Aktuality
 Organizační výbor
 Všeobecné informace
 Kvalifikace
 Rozpis sportů
 Sportoviště
 Časový program

 Ubytování, stravování,
  sekretariát, akreditace


 Doprovodný program
 Výsledky
 Fotogalerie
 Bodování škol
 Sponzoři ČAH 2006
 Plakáty ČAH 2006





výsledky horská kola čah2006 brno

Muži :

Poř. Příjmení Jméno Dat.nar. Start. č. Škola Čistý čas
1. Hornych Václav 10.11.1978 52 TU Liberec 01:36,5
2. Galandák Vít 10.11.1985 43 U HK Hradec Králové 01:38,1
3. Vodehnal Jan 16.1.1983 25 MZLU Brno 01:38,5
4. Kuchařík Milan 13.11.1980 22 MU 01:39,5
5. Dvořák Tomáš 30.9.1984 42 ČZU Praha 01:40,3
6. Zbuzek Michal 15.2.1985 27 VŠCHT Praha 01:42,6
7. Petr Lukáš 30.5.1980 59 UK Praha 01:43,0
8. Malý Ondřej 13.2.1985 36 U HK Hradec Králové 01:43,5
9. Říha Jakub 27.12.1983 9 UP Olomouc 01:43,6
10. Vančuřík Pavel 4.3.1982 20 VUT v Brně 01:45,0
11. Bartoň Michal 6.5.1982 38 UO 01:45,4
12. Cvengroš Petr 27.7.1984 14 UK Praha 01:46,2
13. Havlíček Václav 16.12.1984 54 VŠE Praha 01:46,2
14. Zeman Miroslav 28.3.1982 67 ČVUT v Praze 01:46,3
15. Suchomel Matouš 4.10.1979 35 U HK Hradec Králové 01:48,4
16. Dokulil Jakub 26.6.1985 16 VUT v Brně 01:50,4
17. Kolaja Jan 29.3.1981 53 TU Liberec 01:51,6
18. Reichert Pavel 20.7.1984 70 VUT v Brně 01:52,0
19. Němec Pavel 30.5.1986 2 UP Olomouc 01:52,5
20. Kuk Milan 29.3.1985 55 TU Liberec 01:55,2
21. Podzimek Martin 26.10.1982 1 UP Olomouc 01:55,4
22. Zoser Pavel 13.10.1981 60 UJEP Ústí n/L 01:55,5
23. Pargač Martin 12.1.1985 31 VUT v Brně 01:56,2
24. Tkadlec Josef 21.1.1985 30 UTB Zlín 01:56,4
25. Hanyk Milan 27.11.1984 37 U HK Hradec Králové 01:57,3
26. Lisník Rostislav 2.2.1984 33 OU Ostrava - jedno kolo
27. Hašek Jan 28.11.1982 65 VŠE Praha - jedno kolo
28. Fučík Martin 13.10.1985 46 U HK Hradec Králové - jedno kolo
29. Jirman Jakub 2.1.1986 50 TU Liberec - jedno kolo
30. Jambor Aleš 4.6.1905 80 MZLU Brno - jedno kolo
31. Vala Radek 23.11.1984 29 UTB Zlín - jedno kolo
32. Žák Jaromír 10.11.1982 28 ČVUT v Praze - jedno kolo
33. Nétek Rostislav 19.9.1985 26 UP Olomouc - jedno kolo
34. Havlíček Jiří 13.3.1982 10 TU Liberec - jedno kolo
35. Grim Filip 30.5.1982 63 UK Praha - jedno kolo
36. Hubáček Michal 19.11.1984 13 MZLU Brno - jedno kolo
37. Labský Zdeněk 13.6.1981 3 ČVUT v Praze - jedno kolo
38. Vrbata Jan 29.5.1986 12 ČVUT v Praze - jedno kolo
39. Gabriel Lukáš 16.6.1982 47 MU - jedno kolo
40. Janda Rudolf 22.12.1981 39 UO - jedno kolo
41. Musílek Petr 26.5.1985 45 U HK Hradec Králové - jedno kolo
42. Belák Michal 7.12.1981 7 MZLU Brno - dvě kola
43. Křenek Jan 9.12.1984 5 UPa Pardubice - dvě kola
44. Seman Vojtěch 11.3.1985 62 UK Praha - dvě kola

Matěj Vítězslav 18.12.1985 58 VŠB-TU Ostrava nedok

Souček Karel 1.7.1983 6 MU nedok

Volný Jindřich 25.5.1982 11 UK Praha nedok

Šíbl Radek 6.11.1980 15 VUT v Brně nedok

Pilčík Adam 31.12.1984 17 VUT v Brně nedok

Janout Lukáš 18.7.1983 18 VUT v Brně nedok

Zajíček Milan 24.4.1979 40 UO nedok

Jobánek Jan 16.12.1983 49 VUT v Brně nedok

Ženy :

Poř. Příjmení Jméno Dat.nar. Start. č. Škola Čistý čas
1. Kábrtová Jana 27.7.1982 404 UK Praha 01:22,1
2. Konečná Alena 27.5.1984 402 VŠB-TU Ostrava 01:25,4
3. Tlamková Petra 3.5.1982 405 U HK Hradec Králové 01:26,1
4. Hrušková Barbora 14.3.1983 410 TV Liberec 01:36,0

Reitmajerová Alena 24.10.1981 407 ČVUT v Praze nedok

Veselá Lucie 17.4.1985 401 MU nedok







































































 
© VK 2004/2005.