ Petra

UK Praha

1983

diskval.

nenastoupil/a

BLAŠTÍKOVÁ Kateřina

UP Olomouc

1982

diskval.

nenastoupil/a


12. 100m PP muži

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 18:19:07


Příjmení a jméno

Oddíl

Roč.

Výsl. čas

Body

VT


1. BARAN Tomáš

UK Praha

0:43.04

2473

MT


2. BURKERT Ondřej

UK Praha

1984

0:44.52

2234

MT


3. VESELÝ Martin

ČVUT Praha

1984

0:44.96

2169

MT


4. TOMÁŠEK Martin

VŠB-TU Ostrava

1985

0:45.22

2132

MT


5. DUB Jiří

UK Praha

1980

0:45.50

2093

MT


6. ŠVEJDA Ondřej

UP Olomouc

1985

0:45.69

2067

MT


7. ČITEK Martin

ZČU Plzeň

1986

0:45.73

2061

MT


8. ŠVEJDA Jakub

VUT Brno

1982

0:46.52

1958

MT


9. MITRENGA Peter

UK Praha

1984

0:46.94

1906

MT


10. LAKOMÝ Tomáš

UK Praha

1984

0:47.38

1853

MT


11. GLOS Jan

UP Olomouc

1985

0:48.42

1737

MT


12. KŘESÁLEK Tomáš

MU Brno

1984

0:49.07

1668

MT


13. POKORNÝ Petr

UK Praha

1983

0:49.98

1579

MT


14. HOGEL Petr

UP Olomouc

1984

0:52.93

1329

MT


15. SEKANINA Zbyněk

UP Olomouc

1985

0:57.85

1018

MT


16. PALEČEK Jakub

UK Praha

1985

0:58.39

990

MT



13. 4x50m PP ženy

Čas uzavření výsledků: 4.5.2006 18:20:25


1. UP Olomouc

SLOVENČÍKOVÁ Jarmila

0:25.09


MIKULÍNOVÁ Barbora

0:50.99 (0:25.90)


NAJMANOVÁ Hana

1:16.11 (0:25.12)


MAZUROVÁ Kateřina

1:40.90 (0:24.79)




2. JČU ČB

CHADIMOVÁ Marcela

0:24.89


JEZBEROVÁ Jitka

0:52.18 (0:27.29)


KRATOCHVÍLOVÁ Hana

1:19.50 (0:27.32)


JIRSOVÁ Dagmar

1:43.04 (0:23.54)




3. UK Praha B

GÁLOVÁ Katarína

0:25.65


VOŘÍŠKOVÁ Martina

0:51.58 (0:25.93)


DURČÁKOVÁ Eva

1:16.50 (0:24.92)


NOVÁKOVÁ Martina

1:43.40 (0:26.90)




4. UK Praha A

KRÁLÍKOVÁ Jana

0:54.50


BORŮVKOVÁ Věra

0:54.50 (—)


ŠTAMBERKOVÁ Alena

1:21.87 (0:27.37)


PROKŠOVÁ Barbora

1:45.20 (0:23.33)





14. 4x50m PP muži


1. UK Praha A

DUB Jiří

0:20.74


MITRENGA Peter

0:41.45 (0:20.71)


LEHOCKÝ Jan

1:03.03 (0:21.58)


LAKOMÝ Tomáš

1:23.49 (0:20.46)




2. UK Praha B

POKORNÝ Petr

0:22.48


ŠTĚPÁNEK Martin

0:45.68 (0:23.20)


BURKERT Ondřej

1:05.34 (0:19.66)


BARAN Tomáš

1:24.77 (0:19.43)




3. Pardubice MIMO SOUTĚŽ

CIMBUREK Josef

0:20.27


HOLUB Václav

0:41.65 (0:21.38)


PAVELKA Marek

1:03.39 (0:21.74)


BUDINA Josef

1:24.80 (0:21.41)




4. UP Olomouc

GLOS Jan

0:21.24


SEKANINA Zbyněk

0:44.33 (0:23.09)


HOGEL Petr

1:09.69 (0:25.36)


ŠVEJDA Ondřej

1:29.14 (0:19.45)






 
© VK 2004/2005.