Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





výsledky stolní tenis čah2006

Pořadí ŽENY dvouhra :
1.Šípková NelaVUT v Brně
2.Gregorová JanaSU Opava
3.-4.Mauserová JanaUP Olomouc
3.-4.Kubišová IvaVŠB-TU Ostrava
5.-8.Kovářová MonikaMU
5.-8.Ivanová LindaMZLU Brno
5.-8.Pinnerová EliškaVUT v Brně
5.-8.Vítková HanaUJEP Ústí nad Labem
9.-12.Hojková TerezaVŠE Praha
9.-12.Klausová LucieVŠE Praha
9.-12.Jiráňová AlenaU HK Hradec Králové
9.-12.Adamcová MartinaTU Liberec

Pořadí ŽENY čtyřhra :
1.Kubišová, KmětíkováVŠB-TU Ostrava
2.Šípková, PinnerováVUT v Brně
3.-4.Málková, KovářováMU
3.-4.Hojková, KlausováVŠE Praha
5.-8.Pokorná, IvanováMZLU Brno
5.-8.Adamcová, VichnarováTU Liberec

Pořadí MUŽI dvouhra :
1.Frydrych VáclavVŠB-TU Ostrava
2.Komenda KarelČZU Praha
3.-4.Seibot PetrVŠB-TU Ostrava
3.-4.Husník PetrVŠB-TU Ostrava
5.-8.Žoldoš PetrVUT v Brně
5.-8.Palkovský DavidVŠB-TU Ostrava
5.-8.Sviták JakubVŠB-TU Ostrava
5.-8.Ublanič DavidVŠB-TU Ostrava
9.-16.Kirchman OndřejZČU Plzeň
9.-16.Bufka FilipZČU Plzeň
9.-16.Koleček MartinUTB Zlín
9.-16.Pajurek ZdeněkVUT v Brně
9.-16.Svoboda LiborVUT v Brně
9.-16.Dočkal TomášVŠB-TU Ostrava
9.-16.Galatík PavelVŠB-TU Ostrava
9.-16.Vlček PavelVŠB-TU Ostrava

Pořadí MUŽI čtyřhra :
1.Frydrych, HusníkVŠB-TU Ostrava
2.Palkovský, SeibotVŠB-TU Ostrava
3.-4.Svoboda, LučkoVUT v Brně
3.-4.Sviták, UblaničVŠB-TU Ostrava
5.-8.Borůvka, BorůvkaTU Liberec
5.-8.Protiva, ŠilhánTU Liberec
5.-8.Šopian, PozníkU HK Hradec Hrálové
5.-8.Kirchman, BufkaZČU Plzeň
9.-16.Pajurek, JakubecVUT v Brně
9.-16.Ertl, ZemanVUT v Brně
9.-16.Frejvald, BudáčMU
9.-16.Traspe, TraspeTU Liberec
9.-16.Šubčík, ObrdlíkUPa Pardubice
9.-16.Galatík, ChvojkaVŠB-TU Ostrava

Pořadí SMÍŠENÁ čtyřhra :
1.Frydrych, KubišováVŠB-TU Ostrava
2.Husník, GregorováVŠB-TU Ostrava, SU Opava
3.-4.Horák, KovářováMU
3.-4.Palkovský, KmětíkováVŠB-TU Ostrava
5.-8.Borůvka, AdamcováTU Liberec
5.-8.Borůvka, VichnarováTU Liberec
5.-8.Pozník, JiráňováU HK Hradec Hrálové
5.-8.Pajurek, PinnerováVUT v Brně
9.-16.Žoldoš, ŠípkováVUT v Brně
9.-16.Frejvald, MálkováMU
9.-16.Trunkát, MauserováUP Olomouc
9.-16.Obrdlík, KlusáčkováUPa Pardubice
9.-16.Král, ProňkováUK Praha


 
© VK 2004/2005.