Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





výsledky šipky čah2006 brno

Muži




















1. Brejcha Jiří muž sportovec ZČU Plzeň




2. Hanzelín Martin muž sportovec ZČU Plzeň




3. Beneš Miroslav muž sportovec VŠB-TU Ostrava




4. Fritz Karel muž sportovec VŠB-TU Ostrava




5. - 6. Bernard Jan muž sportovec MU




5. - 6. Pospíšil Jan muž sportovec MU




7. - 8. Nesvadba Jan muž sportovec VŠB-TU Ostrava




7. - 8. Pavlík Petr muž sportovec VUT v Brně




9. - 12. Rafaj Michal muž sportovec VŠB-TU Ostrava




9. - 12. Jílek Petr muž sportovec ZČU Plzeň




9. - 12. Dvořák Lukáš muž sportovec VŠB-TU Ostrava




9. - 12. Zapletal Michal muž sportovec VUT v Brně




13.-15. Jarošek Michal muž sportovec MU




13.-15. Duchoslav Štěpán muž sportovec VŠB-TU Ostrava




13.-15. Vendolský Ondřej muž sportovec VUT v Brně




16. - 22. Vybihal Martin muž sportovec MU




16. - 22. Rosůlek Slávek muž sportovec VŠB-TU Ostrava




16. - 22. Frejvald Daniel muž sportovec MU




16. - 22. Navrátil Radek muž sportovec VŠB-TU Ostrava




16. - 22. Horák Miroslav muž sportovec MU




16. - 22. Pařík Jindřich muž sportovec MU




16. - 22. Oškera Michal muž sportovec MU















Ženy




















1. Staníková Edita žena sportovec VŠB-TU Ostrava




2. Bartošová Stanislava žena sportovec VŠB-TU Ostrava




3. Stulíková Lenka žena sportovec MU




4. Schindlerová Marcela žena sportovec VUT v Brně




5. - 6. Koštová Martina žena sportovec ZČU Plzeň




5. - 6. Snášelová Dana žena sportovec UTB Zlín




7. - 8. Koppeová Erika žena sportovec VŠB-TU Ostrava




7. - 8. Procházková Veronika žena sportovec MU




9. - 10. Loukotová Veronika žena sportovec ZČU Plzeň




9. - 10. Poláčková Zuzana žena sportovec VŠB-TU Ostrava















Muži dvojice


















1. Hanzelín Martin muž sportovec ZČU Plzeň Brejcha Jiří muž sportovec ZČU Plzeň
2. Bernard Jan muž sportovec MU Pospíšil Jan muž sportovec MU
3. Beneš Miroslav muž sportovec VŠB-TU Ostrava Rafaj Michal muž sportovec VŠB-TU Ostrava
4. Fritz Karel muž sportovec VŠB-TU Ostrava Nesvadba Jan muž sportovec VŠB-TU Ostrava
5. Zapletal Michal muž sportovec VUT v Brně Pavlík Petr muž sportovec VUT v Brně
6. Rosůlek Slávek muž sportovec VŠB-TU Ostrava Dvořák Lukáš muž sportovec VŠB-TU Ostrava
7. Duchoslav Štěpán muž sportovec VŠB-TU Ostrava Navrátil Radek muž sportovec VŠB-TU Ostrava











Ženy dvojice

















1. Vojtková Blanka žena sportovec VUT v Brně Schindlerová Marcela žena sportovec VUT v Brně
2. Staníková Edita žena sportovec VŠB-TU Ostrava Bartošová Stanislava žena sportovec VŠB-TU Ostrava
3. Loukotová Veronika žena sportovec ZČU Plzeň Koštová Martina žena sportovec ZČU Plzeň
4. Koppeová Erika žena sportovec VŠB-TU Ostrava Poláčková Zuzana žena sportovec VŠB-TU Ostrava











Smíšené dvojice


















1. Schindlerová Marcela žena sportovec VUT v Brně Hanzelín Martin muž sportovec ZČU Plzeň
2. Snášelová Dana žena sportovec UTB Zlín Bernard Jan muž sportovec MU
3. Koštová Martina žena sportovec ZČU Plzeň Brejcha Jiří muž sportovec ZČU Plzeň
4. Staníková Edita žena sportovec VŠB-TU Ostrava Beneš Miroslav muž sportovec VŠB-TU Ostrava
5. - 8. Koppeová Erika žena sportovec VŠB-TU Ostrava Rafaj Michal muž sportovec VŠB-TU Ostrava
5. - 8. Poláčková Zuzana žena sportovec VŠB-TU Ostrava Nesvadba Jan muž sportovec VŠB-TU Ostrava
5. - 8. Bartošová Stanislava žena sportovec VŠB-TU Ostrava Fritz Karel muž sportovec VŠB-TU Ostrava
5. - 8. Loukotová Veronika žena sportovec ZČU Plzeň Jílek Petr muž sportovec ZČU Plzeň

 
© VK 2004/2005.