České akademické hry na Univerzitě Pardubice

Úvod

PARDUBICE VÍTAJÍ SPORTOVCE!

České akademické hry jsou exkluzivní pravidelnou multisportovní studentskou soutěží, resp. množinou akademických mistrovství ČR, která jsou pořadatelé schopni po stránce technické, organizační a ubytovací uspořádat. ČAH se mohou zúčastnit studenti všech vysokých škol ČR. Letošní 15. ročník her bude hostit Univerzita Pardubice, kde se od 26. 6. do 1. 7. utkají mladí sportovci v 22 disciplínách na 15 sportovištích a budou tak bojovat o titul Akademický mistr/yně. Pardubice přivítají celkem 2500 sportovců z celkem 50 vysokých a vyšších odborných škol.

Akademické hry 2016 v Pardubicích jsou u konce

Akademické hry 2016 v Pardubicích jsou u konce. Poslední medaile jsou rozdané, soutěže jsou dohrané a uzavřené. Doufáme, že byli všichni účastníci spokojení a že z Pardubic odjížděli dobře naladěni, i když to třeba někdy nedopadlo podle jejich představ. 
Za organizátory všech soutěží a turnajů bychom chtěli ještě jednou pogratulovat vítězům, ale také poděkovat všem sportovcům, trenérům i doprovodu za skvělou atmosféru celých her.

Posted by Lenka Doležalová

Fotografie ze soutěží

Výběr fotografií najdete zatím v galerii na Facebooku.

Posted by Lenka Doležalová

Tenis a stolní tenis - dohráno

Úprava harmonogramu - tenis a stolní tenis se dohrál již včera.

Posted by Lenka Doležalová

Relax zóna

Využijte naši Relax zónu s grilovačkou a hudbou pod Katedrou tělovýchovy a sportu. Každý den až do čtvrtka do 22 hod!

Posted by Lenka Doležalová

Upozornění!

Akreditační karta NEOPRAVŇUJE! účastníky ČAH 2016 k bezplatné přepravě v MHD ani jiných dopravních prostředcích Dopravního podniku města Pardubic.

Posted by Lenka Doležalová